Základným elektrospotrebičom, ktorý by vám nemal doma chýbať na úpravu vlasov je fén. Fény sú už dlhé roky veľmi obľúbenými výrobkami, ktoré používajú ľudia po celom svete. Či už ženy alebo muži, všetci radi stavia na teplý až horúci vzduch, ktorý dokáže rýchlo vysušiť každý druh vlasov.

Fén Philips HP8243/00 patrí medzi najlepšie fény, na ktoré môžete staviť ohľadom domáceho tvarovania účesov. Fény sú jednoducho veľmi potrebné spotrebiče, ktoré doma musíte mať. Pomôžu vám vytvarovať dokonalý účes či usušiť veľmi rýchlo vlasy. Umývajte si vlasy kedykoľvek počas dňa a veľmi rýchlo si ich vysušte práve pomocou fénu Philips MoistureProtect HP8281/00. Neriskujte počas chladných dní to, že by ste vyšli von s mokrou hlavou. Fén určite ocení nielen žena, ktorá potrebuje mať krásny účes do práce alebo na inú príležitosť, ale aj muži, ktorí si umývajú ráno pred prácou hlavu alebo inokedy počas dňa. Okrem toho sa bude výrobok páčiť aj deťom, ktoré potrebujú mať rýchlo uschnuté vlásky, kým pôjdu von. Nemusíte sa báť, že by ste ich zničili.

Kvalitný pomocník

Hľadáte aj vy kvalitného a dobrého spoločníka do kúpeľne? V tom prípade by ste mali staviť na fén Philips HP8243/00. S perfektným vysokým príkonom až 2200 W sa z neho stáva profesionálny fén, aký používajú profesionálni kaderníci.

S výkonom 2200 W poskytuje perfektný výsledok na každom type vlasu. Vlasy si môžete dokonale vysušiť alebo si pripraviť presne taký účes, po ktorom túžite. Aj napriek teplu budú vaše vlasy neustále zdravé a lesklé. Vysušené sú totižto za veľmi krátku dobu. Nemusíte ich tak horúcemu vzduchu príliš dlho vystavovať.

Účes môžete perfektne a šetrne zafixovať pomocou tlačidla studeného vzduchu Cool Shot, vďaka ktorému váš účes taktiež vydrží veľmi dlho.

Báť sa nemusíte ani elektrizovania a to najmä na jeseň alebo v zime. Tomuto všetkému môžete predísť pomocou šikovnej funkcie ionizácie, s ktorou budú vaše vlasy hladké a jemné.

Na to, aby ste získali ten najlepší výsledok, si môžete vybrať z niekoľkých typov teplôt. Na výber nemáte len studený, stredný alebo teplý vzduch. Okrem tejto ponuky si môžete vybrať ešte z troch ďalších. Spolu tak máte v ponuke až 6 rôznych stupňov. Nechýba ani možnosť dvoch rôznych rýchlostí. Sušenie si tak môžete prispôsobiť presne podľa seba.

Turbo je funkcia, ktorú určite oceníte vtedy, ak máte vlasy stále mokré, ale potrebujete už odísť z domu. Táto funkcia vám pomôže takmer okamžite vysušiť vlasy.

Štýlový dizajn a nízka hmotnosť

To, čo sa vám bude na féne Philips HP8243/00 veľmi páčiť je najmä to, že má krásny dizajn.  Čisto čierne prevedenie s jemnými zlatými detailami sa bude hodiť do každej jednej ruky, či už pánskej alebo dámskej. Je veľmi elegantné a zapáči sa snáď každému. Má nízku hmotnosť, takže vás aj po dlhom držaní nebude bolieť ruka. Jednoducho sa drží aj vďaka ergonomickému uchopeniu, ktoré je tvarované presne do každej ruky. Skvelo si môžete robiť rôzne účesy, ktoré sú aj omnoho zložitejšie a namáhavejšie. Ruky vás nebudú nikdy bolieť a vy tak docielite presne to, čo potrebujete.

Nízka hmotnosť má však aj iné skvelé výhody. Jednu z nich objavíte pri cestovaní. Fén Philips HP8243/00 nie je vôbec ťažký, a preto ho môžete so sebou brať kamkoľvek idete. Ušetríte pomocou neho nielen veľa miesta v kufri, ale taktiež váhu, ktorá je potrebná napríklad pri vstupe do lietadla. Kompaktné rozmery potešia rovnako ako nízka hmotnosť.

Rovnomerné rozloženie teploty

Keramický modul, ktorý sa o vlasy stará vám naviac zaručí rovnomernú distribúciu tepla bez vzniku horúcich miest. Nechýba ani filter s mriežkou v zadnej časti, ktorá napomáha prechádzať lámiu vlasov. Zabraňuje aj tomu, aby boli vlasy vtiahnuté do prístroja, kde by sa mohli zamotať a vytrhnúť sa vám.

Fén Philips HP8243/00 je výrobne vyvážený, takže sa pohodlne drží a dobre sa s ním pri sušení manipuluje. Praktická údržba sa vám takisto určite bude páčiť. Snímateľný filter, ktorý chráni systém pred nečistotami sa veľmi jednoducho čistí. Hmotnosť prístroja je len 800 gramov, vďaka čomu vám nepríde príliš ťažký.

Nielen na sušenie, ale aj na tvorbu účesov

Značka Philips však myslela aj na to, že ženy si veľmi radi robia rôzne účesy. Práve preto nie je fén určený len pre sušenie, ale aj tvarovanie vlasov a prípravu rôznych zložitejších účesov, ktoré by vám inokedy zabrali hodiny. V dnešnej dobe sa dá s mnohými fénmi dotvoriť celý styling vlasov. S fénom Philips HP8243/00 však môžete robiť úplne každý jeden účes.

Jednoduché skladovanie

Súčasťou fénu je taktiež pútko na zavesenie. Pomocou neho môžete veľmi jednoducho fén zavesiť a skladovať ho tak napríklad na stene. Praktický je aj dlhý kábel, ktorý má až 1,8 metra. Pokojne si tak môžete sušiť vlasy aj ďaleko od elektrickej zástrčky.

Model Philips HP8243/00 patrí medzi tie najlepšie fény na trhu. Jednoducho sa používa, poskytuje mnoho funkcií a pomáha pri vytváraní akéhokoľvek účesu. Či už chcete len voľne rozpustené vlasy alebo komplikovaný účes. Všetko sa dá. Jeho nízka hmotnosť sa vám zapáči nielen pri robení vlasov, ale taktiež pri cestovaní. Majte tak svoj fén Philips HP8243/00 neustále pri sebe.

Vhodný pre úplne každého

Rozmýšľate, aký fén sa vám hodí do domácnosti? Stavte na model Philips HP8243/00. Pomocou neho si vlasy vysušíte veľmi jednoducho. Je vhodný ako pre muža, tak aj pre ženu. Jeho veľkou výhodou je nízka hmotnosť. Aj po dlhšom sušení vlasov sa vám nebude šmýkať z ruky a neoťažie. Perfektne padne do ruky aj pomocou ergonomického uchopenia.

Stavte na jeden z najlepších fénov aj vy. Značka Philips vytvára jedny z najlepších fénov, ktoré majú výkon podobný ako profesionálne fény v kaderníctvach. Vytvorenie vášho účesu tak nebude trvať príliš dlho. Stavte na fén Philips HP8243/00 aj vy a uvidíte, že nič nebudete ľutovať.