Život s dieťaťom je omnoho ťažší, ako na jeho čakanie. Ak ste sa z dieťatka tešili, niekedy môže jednoducho prísť aj deň, kedy sa vám to tak trochu vypomstí. Predsa len, deti sú na starostlivosť dosť náročné, a práve preto by ste si mali zaobstarať úplne všetko, čo budete potrebovať. Okrem kočíka či oblečenia, v ktorom sa bude cítiť príjemne, by ste mali nájsť aj nosič, v ktorom ho budete môcť mať vždy pri sebe.

Nosiče detí dnes patria medzi dôležité doplnky, ktoré by nemali chýbať žiadnej mamičke. Dnes sú omnoho lepšie a modernejšie, ako to bolo v minulosti. Toto príslušenstvo vídame u nás v spoločnosti málo, no nemusíte sa báť, že by ste s tým vyzerali zle. Práve naopak. Buďte iní, ako ostatní! Kočíky sú už zastaralé a pomaly prichádzajú na rovnaké miesto ako oni aj nosiče. Vyskúšajte jeden aj vy.

Známa značka Manduca, ktorá patrí medzi tie najkvalitnejšie, vyrába mnohé príslušenstvo pre mamičky a ich deti. Ak ste si doteraz nevedeli vybrať, aký nosič si kúpiť alebo kde ho nájsť, nemusíte sa báť. Manduca nie je príliš drahá značka, takže okrem toho, že budete mať kvalitné výrobky, budete môcť ušetriť nejaké financie na iné výdavky. Práve peniaze sú veľmi dôležitých faktorom, ktorý ovplyvňuje aj nakupovanie rodičov pre svoje deti. Ponúknite svojmu novému prírastku príjemné miesto na spanie, hneď na vašej hrudi.

Ergonomický nosič Manduca New Style vám ponúka tú najlepšiu oporu aj pre väčšie deti. Niektoré situácie si vyžadujú to, aby ste mali dieťa pri sebe, a tak vám tento nosič skvelo pomôže. Rovnako to je aj s kočíkmi. Tie nie sú vždy práve tým najlepším riešením do spoločnosti, kde je málo miesta alebo napríklad do autobusu. Na toto všetko slúži ergonomický nosič Manduca New Style, po ktorom vás nebude bolieť absolútne nič, ani chrbát!

Piesková farba nosiča Manduca New Style sa vám bude určite páčiť. Vďaka tomu, že má bledú farbu, skvelo sa vám bude hodiť k úplne všetkému, čo máte na sebe. Či už potrebujete skombinovať nosič s niečím čo máte na sebe, alebo vám to je jedno, môžete si byť istí, že sa vám bude hodiť vždy. Rovnako je bledá farba minimalistická a nebude svietiť ani na verejnosti.

Manduca je najpredávanejších nosič na trhu, ktorý tvarovo vyhovuje nielen deťom, ale aj ich rodičom. Je možné veľmi jednoducho nastaviť ho podľa veľkosti detí alebo podľa vás. Nastavíte ho jednoducho podľa konfekčnej veľkosti, ktorú nosíte vy. Pohodlie detí je zaručené aj úplným novorodeniatkam, ktoré sú maličké vďaka novorodeneckej vložke, ktorá je súčasťou nosiča a dá sa vytiahnuť. Deti majú z nosiča Manduca New Style skvelý výhľad a vidia na celé okolie. Sú tak aktívne aj počas toho, ako ich nosíte. U väčších detí môžete nosiť zväčšiť až o 7 centimetrov.

Nosič Manduca New Style je vytvorený tak, aby v ňom bolo možné nosiť deti od narodenia do približne 3 rokov. Je to naozaj veľmi dlhá doba, vďaka ktorej si môžete byť istí, že ho budete môcť stále využívať a nemusíte kupovať stále nové výrobky.

V nosiči môžete dieťa nosiť vpredu na bruchu, ako to robia matky najčastejšie. Takisto môžete nosiť dieťa aj na boku alebo na chrbte. Na chrbáte by ste však mali nosiť trochu staršie dieťa, od 6 mesiacov vyššie.

Manduca New Style sa veľmi dobre prispôsobí každému typu postavy a konfekčnej veľkosti. Či už máte veľkosť S, M, L alebo dokonca XL, nosič si môžete zakúpiť. Rovnako si tento nosič môžu vyskúšaj aj oteckovia, kedy si jednoducho premenia veľkosť na trochu väčšiu.

Používanie nosiča Manduca New Style je veľmi jednoduché a nemusíte sa báť, že by ste si ho nevedeli zapnúť. V príbalovom letáku sa nachádza úplne všetko, čo potrebujete vedieť o tomto nosiči a to, ako sa má zapnúť.