Radi si tvoríte rôzne účesy alebo jednoducho neviete, ako si inak prichystať každodenný účes? Pomocou najnovších elektrospotrebičov si veľmi jednoducho a rýchlo spravíte ten najlepší účes, ktorý sa bude páčiť nielen vám, ale aj všetkým naokolo. Dnes nemusíte kvôli špeciálnym účesom jazdiť za kaderníčkami. Stačí, ak máte dobrý fén.

Fény sú veľmi potrebné spotrebiče, ktoré by vám doma nemali chýbať. Dnes v obchodoch nájdete štýlové prevedenia, ktoré sa vám budú páčiť a určite vás zaujmú. Takisto ako dobre vyzerajú, tak sú aj výsledky, ktoré získate veľmi jednoducho. Vždy si poriadne prezrite všetky výhody, ktoré vám fény ponúkajú. Toto všetko vám ponúka aj fén značky Philips, ktorý si zamilujete okamžite!

Vďaka fénu Philips HP8260/00 bude úprava vašich vlasov to najjednoduchšie, čo môžete urobiť. Potrebujete vyzerať čo najlepšie a dokonale, ako zo salóna? Všetko toto získate za skvelú cenu s týmto spotrebičom! Krásu a zdravie pri vysušení bude pri všetkom chrániť aj technológia ThermoProtect, ktorá je najnovšou a inovatívnou technológiou, ktorá sa nachádza vo všetkých nových spotrebičoch. Pri sušení sa teplo rozkladá na všetky vlasy, ktoré budú vždy suché od vrchu až po spodok.

Nemusíte sa báť toho, že by sa fén prehrial. Nič také sa nestane, vďaka čomu si môžete byť istí, že vaše ruky nebudú nikdy popálené. V rukách ho môžete držať celé hodiny nielen kvôli tomu, že je vždy studený, ale aj vďaka tomu, že je veľmi ľahký. Jeho hmotnosť neprekračuje viac ako 0,9 kg. Môžete si tak prichystať akokoľvek ťažký účes, ktorý bude vyzerať skvelo. Vaše ruky si to neodnesú, o to sa báť nemusíte. Takisto vám fén Philips HP8260/00 ponúka aj 2,5 metrový prívodový kábel. Môžete tak fén používať hocikde, aj keď budete niekde, kde sa nachádza zásuvka ďalej od vás. Sušenie vlasov nebolo nikdy komfortnejšie!

Hladké a lesklé vlasy môžu byť úplne každé. Je jedno či máte jemné, husté, riedke alebo kučeravé vlasy. Všetky môžu byť krásne. Vďaka funkcií ionizácie vlasov vám tento fén zaisťuje, že vám vlasy nebudú elektrizovať ani počas toho najstudenšieho počasia, kedy musíte nosiť čapicu, svete alebo šály. V takomto počasí majú vlasy v sebe najviac elektriny, kvôli ktorej vám stoja na všetky strany. Presne tento fén vás od toho ochráni. Ako táto funkcia funguje? Pomocou molekúl vody, ktoré sú priťahované touto funkciou zo vzduchu vám dokonale hydratuje vlasy a tie tak nie sú vysušené a nemajú v sebe elektrinu.

Fén Philips HP8260/00 je vybavený aj veľmi obľúbeným difuzérom, ktorý spoľahlivo zaručí skvelý objem aj tým najjemnejším vlasom, ktoré nemajú objem a sú len tak “nalepené” na vlasoch. Živé účesy tak neboli nikdy krajšie!

Presné vysušenie? Toto vám ponúka jedine fén značky Philips! Vďaka tomu, že je vybavený tvarovacou hubicou, ktorá umožňuje maximálne presné vysušenie, vždy budete mať vlasy vysušené od korienkov po končeky. Táto funkcia takisto ponúka aj to, že máte vždy dokonalé tvarovanie akéhokoľvek účesu. Bojíte sa, že nedokážete urobiť nejaké druhy účesov? Nič také neexistuje! Pomocou tohto fénu značky Philips sa vám to podarí vždy a všade. Aj ráno, keď máte málo času. Vďaka tomu, že je prúd vzduchu vždy usmerňovaný tam, kde ho potrebujete, zafixujete si tak každý účes najlepšie ako viete. Najlepšie však účes zafixujete studeným vzduchom, ktorý vám ponúka funkcia Cool Shot. Vďaka nej vám bude účes dokonalo držať tvar aj po dlhú dobu. A to je to, čo chce každá žena!

Neviete, na ktorý fén staviť? Vždy na Philips HP8260/00! Má mnoho výhod, medzi ktoré patrí napríklad aj jednoduchá manipulácia a používanie. Praktická a kompaktná veľkosť fénu Philips HP8260/00 je výhodou pre každého. Môžete si ho kedykoľvek vziať so sebou. Nezaberie vám veľa miesta v kufri a vy si budete tak môcť perfektné účesy užívať úplne všade. Aby ste mali vždy fén pevne v rukách je tu pogumovaná, ergonomicky tvarovaná časť, vďaka ktorej si môžete byť istí, že sa vám bude fén držať veľmi príjemne a dobre. Vybrať si môžete z 3 stupňov rýchlostí a 3 stupňov teploty. Každý si tak vyberie tú najlepšiu teplotu pre svoje vlasy.

Každý chce mať určite zdravé, nepoškodené a nepolámané vlasy. Určite patríte medzi nich aj vy. Ak aj vy chcete mať zdravé vlasy, stavte na tento fén, ktorý je tým najlepším na trhu. Páčiť sa vám však určite bude aj vďaka štýlovému dizajnu. Nebude to len elektrospotrebič, ktorý má výhody, ale aj štýlový doplnok do vašej modernej kúpeľne!