Fény sa stali súčasťou našich životov. Mnohí si bez nich nedokážu predstaviť jediný deň. Niet sa ani čomu čudovať. V našej rýchlej dobe nikto nestíha myslieť na to, že by si umýval hlavu a čakal na to, kým mu uschnú vlasy. Opakom môže byť aj to, že mnohí si potrebujú spraviť rôzne účesy, pretože ich vlasy nedržia dobre tvar. Patríte do jednej alebo druhej skupiny? Určite si preto zaobstarajte aj vy ten najlepší fén, ktorý by ste si mohli na trhu kúpiť.

Fén by ste mali mať vždy po ruke. Každá situácia si vyžaduje mať po ruke sušič, na ktorý sa môžete vždy spoľahnúť. Okrem toho, že musí vyzerať veľmi dobre, je potrebné, aby bol aj poriadne výkonný. Aby ste mohli mať vždy poriadne suché vlasy, musíte si nájsť to najlepšie, čo ponúkajú dané značky na trhu. Medzi tie najlepšie patrí aj značka Braun, ktorá vyrába jedny z najvýkonnejších elektrospotrebičov, ktoré si zamilujete hneď na prvé použitie! Stavte aj vy na tých najlepších pomocníkov.

Hľadáte toho pravého pomocníka na úpravu vlasov, ktorý sa k nim bude správať šetrne? Práve ste ho našli! Je ním fén Braun SatinHair 7 HD770, s ktorým si spravíte krásne účesy, vyfúkate vlasy do perfektného objemu a najmä, vysušíte si každý jeden vlas od korienkov až po končeky. A to ich nebudete mať vôbec zničené či polámané. Koniec zničeným vlasom, ktoré nevyzerajú vôbec dobre a nepomáhajú na to ani špeciálne regeneračné a vyživujúce masky.

Stavte na fén Braun SatinHair 7 HD770 a nikdy nebudete ľutovať ,že ste si ho zakúpili. Najvyšší stupeň vysávačov je špeciálne vyrobený tak, aby chránil aj tie najjemnejšie vlasy. Rovnako je tento fén vhodný aj na každý typ vlasov – jemné, stredne jemné a silné. Vhodný je takisto aj na každú farbu vlasov, ako napríklad ryšavé, blond, hnedé alebo čierne. Nemusíte sa ničoho báť, tento fén je vhodný úplne na všetko.

Farebné vlasy sú veľmi jemné a niekedy aj zničené. Práve fén Braun SatinHair 7 HD770 je vhodný na to, že vám skvelo ochráni farbené vlasy. Dôvod je najmä ten, že je určený na farbené vlasy. I pri plnom výkone vám ponúkne optimálnu ochranu a spolu s ním tak bude predchádzať poškodeniu. Vaše vlasy si tak môžete neustále fénovať, rôzne tvarovať a nebudú zničené, dokonca budú ešte viac vyživené. Starajte sa o nich viac, ako doteraz. Vaša farba bude dokonale žiariť. Vďaka funkcií pre ochranu farby Colour Saver sa vaše vlasy pri sušení ani len nespália. Farbené vlasy si zachovajú zdravie a lesk, ktorý by im mohol chýbať po opätovnom a neustálom sušení. Nebojte sa sušiť si vlasy každý deň! O všetko sa postará aj keramický ochranný modul spolu s vetrákmi. Tie rozdelia teplo tak, že nevzniknú žiadne horúce miesta a vaše vlasy sa rovnomerne vysušia.

Pálenie alebo bolesť rúk? Nič také sa vám nestane! Vďaka tomu, že je fén nízkej hmotnosti, neoťažie vám v rukách a budete ho môcť neustále držať v rukách. Nijaký účes tak nebude nikdy vôbec ťažký. Chcete si robiť účes každé ráno, no neudržíte pol hodinu alebo hodinu v rukách fén? Teraz to bude úplne iné! Fén je ľahký a vďaka ergonomicky tvarovanému držadlu sa vám v rukách bude aj príjemne držať. Nebude sa vám šmýkať ani len vtedy, keď sa vám ruky spotia a budú sa vám šmýkať. Fén budete pevne držať a nikdy sa tak nestane, že by ste si svoj účes nedokončili. Fén sa nikdy neprepáli na nejakom mieste, takže ho aj počas dlhého fénovania môžete držať na hociktorom mieste a bude chladný. Je to výhoda najmä pre ľudí, ktorí si potrebujú urobiť viac druhov účesov a musia chytať fén hneď z niekoľkých strán. Majte aj vy pohodlie vždy, keď potrebujete.

O stálu teplotu 70 stupňov Celzia sa postará ochranný systém s názvom Satin Protect. S jeho pomocou vysušíte vlasy rýchlo a bez problémov či príslušenstiev, ktoré by ste si museli dokupovať. Špeciálna je aj navrhnutá tryska s názvom Colour Saver, z ktorej sa chladný vzduch dostáva do prúdu teplého vzduchu tak, aby sa vlasy rýchlejšie ochladili a predišlo sa tak poškodenie teplom. Ako sme už spomínali, fén vôbec neničí vlasy a perfektne sa stará o každý jeden vlas, ktorý máte na hlave. Je jedno či máte vlasy farbené alebo prirodzené, všetky druhy vlasov budú zdravé, lesklé a najmä, krásne a husté!

Hľdáte fén, ktorý má špeciálnu technológiu pre starostlivosť o vlasy? Fén na vlasy Braun SatinHair 7 HD770 má maximálny príkon až 2000 W a prispôsobí sa všetkým typom vlasov, ktoré budete chcieť vysušiť. Fén značky Braun je preto vhodný nielen pre dospelých, ale napríklad aj pre deti. Inovačná technológia IONTEC, ktorá sa teraz nachádza už skoro v každom novom a modernom féne je špeciálna technológia, ktorá je určená na ochranu zdravia vlasov. Špeciálne iontové trysky uvoľnia do vlasov milióny saténových iontov, ktoré obklopiat každý váš vlasy. Tie pritiahnu aj vlhkosť zo vzduchu, vďaka čomu sa obmedzí elektrizovaniu vlasov. To je častým problémom, ktoré majú mnohé ženy počas jesene a najmä zimy, kedy nosia čapice, šály či svetre. Po vysušení vlasov zostane vlasom ich prirodzená vlhkosť, ktorá sa nadmerným teplom inak stráca a vlasy sa lámu. To je však najmä pri starých fénoch. Pri féne Braun SatinHair 7 HD770 sa vám niečo také stať nemôže. Vďaka technológiám, ktoré vám ponúka tento fén budú vždy vaše vlasy zdravé, leské, hladké a žiarivé.

Pomocou fénu značky Braun si môžete urobiť viac ako desiatku účesov. V balení nájdete okrem svojho fénu aj úzku hubicu a difuzér. Pomocou difuzéru si spravíte objem, po ktorom ste vždy túžili! S úzkou smerovou hubicou nasmerujete prúd vzduchu vždy presne tam, kam naozaj potrebujete. Difuzér je však vhodný okrem objemu aj na úpravu vlasov presne podľa vašej hlavy. Rovnomerné prúdenie vzduchu budete vlasy jemne sušiť centimeter po centimetre.

Nechýba ani výber z troch stupňov teplôt. Je len na vás, aký horúci vzduch si vyberiete. Rovnako nechýba ani výber intenzity prúdenia vzduchu. Tu si zas môžete vybrať z dvoch stupňov. Fén značky Braun disponuje aj tlačidlom na rýchly prúd studeného vzduchu. Je to vhodné najmä vtedy, ak odrazu z teplého vzduchu potrebujete prejsť na studený. Účes tak môžete rýchlo a jednoducho zafixovať pomocou studeného vzduchu.

Nechýba ani prirodzená vlhkosť vlasov, ktorá je dôležitá na to, aby neboli suché a nelámali sa. Behom sušenia sa uvoľňňujú saténové iónty, ktoré obklopia každý jeden vlas samostatne a postarajú sa o to, že zo vzduchu pritiahnu čiastočky vlhkosti. Táto iontova technológia sa postará o to, že sú vlasy prirodzene zvlhčované a nebude polámané a zničené. Zabudnete tak veľmi jednoducho na elektrizovanie!

Súčasťou vlasov je aj bezpečnostný filter s mriežkou, s ktorým vám nehrozí nikdy nič také, ako zamotané vlasy do prístroja. Zabráni sa tomu, že by vlasy boli vtiahnuté do fénu a tak by sa polámali či vytrhali. Manipulácia je jednoduchá, pretože sa skvelo drží a je ľahký. Zadná časť fénu je naklonená v uhle 20 stupňov, vďaka čomu nikdy nehrozí prehriate, a budú vlasy obklopovať filter. Jeho ergonomický dizajn vám ľahko padne do dlane a pomocou závesného očka si ho môžete zavesiť úplne všade, kde potrebujete.