Základným elektrospotrebičom, ktorý by vám nemal doma chýbať na úpravu vlasov je fén. Fény sú už dlhé roky veľmi obľúbenými výrobkami, ktoré používajú ľudia po celom svete. Či už ženy alebo muži, všetci radi stavia na teplý až horúci vzduch, ktorý dokáže rýchlo vysušiť každý druh vlasov.

Fén Philips Essential Care BHD029/00 patrí medzi najlepšie fény, na ktoré môžete staviť ohľadom domáceho tvarovania účesov. Fény sú jednoducho veľmi potrebné spotrebiče, ktoré doma musíte mať. Pomôžu vám vytvarovať dokonalý účes či usušiť veľmi rýchlo vlasy. Umývajte si vlasy kedykoľvek počas dňa a veľmi rýchlo si ich vysušte práve pomocou fénu Philips Essential Care BHD029/00. Neriskujte počas chladných dní to, že by ste vyšli von s mokrou hlavou. Fén určite ocení nielen žena, ktorá potrebuje mať krásny účes do práce alebo na inú príležitosť, ale aj muži, ktorí si umývajú ráno pred prácou hlavu alebo inokedy počas dňa. Okrem toho sa bude výrobok páčiť aj deťom, ktoré potrebujú mať rýchlo uschnuté vlásky, kým pôjdu von. Nemusíte sa báť, že by ste ich zničili.

Kvalitný pomocník, ktorý nesklame

Chcete mať krásne vlasy ako z profesionálneho salónu? V tom prípade by ste mali staviť na fén Philips Essential Care BHD029/00, ktorý poskytuje hneď niekoľko funkcií a výhod, ktoré si zamilujete. Pomocou tohto modelu si pripravíte účes presne podľa vašej potreby bez zdĺhavého fénovania. +

Po použití fénu Philips Essential Care BHD029/00 budú vlasy vyzerať bohato, zdravo a lesklo. Nemusíte sa báť rozštiepených končekov alebo polámaných vlasov. Toto všetko získate vďaka inovatívnej ionizačnej technológií a funkcií Cool Shot.

Jednoduché ovládanie a perfektné funkcie

Úsporný fén značky Philips si zamilujete a stane sa pre vás pomocníkom, ktorého sa už nikdy nevzdáte. Krásne upravené hladné vlasy bez jediného neposlušného vlasu získate aj vďaka ionizačnej technológie. Nabité záporné ióny redukujú bežné vytváranie statickej energie. Tý pádom upravujú účes a uhladzujú vlasové folikuly. Tým umocňujú žiarivosť a lesk vašich vlasov. Dokonale si tak spevníte účes bez zbytočných chemických tužidiel, ktoré vlasy len zaťažujú a robia ich na dotyk veľmi nepríjemné.

Účes môžete perfektne a šetrne zafixovať pomocou tlačidla studeného vzduchu Cool Shot, vďaka ktorému váš účes taktiež vydrží veľmi dlho.

Fén Philips Essential Care BHD029/00 sa veľmi jednoducho ovláda. Na výber máte z troch nastavení teploty a dvoch rýchlostí. Nemusíte sa báť ani prehriatia fénu, pretože má špeciálnu technológiu rovnomernej distribúcie tepla.

Funkcia Thermo Protect zas poskytuje optimálnu teplotu pri sušení a ponúka ďalšiu ochranu pred prehrievaním vlasov. V balení nechýba ani 12 mm hubica, ktorá umožňuje koncentrovanejší prívod vzduchu a tým pádom lepší výkon fénu pre váš presný styling. Jednoduché nastavenie a ovládanie teploty a rýchlostí zaistí pohodlnú úpravu vlasov.

Štýlový dizajn a nízka hmotnosť

To, čo sa vám bude na féne Philips Essential Care BHD029/00 veľmi páčiť je najmä to, že má krásny dizajn. Čisté čierne prevedenie doplnené o jemné ružové detaily sa bude hodiť do každej jednej ruky, či už pánskej alebo dámskej. Je veľmi elegantné a zapáči sa snáď každému. Má nízku hmotnosť, takže vás aj po dlhom držaní nebude bolieť ruka. Jednoducho sa drží aj vďaka ergonomickému uchopeniu, ktoré je tvarované presne do každej ruky. Skvelo si môžete robiť rôzne účesy, ktoré sú aj omnoho zložitejšie a namáhavejšie. Ruky vás nebudú nikdy bolieť a vy tak docielite presne to, čo potrebujete.

Nízka hmotnosť má však aj iné skvelé výhody. Jednu z nich objavíte pri cestovaní. Fén Philips Essential Care BHD029/00 nie je vôbec ťažký, a preto ho môžete so sebou brať kamkoľvek idete. Ušetríte pomocou neho nielen veľa miesta v kufri, ale taktiež váhu, ktorá je potrebná napríklad pri vstupe do lietadla.

Rovnomerné rozloženie teploty

Keramický modul, ktorý sa o vlasy stará vám naviac zaručí rovnomernú distribúciu tepla bez vzniku horúcich miest. Nechýba ani filter s mriežkou v zadnej časti, ktorá napomáha prechádzať lámiu vlasov. Zabraňuje aj tomu, aby boli vlasy vtiahnuté do prístroja, kde by sa mohli zamotať a vytrhnúť sa vám.

Fén Philips Essential Care BHD029/00 je výrobne vyvážený, takže sa pohodlne drží a dobre sa s ním pri sušení manipuluje. Praktická údržba sa vám takisto určite bude páčiť. Snímateľný filter, ktorý chráni systém pred nečistotami sa veľmi jednoducho čistí. Hmotnosť prístroja je len 600 gramov, vďaka čomu vám nepríde príliš ťažký.

Tichá prevádzka

Vadí vám hlučný motor vášho fénu? Pri féne Philips Essential Care BHD029/00 sa toho naozaj báť nemusíte. Jeho výkonný a najmä tichý motor si jednoducho zamilujete. Fénovať vlasy si tak môžete pokojne aj v prípade, že v dome alebo byte niekto spí. Fén naozaj nikoho nezobudí.

Nielen na sušenie, ale aj na tvorbu účesov

Značka Philips však myslela aj na to, že ženy si veľmi radi robia rôzne účesy. Práve preto nie je fén určený len pre sušenie, ale aj tvarovanie vlasov a prípravu rôznych zložitejších účesov, ktoré by vám inokedy zabrali hodiny. V dnešnej dobe sa dá s mnohými fénmi dotvoriť celý styling vlasov. S fénom Philips Essential Care BHD029/00 však môžete robiť úplne každý jeden účes.

Vhodný pre úplne každého

Rozmýšľate, aký fén sa vám hodí do domácnosti? Stavte na model Philips Essential Care BHD029/00. Pomocou neho si vlasy vysušíte veľmi jednoducho. Je vhodný ako pre muža, tak aj pre ženu. Jeho veľkou výhodou je nízka hmotnosť. Aj po dlhšom sušení vlasov sa vám nebude šmýkať z ruky a neoťažie. Perfektne padne do ruky aj pomocou ergonomického uchopenia.

Stavte na jeden z najlepších fénov aj vy. Značka Philips vytvára jedny z najlepších fénov, ktoré majú výkon podobný ako profesionálne fény v kaderníctvach. Vytvorenie vášho účesu tak nebude trvať príliš dlho. Stavte na fén Philips Essential Care BHD029/00 aj vy a uvidíte, že nič nebudete ľutovať.

Súčasťou fénu je taktiež pútko na zavesenie. Pomocou neho môžete veľmi jednoducho fén zavesiť a skladovať ho tak napríklad na stene. Praktický je aj dlhý kábel, ktorý má až 1,8 metra. Pokojne si tak môžete sušiť vlasy aj ďaleko od elektrickej zástrčky.

Nízka spotreba, vysoký výkon

Výkon fénu je naozaj vysoký aj vďaka motoru DC s príkonom 1600 W. Netreba sa však obávať príliš nízkeho príkonu. Motor má zaujímavú funkciu. Pri 1600 W poskytuje silu, ktorá sa rovná 2100 W. To sa rovná úspore energie o 23 %.