Túžite po krásnych vlasoch aj napriek používaniu horúceho vzduchu? Mnohí ľudia majú radi fény najmä v tom, že im pomôžu rýchlo vysušiť vlasy, no na to, že im ich pomaly, ale isto ničia, nemyslia. Ak aj vy ste doteraz takto neuvažovali a zistili ste to až teraz, je čas na zmenu! Fén, ktorý je k vlasom príjemný, neničí ich a dokonca sa o ne stará je tu! Značka Remington prináša najnovší model, s ktorým budete mať perfektné vlasy.

Ten najlepší účes je niekedy veľmi ťažké docieliť, no ak používate fén či kulmu, ide to hneď rýchlejšie. Značka Remington veľmi dobre pozná svojich spotrebiteľov a vie, čo je pre nich najlepšie. Síce muži fény využívajú takisto, neškodí to ich krátkym vlasom toľko, ako ženám, ktoré majú omnoho dlhšie vlasy a musia si omnoho dlhšie sušiť vlasy. Horúci vzduch je pre vlasy nevhodný a práve kvôli tomu je tu fén Remington D5219, ktorý používa aj studený vzduch a dokáže vám vysušiť vlasy presne takisto, ako s horúcim vzduchom.

Vďaka tomu, že má fén ergonomickú rúčku, bude sa vám príjemne držať aj keď si budete robiť ťažší účes a ruky budete musieť mať neustále hore. Problém s bolesťami rúk majú najmä ženy s dlhými vlasmi, ktoré sa jednoducho zle sušia. Ak už nechcete mať ubolené ruky, stavte na štýlového pomocníka značky Remington, ktorý sa vám postará o úplne všetko.

Fén D5219 sa vám bude páčiť najmä kvôli tomu, že je štýlový a má zaujímavú kombináciu fialovej so zlatou. Presne tento štýl bol vyrobený najmä pre ženy, ktoré milujú štýlovú elektroniku a vždy radšej stavia na pekný ako výkonný výrobok. Teraz sa však nemusíte rozhodovať, pretože tento fén je štýlový a výkonný zároveň!

Spolu s fénom dostanete pribalené aj rôzne príslušenstvo, vďaka ktorému si vykúzlite ten najlepší účes, aký by ste chceli. Spolu s nadstavcami si budete môcť urobiť hladké rovné vlasy, prírodné vlny alebo dych berúci objem, ktorý nadchne úplne každého, kto vám pôjde oproti. Rovnako s týmto fénom môžete bojovať aj proti krepovateniu vlasov. Niektoré ženy s týmto majú veľký problém, a preto sa im určite zapáči aj táto funkcia, ktorú fén má.

Mnohým sa zapáči aj silný motor, ktorým tento fén oplýva. Profesionálny 2300W motor vám vytvorí na hlave všetko, čo budete potrebovať a vysuší vlasy rýchlosťou blesku. Ak sa teda niekam ponáhľate, nemusíte sa báť, že by ste si nestihli umyť a vysušiť vlasy. Všetko to je otázkou pár minút. V ponuke máte aj nákup niekoľkých nadstavcov, s ktorými si spravíte ešte profesionálnejší účes. Ak však o ne nemáte záujem, určiet vám vystačia tri základné, ktoré získate spolu v balíku.

Výber máte z troch úrovní teplôt. Je len na vás, či chcete mať vlasy osušené studeným vzduchom, alebo radšej zvolíte ten horúci. Takisto si môžete vybrať z dvoch rýchlostí. Fén pracuje na plné obrátky, takže budete mať vlasy behom dvoch minút suché.