Milujete kávu, no tá klasická, ktorú si zalievate doma do šálok nie je presne to, čo očakávate? Milujete kávu, ktorú si dáte v kaviarni alebo niekde v reštaurácií? Presne takúto profesionálnu kávu dnes môžete mať už aj doma a to len vďaka pokroku, ktorý sa v technike pohybuje neskutočnou rýchlosťou. Ak aj vy túžite po tej najlepšej káve, môžete si ju spraviť kedykoľvek a kdekoľvek, úplne bez problémov. Výhodou kávovarov je najmä to, že plne automatické kávovary dnes nájdete už aj za nízke ceny, vďaka čomu budete mať komfort pri robení kávy. Nikdy sa nestane, že by sa vám káva z nejakého automatického kávovaru nepodarila alebo by ste ju museli robiť dlhé minúty. Vďaka novým strojom do domácnosti máte všetko rýchlo a jednoducho, dokonca aj ráno, keď sa ponáhľate preč.

Kávovary mnohých značiek vám dnes ponúkajú veľký komfort vďaka tomu, že sú plne automatické. Mnohé z nich fungujú na kapsule, vďaka čomu do stroja jednu dáte a pripraví vám presne takú kávu, na akú máte chuť. Bez toho, aby ste vy robili niečo navyše, okrem stlačenia jedného gombíka. Kávovar by vám doma nemal chýbať, ak milujete kávu a pijete ju každý deň. Od tej klasickej, ktorú si mnohí zalievajú doma horúcou vodou v šálke, má veľmi ďaleko. Takéto kávy sa totižto dajú veľmi dobre porovnávať s tými, ktoré dostanete v kaviarni. Takto si môžete presunúť trochu z atmosféry aj do vášho príbytku a to každé ráno či poobede, keď si spravíte čas na šálku dobrej kávy.

Značka DeLonghi vyrába kávovary len pár rokov, no už za túto dobu sa dostala aj k nám na trh a po celom svete má milióny spokojných zákazníkov. Spokojnosť je najmä kvôli tomu, že má naozaj kvalitné výrobky za primerane vysoké ceny, vďaka čomu si môžete spraviť svoju kávu pokojne kedykoľvek a kdekoľvek sa nachádzate. Nemusíte ísť do mesta do kaviarne, stačí si doma zapnúť stroj. DeLonghi je značka, ktorá vám ponúka kávovary tej najvyššej kvality. Väčšina z nich je automatická, vďaka čomu ich ovládanie zvládne úplne každý. Nie je to nič náročné, stačí si vybrať kávu, ktorú chcete a spustiť stroj, ktorý spraví všetko, čo potrebujete. Dnes máme pre vás recenziu na kávovar DeLonghi Magnifica ECAM22.110B, s ktorým budete určite spokojní aj vy!

Plne automatický kávovar DeLonghi Magnifica ECAM22.110B je odetý do krásnej a elegantnej čierno-striebornej farby, vďaka čomu sa tak stane nielen novým prírastkom do rodiny, ale takisto aj skvelým doplnkom do kuchyne, ktorá bude vďaka nemu žiariť. Tento stroj dokáže potešiť úplne každého, kto miluje dobrú kávu a ľahkú cestu, ako si ju pripraviť bez toho, aby ste chodili na špeciálne kurzy o káve. Ak často pripravujete skvelú kávu nielen pre seba, ale aj pre partnera alebo svojich blízkych, určite oceníte aj to, že pri príprave kávy môžete dať rovno dve šálky naraz a budete mať tak chutnú a dobrú kávu hneď na stole aj pre návštevu, ktorá prišla.

Bohatá pena je niečo, čo ľudia na káve zbožňujú. Ak patríte medzi nich aj vy, určite využite aj ručnú trysku, ktorá vám zabezpečí perfektne napenenie mlieka. Ľahko si tak pripravíte obľúbené a známe cappuccino, ktoré bude chutiť úplne tak, ako to z kaviarne. Vďaka tryske však môžete pripraviť aj chutnú mliečnu penu pre svoje deti. Kávovar DeLonghi Magnifica ECAM22.110B je vybavený vyberateľnou sparovacou jednotkou s kapacitou 6-14 gramov kávy a má veľmi ľahké ovládanie, ktoré zvládne aj človek, ktorý na techniku vôbec nie je stavaný. Stlačením tlačidla si navyše môžete aj vy sami nastaviť požadované množstvo kávy a otočným ovládačom zas rozhodnúť o jej intenzite. Stačí sa len rozhodnúť a spraviť si kávu presne podľa vašej chuti.

Výhodou stroja DeLonghi Magnifica ECAM22.110B je najmä to, že môžete do neho použiť aj zrnkovú a takisto aj mletú kávu. Samozrejme, čerstvo namletá káva je niečo, čo nemá pred tou už pomletou konkurenciu, no niekedy sa môže stať, že doma nemusíte mať nepomletú alebo naopak, môžete mať veľmi kvalitnú mletú kávu, ktorá spraví kávu s chuťou rovnakou, ako čerstvé zrná. Kávovar DeLonghi Magnifica ECAM22.110B vám však ponúka mlynček, ktorý je oproti bežným prístrojom výrazne tichší a neruší ani blízke okolie, takže môžete mlieť kedykoľvek budete chcieť. Takisto vám umožňuje aj 13 rôznych stupňov hrubosti namletia a tak si vy vždy vyberiete presne takú kávu, po ktorej túžite vy.

Kávovar DeLonghi Magnifica ECAM22.110B vyniká veľmi jednoduchou obsluhou, za čo ho budete určite milovať. Táto jednoduchá obsluha ešte viac vyniká tým, že je prístroj elegantný a v minimalistikom dizajne, vďaka čomu sa bude hodiť do úplne každej kuchyne, v ktorej bude pracovať. Kávovar značky DeLonghi má užívateľsky veľmi príjemný dizajn nového ovládacieho panelu, vďaka čomu si hneď na prvý pohľad všimnete, ako máte so strojom pracovať a čo máte stlačiť alebo nastaviť. Prístroj je takisto vybavený aj samočistiacou funkciou a odvápňovacím programom, ktorý sa o všetko veľmi jednoducho postará a kávovar bude tak vždy v perfektnej kondícií. Nechýbajú ani funkcie ako napríklad automatické vypnutie prístroja po niekoľkých minútach nečinnosti či ukazovateľ stavu zásobníka na kávovú usadeninu. Všetko toto je samozrejmosťou a môžete si byť istí, že to aj vo svojom kávovare budete mať. Patentovaný termoblok s elektrickou kontrolou vám zas zaisťuje vždy tú správnu a stálu teplotu espressa. Týmto máte zaručene najlepšie možné výsledky, po ktorých určite túžite aj vy.

Kávovar DeLonghi Magnifica ECAM22.110B je vhodný nielen do domácností a kuchýň, ale takisto aj do kancelárie, kde obslúži aj väčšie množstvo milovníkov káv. Veko zásobníka na kávu vždy uchováva jej arómu, takže kávu v kávovare môžete mať aj viac dní a nič sa jej nestane. Priestor pre usadeninu zvládne až 14 šálok a nádoba na vodu s objemom 1,8 litra je doplnená aj praktickým ukazovateľom, takže vždy budete vedieť, kedy kávu doplniť. Každý preferuje rôzne veľkú kávu, a tak ide oceníte aj praktickú možnosť nastavenia výšky adaptére na hrnček v rozmedzí od 86 do 142 milimetrov. Nechýba takisto ani integrovaný vypínač elektrickej energie, aby mal kávovar nulovú spotrebu vo chvíli, kedy nie je používaný. Nestane sa tak nikdy, že ak by ste ho nechali v zásuvke, mohol by vám využiť ďalšie množstvo energie.

Pri kávovare DeLonghi Magnifica ECAM22.110B si príde na svoje každý milovník kávy. Výhodou je takisto aj možnosť dokúpenia originálneho príslušenstva, ako sú napríklad šálky. Majte tak kávu nielen kvalitnú, ale takisto aj v peknej šálke, z ktorej sa vám bude dobre piť.