Túžba po hladkej pokožke zavedie nie jednu ženu na množstvo cestičiek, ako sa k nej dostať. Mnohokrát je to však veľmi náročné. Žiletky a ani klasické epilátory nie sú príliš dobrým spôsobom, na ktorý by ste mohli staviť, pretože pokožku zbytočne dráždia a vy máte riziko poškriabania alebo porezania. Mnoho žien stavilo aj na depiláciu, ktorú im však vykonávajú v rôznych kozmetických salónoch. Dostať sa k hladkej pokožke je dnes omnoho ťažšie, ako si na prvý pohľad môžete myslieť, a preto by ste mali aj vy staviť na kvalitný výrobok, pomocou ktorého sa k takejto pokožke môžete dostať veľmi jednoducho a rýchlo bez toho, že by ste si niečo spravili. Hladká pokožka bez chĺpkov sa dnes nosí, no k takejto pokožke je strmá cesta, ktorou sa ide veľmi ťažko. Mnohé ženy totižto nevedia, na ktorý spôsob majú staviť, a preto sa riadia mnohými článkami či recenziami, ktoré im odporúčajú tie najlepšie výrobky, ktoré sa práve nachádzajú na trhu.

Na trhu dnes môžete nájsť veľké množstvo výrobkov, ktoré vám sľubujú hladkú pokožku. Problém však je najmä s tým, že tie, ktoré ponúkajú najlepšie výsledky, sú príliš drahé a naopak tie, ktoré sú lacnejšie, vám síce dobré výsledky ponúkajú, no bolesť, ktorú musíte pri tom zažiť je niekedy tak veľká, že mnohé ženy epilátory vyhadzujú rovno do koša alebo ich darujú priateľkám či rodine. Síce sa hovorí, že za krásu by ste si mali niečo vytrpieť, niekedy sa dá nájsť jednoduchšia cesta, ktorou sa môžete dostať k vysnívanej hladkej pokožke. Stačí, ak stavíte na ten najlepší výrobok, ktorý vám ponúkajú rôzne značky a uvidíte, že aj ku krásnej pokožke bez zbytočných chĺpkov sa môžete dostať veľmi rýchlo a jednoducho bez bolesti alebo bez toho, aby ste museli ísť do špeciálnych kozmetických salónov a platiť za každú návštevu vysoké sumy. Mnohé ženy neradi navštevujú tieto salóny aj z toho dôvodu, že sú hanblivé, a preto radšej doma strpia veľkú bolesť epilátorov, ktoré si zakúpili. Pri tomto druhu elektroniky platí pravidlo, radšej si priplatiť a mať bezbolestnú epiláciu, ako zaplatiť menej a neskôr trpieť.

Značka Rowenta patrí medzi popredné značky, ktoré sa snažia svojim zákazníčkam prispôsobovať aj svoje výrobky. Všetky výrobky, ktoré nájdete v ponuke tejto značky sú kvalitné a skvelo sa postarajú o vaše celé telo. Mnohé ženy netušia, na ktoré výrobky majú staviť, pretože na trhu sa nachádza príliš veľa značiek, ktoré ponúkajú ďalšie veľké množstvo výrobkov. Značka Rowenta však patrí medzi tie najlepšie značky, ktoré sa snažia prispôsobiť svojim zákazníčkam a ponúknuť im to najlepšie, čo môžu. Epilátor Rowenta IPL EP9600F0 je vhodný pre každú ženu a to vďaka svojim funkciám a výhodám, ktoré ponúka. Určite by ste naň mali staviť z mnohých dôvodov, no najmä z jedného najdôležitejšieho – ak chcete mať krásnu a jemnú pokožku, ktorá nebude podráždená z epilovania a zbavovania sa chĺpkov. Epilovanie nebolo nikdy jednoduchšie!

Určite poznáte nekonečný boj s neustále dorastajúcimi chĺpkami, ktorý sa opakuje každých pár dní pri holení žiletkou. Ich odstraňovanie rozhodne nepatrí medzi vaše obľúbené záľuby, ktoré nemajú radi žiadne ženy. Problém je však, že chĺpky veľmi rýchlo dorastú znova a môžete znova robiť to isté, čo ste robili. Zbavte sa chĺpkov veľmi jednoducho epilátorom, ktorý je za dobrú cenu a patrí medzi tie najlepšie na trhu. Týmto epilátorom je perfektný epilátor Rowenta IPL EP9600F0, ktorá funguje na novej technológií zvanej IPL. Táto technológia vás veľmi jednoducho zbaví všetkých chĺpkov a nebude vás to stáť žiadnu námahu a ani bolesť. Profesionálne odstránenie chĺpkov nemusíte mať len v kozmetických salónoch. Môžete ich dostať takisto aj doma, kedy ušetríte najmä peniaze. Efektívne riešenie odstránenia chĺpkov prichádza vo forme tohto epilátora, ktorý si s nimi pomôže veľmi jednoducho a rýchlo.

Epilátor Rowenta IPL EP9600F0 pracuje na princípe pulzného svetla, ktoré zacieli rastové lôžko chĺpkov. Dochádza tu tak k uvoľneniu chĺpkov a zároveň sa zabraňuje ich opätovnému rastu, vďaka narušeniu folikulu. Prúd svetla je aktívne riadený a vďaka zacieleniu svetelných lúčov rovno na chĺpok, je táto činnosť naozaj veľmi efektívna a účelová. Technológia s názvom Active Pulse je bežne používaná v profesionálnych salónoch, ale vďaka epilátoru Rowenta IPL EP9600F0 ho budete mať vždy po ruke a to v pohodlí vášho domova. Bezbolestne tak budete mať dôkaz perfektného oholenia ihneď po prvom vyskúšaní a budete sa z výsledku môcž radovať veľmi dlhú dobu, pretože výsledok naozaj veľmi dlho vydrží.

Pri odstraňovaní chĺpkov vám epilátor Rowenta IPL EP9600F0 sľubuje, že budete mať perfektne oholenú pokožku. Patentovaný systém Pro Precision sa postará o to, aby ste mali pri práci s týmto výrobkom ošetrené všetky miesta na svojej pokožke a zároveň vám nezasiahne jedno miesto dvakrát. Nikdy sa nestane, že by ste mali pokožku poškodenú a budete mať rovnomerné odstránenie chĺpkov a súčasne hladkú pokožku bez zbytočnej záťaže. Zároveň vám systém ponúka aj šetrenie drahocenného času a dostatočný počet zábleskov vytvorených epilátorom. Už po prvých použitiach Rowenta IPL EP9600F0 získate naozaj krásne oholenú pokožku a účinnosť epilátoru je vyššia o 28%.

Okrem precízneho oholenia a presného zamerania epilátoru Rowenta IPL EP9600F0 máte priamo oholené všetky časti, ktoré potrebujete. Výhodou sú aj krátke prestávky medzi zábleskami, ktoré sú len 1,5 – 2,25 sekundy, takže pri honbe za superhladkou pokožkou vám už nič nestojí v ceste. K rýchlosti aplikácie prispieva aj veľké aplikačné okienko, ktoré behom jedného svetelného impulzu zasiahne plochu pokožky s veľkosťou 3 cm2 a za necelé tri minúty sa zbavíte chĺpkov v podpaží. O poznanie väčšiu pokožku nohy zdoláte za 20 minút.

Prístroj Rowenta IPL EP9600F0 využíva vysoko kvalitnú a spoľahlivú kremíkovú Quartz lampu, ktorá vydrží neskutočných 150 000 impulzov. Mali by ste sa tak veľmi jednoducho dostať k hladkej pokožke so stále rovnakou lampou. Ak epilátor zdieľate so svojou rodinou, čiže s viacerými ľuďmi, oceníte aj možnosť lampu po skončení jej životnosti bez problémov vymeniť. Nemusíte si tak kupovať úplne celý nový prístroj. Táto výmena je omnoho ekonomickejšia a lacnejšia.

Epilátor Rowenta IPL EP9600F0 vám ponúka aj veľmi bezpečné použitie. Iste po vašom epilátore chcete maximálnu účinnosť, ktorú požaduje úplne každý. Práve epilátor Rowenta IPL EP9600F0 má vysokú účinnosť, ktorá bola aj dermatologicky testovaná. O bezpečie vašich očí sa pri práci s IPL epilátorom Rowenta IPL EP9600F0 postará integrovaný UV filter, ktorý spĺňa prísne medzinárodné pravidlá. Nechcených zábleskov sa báť nemusíte, pretože akonáhle Rowenta IPL EP9600F0 nie je v priamom kontakte s pokožkou, k žiadnemu svetelnému impulzu vôbec nepríde.