Základným elektrospotrebičom, ktorý by vám nemal doma chýbať na úpravu vlasov je fén. Fény sú už dlhé roky veľmi obľúbenými výrobkami, ktoré používajú ľudia po celom svete. Či už ženy alebo muži, všetci radi stavia na teplý až horúci vzduch, ktorý dokáže rýchlo vysušiť každý druh vlasov.

Fén Braun SatinHair 7 HD730 patrí medzi najlepšie fény, na ktoré môžete staviť ohľadom domáceho tvarovania účesov. Fény sú jednoducho veľmi potrebné spotrebiče, ktoré doma musíte mať. Pomôžu vám vytvarovať dokonalý účes či usušiť veľmi rýchlo vlasy. Umývajte si vlasy kedykoľvek počas dňa a veľmi rýchlo si ich vysušte práve pomocou fénu Braun SatinHair 7 HD730. Neriskujte počas chladných dní to, že by ste vyšli von s mokrou hlavou. Fén určite ocení nielen žena, ktorá potrebuje mať krásny účes do práce alebo na inú príležitosť, ale aj muži, ktorí si umývajú ráno pred prácou hlavu alebo inokedy počas dňa. Okrem toho sa bude výrobok páčiť aj deťom, ktoré potrebujú mať rýchlo uschnuté vlásky, kým pôjdu von. Nemusíte sa báť, že by ste ich zničili.

Štýlový dizajn a nízka hmotnosť

To, čo sa vám bude na féne Braun SatinHair 7 HD730 veľmi páčiť je najmä to, že má krásny dizajn.  Čierno-sivé prevedenie sa bude hodiť do každej jednej ruky, či už pánskej alebo dámskej. Má nízku hmotnosť, takže vás aj po dlhom držaní nebude bolieť ruka. Jednoducho sa drží aj vďaka ergonomickému uchopeniu, ktoré je tvarované presne do každej ruky. Skvelo si môžete robiť rôzne účesy, ktoré sú aj omnoho zložitejšie a namáhavejšie. Ruky vás nebudú nikdy bolieť a vy tak docielite presne to, čo potrebujete.

Vysoký výkon a špeciálne funkcie aj pre husté vlasy

Zdokonaľte si svoju každodennú úpravu vlasov. Spravte si účes, ktorý ste si vždy chceli, no nikdy ste naň nemali čas alebo ste nevedeli, ako naň. Teraz už môžete. Pomocou fénu Braun SatinHair 7 HD730 spravíte úplne všetko aj vďaka výkonu 2200W a inovačnej technológie IONTEC. Vďaka tejto technológií si vysušíte aj dlhé a husté vlasy, ktoré ste doteraz len veľmi ťažko sušili. Žiarivá hladkosť je niečo nové, čo ste doteraz nikdy od fénov nečakali.

Sušenie vlasov nebolo nikdy jednoduché práve vďaka značke Braun. Fén Braun SatinHair 7 HD730 obsahuje prelomovú technológiu IONTEC. Táto technológia zaručí, že vlasy nikdy nebudú mokré alebo vlhké. Zostane im jednoduchá, prirodzená vlhkosť, ktorá vo vlasoch má byť. Budú tak nielen zdravšie, ale aj lesklé a hladké. Majte istotu, že si sušením vlasy neničíte a staráte sa o nich. Vďaka procesu ionizácie uvoľní fén špeciálne zelené iontové trysky do vlasov milióny saténových mikroskopických, elektricky nabitých častíc. Pri sušení sa tak vlasy obklopia iónami, ktoré sú na úplne každom vlase, pritiahnu si vlhkosť zo vzduchu a obmedzí ich prelietavanie z jednej strany na druhú. Takisto sa odstráni aj statický náboj, ktorý má na príčine nepríjemné elektrizovanie, najmä počas zimných dní.

Dajte zbohom elektrizácií vlasov!

Fén Braun SatinHair 7 HD730 si však poradí aj s elektrizovaním a krepatením vlasov. Mnohé ženy majú s týmto problém. Práve fén značky Braun má ionizačnú funkciu, vďaka čomu je skvelou voľbou pre úplne každého s týmto problémom. Najlepšia rada fénov značky Braun je vyrobená tak, aby sa pri sušení starala o vlasy a mali ste vždy dokonalý vzhľad.

Nielen na sušenie, ale aj na tvorbu účesov

Značka Braun však myslela aj na to, že ženy si veľmi radi robia rôzne účesy. Práve preto nie je fén určený len pre sušenie, ale aj tvarovanie vlasov a prípravu rôznych zložitejších účesov, ktoré by vám inokedy zabrali hodiny. V dnešnej dobe sa dá s mnohými fénmi dotvoriť celý styling vlasov. S fénom Braun SatinHair 7 HD730 však môžete robiť úplne každý jeden účes pomocou nadstavcov, ktoré získate v balení. Okrem fénu s prívodným káblom dlhým až dva metre nájdete v balení aj extra úzku smerovú trysku pre formovanie účesu a difuzér pre objem vlasov. Vďaka dlhému prívodnému káblu máte istotu, že si fén môžete vziať kamkoľvek a do zásuvky vám dočiahne. Pomocou účinného difuzéra jednoducho vytvoríte bohatý účes a prirodzené vlny, ktoré sú v dnešnej dobe veľmi moderné. Extra úzka smerová tryska zas zaručí presnosť a nasmeruje prúd vzduchu tak, aby sa dostal presne tam, kam potrebujete. Dokonale si tak spravíte ten pravý styling, ktorý chcete.

Vhodný pre každý typ vlasov

Fén Braun SatinHair 7 HD730 sa prispôsobí úplne každému druhu vlasov. Má tri stupne presného nastavenia teploty, ktorý určite oceníte. Nechýba ani nastavenie intenzity vzduchu, ktorý si môžete nastaviť na dvoch stupňoch. Všetko si môžete nastavovať zvlášť. Jednoducho tak docielite silný a účinný prúd vzduchu aj pri nízkej teplote. A to určite chcete! Mnohí nemajú radi príliš horúci vzduch, ktorý prúdi všade naokolo. Fén rozdeľuje teplo kontrolovane, takťe z vlasov si jednoducho môžete upraviť základ, ku ktorému smerujete. Rovnomerné vysúšanie vlasov zabraňuje vysušeniu len jednej časti, ale celej hlavy. Prístroj je naviac doplnený aj tlačidlom Cool shot, ochladzovací stupeň, vďaka ktorému si môžete vlasy sušiť horúcim vzduchom a behom niekoľkých sekúnd si schladíte vzduch a jednoducho si celý účes zafixujete.

Výhodou fénu Braun SatinHair 7 HD730 je aj to, že vaše vlasy budú vysušené šetrne. Spotrebič vám takisto poskytne aj optimálnu ochranu, ktorá vám ošetrí každý jeden vlas. Unikátny ochranný systém Satin Protect vám dokonca umožní používať stálu teplotu 70 stupňov Celzia, pri rovnakej intenzite prúdenia vzduchu. To vám zaistí, že vlasy fén vysuší, ale nespáli.

Rovnomerné rozloženie teploty

Keramický modul, ktorý sa o vlasy stará vám naviac zaručí rovnomernú distribúciu tepla bez vzniku horúcich miest. Nechýba ani filter s mriežkou v zadnej časti, ktorá napomáha prechádzať lámiu vlasov. Zabraňuje aj tomu, aby boli vlasy vtiahnuté do prístroja, kde by sa mohli zamotať a vytrhnúť sa vám.

Fén Braun SatinHair 7 HD730 je výrobne vyvážený, takže sa pohodlne drž a dobre sa s ním pri sušení manipuluje. Praktická údržba sa vám takisto určite bude páčiť. Snímateľný filter, ktorý chráni systém pred nečistotami sa veľmi jednoducho čistí. Hmotnosť prístroja je len 900 gramov, vďaka čomu vám nepríde príliš ťažký.

Niečo o značke

Značka Braun je pre slovenského spotrebiteľa veľmi známou značkou, ktorá sa predáva takmer v každom obchode s elektronikou. Vďaka nej máte istotu, že ste si práve domov zakúpili kvalitný výrobok, ktorý vám vydrží niekoľko rokov bez toho, aby sa pokazil. Práve kvalitné spotrebiče sa v dnešnej dobe hľadajú len veľmi ťažko, a preto ak si chcete vybrať to najlepšie, mali by ste staviť na túto značku aj vy.