Milujete kávu a radi si vychutnávate tú najkvalitnejšiu a najlepšiu? Mnohokrát sa nám podarí ísť na dobrú a kvalitnú kávu len niekoľkokrát do týždňa, keď si sadneme do kaviarne alebo na rýchlo si ju z kaviarne kúpime a niekam znova letíme. Káva by mala byť o oddychu a vychutnávaní. O pomalých minútach s dobrou knihou alebo pri dobrej spoločnosti, kde preberiete úplne všetko so svojimi priateľmi alebo blízkymi. Práve preto si mnohí ľudia zakupujú do domácností kvalitné kávovary, na ktoré dnes nepotrebujete dvadsať stranový návod. Jednoducho vám stačí len ovládať jeden či dva gombíky a intuitívne riešenie je na svete. Kvalitné kávy si dnes spravíte jedným jediným stlačením tlačidla. S tým najlepším kávovarom za príjemnú cenu si dnes môžete pripraviť kávu ako v kaviarni a to bez toho, aby ste sa nejako stresovali, že nie ste barista a kávu jednoducho neviete urobiť. Dnešné stroje ju urobia za vás a to úplne bez pomoci.

Na trhu dnes nájdete mnohé stroje na kávu. Niektoré vám ponúkajú obsluhu s kapsulami, ktoré jednoducho strčíte do kávovaru a spravíte si kávu akú chcete. Niektorí túto kávu nemusia, iní si hovoria, že to nie je presne tá pravá káva. Iné prístroje vám však ponúkajú kvalitnú zrnkovú kávu, z ktorej si spravíte chutné espresso alebo cappuccino. Všetko je to len na vašich preferenciách a hlavne, na vašej chuti. Mnohí ľudia si kávu doma robia len tak, že si zalejú instantný prášok, ktorý dnes už dávno nie je skutočná káva. Ak chcete kvalitnú kávu, ktorá bude rovnaká ako tá z kaviarne, určite by ste mali pozrieť na stroj, ktorý sa dá jednoducho ovládať, no aj napriek tomu bude robiť kvalitnú kávu, po ktorej túžite aj vy. Na trhu je dnes tak veľa kávovarov, že možno vy sami budete zmätení. Kávovar sa však dá vybrať naozaj veľmi jednoducho a my vám dnes dáme tip na jeden, ktorý sa vám hneď zapáči.

Značka Krups je u nás veľmi známa najmä vďaka tomu, že spolupracuje so značkou Nescafé, ktorá vyrába kávu, ktorú môžete dostať kúpiť úplne v každom obchode. Ak ju pijete aj vy a nejako sledujete dianie okolo tejto značky, určite ste mohli zaregistrovať, že pred niekoľkými rokmi začala vyrábať aj kávovary, ktoré sa tešia veľkej obľube. Práve vďaka spolupráci týchto dvoch značiek sa Krups vyšvihla na miesto známych značiek, ktoré dnes pozná skoro každý. Profesionálne stroje, ktoré dnes nájdete v obchodoch si častokrát vyžadujú prax a zručnosti, ktoré by ste mohli nadobudnúť až nejakým kurzom. Práve preto by ste mali vedieť, že kávovary značky Krups sú plne automatické a vám stačí ovládať pár gombíkov, vďaka čomu si spravíte presne tú kávu, ktorú chcete. Dnes máme pre vás na recenziu kávovar EEspresso Krups Barista EA9010, ktorý vás určite dostane nielen svojim výkonom, ale aj nadčasovým dizajnom, ktorý je naozaj prekvapivý, veľmi zaujímavý a príjemný.

Milovníci kávy by mali zbystriť pozornosť. Na trh sa totižto dostal kávovar, ktorý sa jednoducho ovláda, vyzerá perfektne a vyrába presne takú kávu, akú milujete. No nie je to smrteľná kombinácia? Doprajte si v pohodlí domova dokonalú kávu ako napríklad espresso, ristretto, cappuccino alebo si môžete spraviť aj dokonale chutnú mliečnu penu ako od profesionálneho baristu. Ohúrte svojich priateľov a rodinu, ktorá príde a ukážte im svoj nový kávovar, z ktorého chutí káva úplne odlišne. Plne automatický Espresso Krups Barista EA9010 vám pripraví tie najlepšie a najchutnejšie kávové špeciality jediným stlačením tlačidla. O nič iné sa vy nebudete musieť starať. Vždy čerstvo namletá, voňavá káva presne podľa vašej chuti, ako ju máte radi len vy. Presne taký bude aj váš nápoj z kávovaru Espresso Krups Barista EA9010.

Káovar Espresso Krups Barista EA9010 vám ponúka toho omnoho viac, ako si na prvý pohľad môžete myslieť. Keďže využívať dvojstupňovú technológiu napenenia mlieka, máte istotu, že vaša pena na káve bude nielen perfektne vyzerať, ale takisto aj chutiť. Rovnako ako profesionálni baristi po clom svete, takisto aj kávovar najprv mlieko zahreje na dostatočnú teplotu a potom prichádza k jemnému šľahaniu. Kávovar Espresso Krups Barista EA9010 je jednoducho naučený robiť všetky kávy presne podľa postupov profesionálnych baristov po celom svete. Výsledkom je tak mliečna pena, ktorá má najlepšiu kvalitu, krémovo jemnú konzistenciu a na káve drží a vydrží naozaj dlho. K samotnému šľahaniu mlieka prichádza v samotnej šálke, čo je veľmi hygienické a jednoduché na údržbu, pretože si nezašpiníte ďalší pohárik alebo nádobku. Pomocou kávovaru Espresso Krups Barista EA9010 si tak môžete  dopriať perfektné latte či cappuccino, ktoré bude nielen chutiť ale aj vyzerať, ako od profesionála. S kávovarom Espresso Krups Barista EA9010 jednoducho dostanete všetko, po čom túžite za pomoci jedného tlačidla.

Musíte si však uvedomiť, aký je rozdiel medzi kávou a kávou. Nie každý káva, ktorá vyzerá ako káva, tak aj chutí a je kávou. Tento problém vedia identifikovať aj výrobcovia kávovarov Krups, ktorí vybavili aj kávovar Espresso Krups Barista EA9010 možnosťou voľby hrubosti a množstva kávy, ktoré má byť použité na prípravu. V závislosti od nápoja sa tak vyberie správne množstvo. Zvoliť si môžete z niekoľkých základných nastavená, ktoré môžete veľmi jednoducho meniť a prispôsobiť si presne tak, ako chcete. Následne už len nastavenie uložíte. Môžete si tak prispôsobovať každý jeden program, ktorý vám kávovar Espresso Krups Barista EA9010 ponúka.

Bojíte sa dlhého umývania kávovaru? Nič takéto vám nehrozí. Práve kávovar Espresso Krups Barista EA9010 je nielen krásnym a skvelým doplnkom do domácnosti, ale takisto aj praktickým pomocníkom, ktorý sa postará o vašu domácnosť a nemusíte sa báť, že by mal nejaké veľké požiadavky na údržbu. Čistí sa totižto úplne sám a automaticky. Po určitom počte nápojov vám stroj sám automaticky ponúkne možnosť čistenia okruhu kávy a takisto aj parnej trysky. Rovnako vás upozorní aj na prítomnosť vodného kameňa. Tryska od mlieka sa preplachuje aj po každom používaní, takže nečistôt sa naozaj báť nemusíte. Používanie kávovaru Espresso Krups Barista EA9010 je nielen že veľmi jednoduché, ale takisto aj úsporné a hygienické. Každá jedna šálka kávy, ktorú si urobíte, vás utvrdí v tom, že ste si vybrali ten najlepší stroj.

Cena stroja patrí do vyššej kategórie, no na začiatku sa oplatí investovať, pretože neskôr sa vám všetky šálky kávy naozaj vrátia v podobe dobre spravenej, kvalitnej a chutnej kávy, ktorú si môžete užívať v pohodlí domova.