Výrobkov na vlasy je v dnešnej dobe viac ako dosť. To je aj dôvod, prečo by každá žena mala mať doma nejaký výrobok, ktorý jej dokáže pripraviť vlasy na každý jeden deň. Či už je to žehlička, kulma alebo fén, aspoň jeden z nich by mala mať. Vďaka takémuto výrobku si vie potom urobiť hocijaký účes, po ktorom túži bez zbytočne veľkej námahy. Ak aj vy potrebujete nejaký z týchto výrobkov alebo by ste len chceli niečo zmeniť a kúpiť si tak niečo lepšie, mali by ste staviť aj vy na najnovšie výrobky, ktoré so sebou prinášajú aj nové technológie. Vďaka nim sa vám vlasy nikdy nespália ani nijak inak nezničia a vy budete vždy spokojní s výsledkom. Všetky výrobky však nie sú úplne také, ako sa prvý pohľad vyzerajú. Niektoré vám môžu sľúbiť krásny účes, ktorý sa nikdy nezničí alebo vlasy, ktoré budú neustále zdravé a vy nikdy nebudete mať s nimi problém. Mnohokrát však tieto zaručené podmienky nezískavate a vlasy sú omnoho viac zničené, ako boli predtým.

Najnovšie fény majú nové funkcie, ktoré rozhodne budete chcieť aj vy. Fén je výhodný vďaka tomu, že si ním nemusíte len vyfúkať vlasy dosucha, ale takisto si ním môžete vytvoriť objem alebo nejaké iné účesy, po ktorých ste vždy túžili. Rovnako si môžete spraviť pomocou tohto fénu aj nejaké vlny či lokne, ktoré by ste dosiahli len kulmou. Všetko je možné, ak stavíte na tie najnovšie modely, ktoré ponúkajú tie najlepšie technológie. Dnes máme pre vás jednu recenziu na výrobok, ktorý sa vám určite hneď zapáči nielen svojim dizajnom, ale takisto aj tým, aké výsledky prináša. Okrem toho vám však fény prinášajú viaceré funkcie, ktoré by ste možno od nich nikdy neočakávali. Práve to je zámerom mnohých značiek v dnešnej dobe. Ponúknuť vám niečo, čo ste ešte nikdy nedostali alebo čo ste ešte nikdy nemali. Práve šoková terapia v dnešnom svete, ktorý už videl skoro všetko je to najdôležitejšie.

Značka Philips patrí medzi veľmi známe značky, ktoré sa na našom trhu vyskytujú už nejakú tú dobu. Ich výrobky sú naozaj veľmi kvalitné, vďaka čomu si našli uplatnenie u mnohých spotrebiteľov. Okrem vysávačov sa orientujú aj na inú elektroniku, vďaka ktorej budete pracovať omnoho efektívnejšie a rýchlejšie, ako doteraz. Práve fény sú však špecialitou, ktorú značka Philips naozaj vie. Túto informáciu vie aj mnoho ďalších ľudí, ktorí vždy radi stavia na fény, s ktorými sú veľmi dlho spokojní. Ak aj vy túžite po kvalitnom spotrebiči, vďaka ktorému budete mať nielen krásny účes, ale rovno perfektnú a nízku spotrebu, jednoduché ovládanie a štýlový dizajn, určite by ste mali staviť na fén Philips Essential Care BHD007/00, ktorý má omnoho viac výhod a omnoho viac funkcií, ktoré vám môže ponúknuť, ako sa na prvý pohľad zdá.

Patríte aj vy k majiteľom krásnych, hladkých a viditeľne žiarivých vlasov, ktoré si chcete po každom umytí udržať v tej najlepšej kondícií a netúžite po vlasovej úprave, ktorá by trvala dlhé hodiny každé ráno? Mnohé ženy práve kvôli vlasom vstávajú omnoho skôr, ako by mohli a namiesto spánku investujú svoj čas do prípravy vlasov. Ak teda chcete aj vy krátku, no za to kvalitnú  starostlivosť o svoje vlasy, určite by ste mali staviť na najvýkonnejší a najlepší fén Philips Essential Care BHD007/00 , ktorý vám ponúka to najlepšie z najlepších. Zamilujete si ho už na prvé použitie aj vďaka jeho jednoduchému užívaniu a perfektným výsledkom, ktoré nemajú hraníc. Je vhodný takisto k rýchlemu zbaleniu a prevážaniu na cestách, pretože sa veľmi rýchlo poskladá. Túto funkciu možno vidíte poprvýkrát no určite nie naposledy. Aj mimo domov si tak môžete svoje vlasy veľmi jednoducho a rýchlo upravovať do rôznych účesov, ktoré vám nezaberú niekoľko hodinovú starostlivosť.

Fén Philips Essential Care BHD007/00  sa vyznačuje vysokým výkonom, ktorý je až 1800 W. Vďaka takétmu výkonu získavate silný nástroj, pre každodennú úpravu a styling vašich vlasov. Silný však neznamená, že je aj príliš ťažký, pretože to by nebola veľká výhoda pre prístroj, ktorý chcete používať každý deň, že? A práve preto je silný výkon skombinovaný s veľmi ľahkým telom, ktoré môžete držať v rukách hodiny a hodiny bez toho, aby ste mali s ním problém. Tento kompaktný a ergonomický pomocník vám umožňuje jednoduché vysušenie aj tých najhustejších a najdlhších vlasov, ktoré sa sušia mimoriadne ťažko. Bez námahy si tak pripravíte akýkoľvek účes, po ktorom túžite.

Tri flexibilné nastavenia predvolenej kombinácie rýchlosti prúdenia tepla vám umožnia a zjednodušia dokonalú úpravu vašich vlasov. Funkcia s názvom Cool Shot je zas profesionálne nastavenie, ktoré zaistí náhly výboj studeného vzduchu. Používa sa pre celkové spevnenie účesu a doladenie kompletného vzhľadu. Optimálnu teplotu a ochranu proti veľkému prehrievaniu vašich vlasov má na starosti technológia Thermo Protect, ktorá zaistí ideálnu teplou pri vysušení vlasov a urobí váš účes nielen krásnym, ale takisto aj zdravým pre vaše vlasy. Vzhľadovo sa účes bude podobať ako od profesionálneho kaderníka.

A viete, aká je najväčšia výhoda fénu Philips Essential Care BHD007/00? Aj napriek tomu, že je fén veľmi výkonný a s nízkou spotrebou, to nie je úplne všetko! K vlasom je veľmi šetrný a môže ta to rovnomerná distribúcia teplého vzduchu, ktorá bráni tomu, aby sa vlasy presušili a celý systém urýchľuje aj samotný proces sušenia. Vybrať si pritom môžete z troch nastavení teploty. Pre lepšie zafixovanie používajte spomínanú funkciu Cool Shot, ktorá ponúka ochladzovací prúd vzduchu.

Prevedenie prístroja je naozaj štýlové a moderné. Veľkosť fénu nie je príliš veľká, a preto sa bude hodiť do rúk aj ženám. O maximálnu flexibilitu sa postará až 180 cm dlhý kábel, vďaka ktorému budete mať pred zrkadlom obrovský rozmach a významne vám tak zjednoduší manipuláciu s celým zariadením. Všetky spomínané prednosti fénu idú spolu ruka v ruke aj s ionizačnými schopnosťami, vďaka čomu vám vlasy nebudú elektrizovať a vy dostávate prvotriedny efekt pri práci s fénom Philips Essential Care BHD007/00. Uričite vás takisto prekvapí aj jeho ergonomicky tvarovaná rukoväť, ktorá vám padne do rúk ako uliata. Pri fénovaní takisto nebudete ani nikoho rušiť, pretože vám fén ponúka príjemný a veľmi tichý chod, pri ktorom si pokojne môžete vypočuť vašu obľúbenú hudbu. Stavte aj vy na najnovší a veľmi kvalitný fén Philips Essential Care BHD007/00  a majte svoj obľúbený účes každý jeden deň bez námahy a dlhých hodín v kúpeľni.