Hľadáte perfektný fén, ktorý vám za pár minút skvelo vysuší všetky vlasy a budete môcť okamžite vyraziť do mesta? Mnohí nie sú spokojní s výkonom ich fénu či iného sušiča na vlasy, ktorý používajú. Stačí však správe vyberať a už o pár minút určite nájdete favorita, ktorý splní úplne všetky vaše očakávania a o chvíľu budete mať vlasy také, aké potrebujete.

Najväčším problémom pri umývaní vlasov je ich sušenie. Nekonečné a dlhé sušenie vlasov, z ktorého vás bolia ruky a vlasy sa vám neustále motajú. Ak radi stavíte na fén, ktorý vám jednoducho spraví všetku prácu, ktorú potrebujete a vždy sa naň môžete spoľahnúť je od značky ETA. Táto značka s dlhou tradíciou, ktorá sa píše už niekoľko desiatok rokov patrí medzi veľmi obľúbené najmä vďaka kvalitným výrobkom, ktoré ponúka. Túžite po kvalitnom féne za skvelé ceny? Model Black and White 4320 od značky ETA je presne pre vás!

Krásny účes každý deň? Presne to je niečo, čo by chcel mať úplne každý. V krásnom čierno – bielom dizajne si môžete užívať nielen krásnu elektroniku, ale aj perfektný výsledok, ktorý budete mať už o pár minút. Sušič vlasov má príkon 2000W a umožňuje výber z 2 rýchlostí a 3 teplôt. Vďaka veľkému a širokému výberu z teplôt si tak môžete regulovať teplotu a nikdy sa nemusíte báť, že by ste mali spálené vlasy alebo by teplota nebola dostatočne vysoká.

Výhodou tohto sušiča na vlasy je najmä to, že má funkciu ionizácie, čo znamená, že neutralizuje statickú elektrinu a elektrizovanie vlasov vás už nebude nikdy viac obťažovať. Kvôli elektrizovaniu je niekedy veľmi ťažké spraviť si ten najlepší účes, ktorý by ste chceli. Takto to pôjde omnoho ľahšie. V príslušenstve nájdete takisto aj difuzér, ktorý vám pomôže vytvoriť ešte väčší objem, ktorý na vašej hlave bude vyzerať naozaj perfektne!

Vráťme sa však ešte k ionizéru, ktorý je jedným z veľkých pomocníkov pre mnohé ženy. Nielen v zime, keď sa nosia čapice, ale aj v teplom počasí ako je leto či jar, vlasy elektrizujú. Niektorým viac, iným menej, no je to jeden z veľkých problémov, proti ktorým sa ťažko bojuje. Keďže je sušič vybavený už niekoľkokrát spomínaným ionizérom, eliminuje statickou elektrinou a uhladzuje účes, ktorý si spravíte. Výsledok bude omnoho lepší, krajší a vlasy vám nebudú stáť na každú stranu. Doma si tak môžete spraviť styling, aký chcete a to za pomoci skvelého sušiča na vlasy, za perfektnú cenu.

Ďalší perfektný účes si spravíte aj vďaka difuzéru, ktorý sa dostáva ako príslušenstvo k sušiču. Môžete si spraviť jednoducho objemný účes, ktorý vám bude každý závidieť. Prúdenie vzduchu si môžete prispôsobiť podľa výkonu fénu. Funkciou studeného vzduchu využijete šetrnejšie zaobchádzanie s vlasmi. Tie sa vám nezničia, nepolámu a budú krásne.

Mali ste doteraz doma ťažký fén, ktorý ste už po pár minútach museli položiť, lebo vás boleli ruky? S tým je koniec. Značka ETA veľmi dobre vie, čo potrebujú jej zákazníci a vždy sa snaží vytvárať čo najlepšie výrobky. Nový sušič je vďaka tomu omnoho ľahší a lepšie sa s ním manipuluje. Bezpečnostná poistka zas zaistí, že sa vám fén neprehreje, aj keď s ním budete pracovať dlhšie. Určite vás však poteší aj odnímateľný filter, ktorý jednoducho dáte dolu a vyberiete z neho zachytené vlasy, ktoré by sa vám mohli do neho zamotať pri sušení. Nemusíte sa však ničoho báť, pretože s fénom sa pracuje skvelo a nič také by sa vám nemalo stať.

Určite vám bude vyhovovať aj menšie pútko, takže si ho jednoducho zavesíte niekde po ruke. Nemusíte tak uvažovať, kde sušič dáte. Dĺžka kábla je 1,7 metra, čo je dostatočná dĺžka na to, aby ste s ním mohli pracovať kdekoľvek a kedykoľvek.

Dva spínače sú nezávislé od seba a môžete si jednoducho vyberať medzi teplotou a prúdením vzduchu. Sušič značky ETA je tichý a pracuje veľmi profesionálne. Určite sa vám aj vďaka tomu bude páčiť.