Na trhu dnes môžete nájsť veľké množstvo výrobkov, ktoré vám sľubujú hladkú pokožku. Problém však je najmä s tým, že tie, ktoré ponúkajú najlepšie výsledky, sú príliš drahé a naopak tie, ktoré sú lacnejšie, vám síce dobré výsledky ponúkajú, no bolesť, ktorú musíte pri tom zažiť je niekedy tak veľká, že mnohé ženy epilátory vyhadzujú rovno do koša alebo ich darujú priateľkám či rodine. Síce sa hovorí, že za krásu by ste si mali niečo vytrpieť, niekedy sa dá nájsť jednoduchšia cesta, ktorou sa môžete dostať k vysnívanej hladkej pokožke. Stačí, ak stavíte na ten najlepší výrobok, ktorý vám ponúkajú rôzne značky a uvidíte, že aj ku krásnej pokožke bez zbytočných chĺpkov sa môžete dostať veľmi rýchlo a jednoducho bez bolesti alebo bez toho, aby ste museli ísť do špeciálnych kozmetických salónov a platiť za každú návštevu vysoké sumy. A po niekoľkých dlhých rokoch, kedy ste si museli vystačiť buď so žiletkou alebo s nepríjemnými epilátormi, ktoré sľubovali, že vás nič nebude bolieť, no aj tak bolelo, prišli špeciálne epilátory, pri ktorých epilovanie nebolí. S každým rokom prichádza na trh niečo nové. Rovnako aj značky prichádzajú stále s niečim novým, čo sa vám bude určite páčiť.

Časy, kedy sa museli ženy spoliehať len na žiletky sú chvalabohu za nami. Žiletky vám síce oholili partie tela veľmi rýchlo, častokrát bezbolestne, aj keď sa mohlo stať, že ste sa porezali, a takisto aj jednoducho. Nevýhodou však bolo najmä to, že chĺpky okamžite rýchlosťou svetla dorástli a bolo ich vidno. Práve kvôli tomuto problému, ktorý zažívali mnohé ženy, sa vynašli omnoho lepšie prístroje, na ktoré dnes môže staviť každá jedna žena, ktorá túži po hladkej a jemnej pokožke, no bez bolesti. V minulosti síce existovali epilátory a depilátory, ktoré vás zbavili chĺpkov na dlhšiu dobu, no za cenu bolesti, ktorú nie každá žena vedela zvládnuť. Preto, ak aj vy túžite po hladkej pokožke, no nechcete, aby vás všetko neskutočne bolelo, mali by ste staviť na tie najnovšie epilátory, ktoré môžete na trhu nájsť. Práve teraz prišlo obdobie, kedy výskumníci a vývojári zistili, že by sa malo prísť aj s niečím novým. S nejakým prístrojom, ktorý vás chĺpkov zbaví, no nie za takú vysokú cenu, akou je bolesť, pri ktorej mnohé ženy ronia krokodílie slzy. Na trh tak prišli špeciálne epilátory, ktoré v sebe majú zabudovanú novú technológiu IPL, pomocou ktorej sa zbavíte chĺpkov aj na niekoľko dlhých týždňov a dokonca sa na niektorých miestach môžete pomocou tejto technológie zbaviť chĺpkov úplne. Problém, ktorý nastáva pri týchto výrobkoch a musíte ho znášať? Tento raz to nie je veľká bolesť, ale vysoká cena, ktorá s týmito novodobými výrobkami prichádza. Niet sa ani čomu čudovať. Mnohokrát vám tento prístroj nahradí laserové holenie.

Značka Rowenta patrí medzi popredné značky, ktoré sa snažia svojim zákazníčkam prispôsobovať aj svoje výrobky. Všetky výrobky, ktoré nájdete v ponuke tejto značky sú kvalitné a skvelo sa postarajú o vaše celé telo. Mnohé ženy netušia, na ktoré výrobky majú staviť, pretože na trhu sa nachádza príliš veľa značiek, ktoré ponúkajú ďalšie veľké množstvo výrobkov. Značka Rowenta však patrí medzi tie najlepšie značky, ktoré sa snažia prispôsobiť svojim zákazníčkam a ponúknuť im to najlepšie, čo môžu. Epilátor Rowenta EP8020F0 je vhodný pre každú ženu a to vďaka svojim funkciám a výhodám, ktoré ponúka. Určite by ste naň mali staviť z mnohých dôvodov, no najmä z jedného najdôležitejšieho – ak chcete mať krásnu a jemnú pokožku, ktorá nebude podráždená z epilovania a zbavovania sa chĺpkov. Epilovanie nebolo nikdy jednoduchšie!

Po hladkej pokožke túžia úplne všetky ženy. Ak ste žena, určite túžite po nej aj vy a doma máte nejakých pomocníkov, ktorí vám pomôžu v každom jednom ohľade. Pomocník by mal byť maximálne účinný a takisto by mal splniť všetky vaše túžby a želania. Precízny výsledok vám prinesie práve epilátor Rowenta EP8020F0 v jemnej dámskej, bielo fialovej farbe. Tento epilátor vám odstráni chĺpky aj s korienkami a prinesie tak dlhotrvajúci efekt. Tento efekt je omnoho dlhotrvajúcejší ako bežné výsledky, ktoré vám ponúkajú iné epilátory alebo klasické holenie žiletkou. Takéto holenie totižto nie je efektívne a príliš dobré.

Epilátor Rowenta EP8020F0 využíva na odstránenie chĺpkov 24 vysoko presných hygienických pinziet s technológiou, pomocou ktorej si sám nadvihne chĺpky a účinne ich vytrhne. Táto technológia umožní odstrániť aj tie najjemenšie a najkratšie chĺpky od dĺžky 0,5 mm. Senzor kriviek tela zaistí výnimočnú účinnosť a presnosť, dokonca aj v rôznych uhloch. Dokáže sa tak prispôsobiť líniám tela a jednoducho tak odstráni chĺpky na každej časti tela. Pinzety sa v epilátore Rowenta EP8020F0 nastavujú do optimálneho uhla tak, aby boli neustále v 100% kontakte s pokožkou. Široká aktívna hlavica umožní jedným ťahom docieliť rýchlejšiu depiláciu, vďaka ktorej nebudete dlho zavreté v kúpeľni. Voľte si takisto z dvoch rýchlostí depilácie. Väčšia rýchlosť je pre vaše nohy a nižšia rýchlosť pre oblasť citlivých partií. Epilátor tak pristupuje k citlivej pokožke s rešpektom a ochranou. Všetko je dermatologicky testované a zdraviu prospešné.

Epilátor Rowenta EP8020F0 je vybavený špeciálnym jemným a nedráždivým povrchom, ktorý vám umožňuje omnoho lepšie a jednoduchšie kĺzanie po pokožke. S technológiou Skin Respect, ktorá vďaka jemnej epilácií nedráždi pokožku, nemusíte sa báť červených bodiek, zarastajpcich chĺpkov a zapálených častí na tele. TENSOR efekt pokožku napína, aby bola epilácia účinná a nemuseli ste sa vracať epilátorom stále na to isté miesto. Epilácia prebieha jemne a bez pretrhnutia chĺpkov. 24 masážnych guľôčok jemne masíruje citlivú pokožku a znížuje aj bolesť, ktorá pri epilácií týmto epilátorom nie je až taká silná ako pri iných epilátoroch.

Výhodou epilátoru Rowenta EP8020F0 je to, že k svojmu chodu využíva zdroj energie z Li-ion batérie. Doba nabíjania tejto akumulátorovej batérie je jedna hodina a po úplnom nabití vydrží v prevádzke až 40 minút. S Wet and Dry systémom môžete epilátor jednoducho používať aj v sprche, pretože je vodeodolný. Vďaka teplej vode sa pokožka upokojí, zmäkne a bolesť je omnoho menšia. Nebojte sa tak ani tohto používania.

Kompaktná veľkosť a hmotnosť len 300 gramov robia z tohto epilátora Rowenta EP8020F0 jednoduchú kontrolu nad prístrojom. Príslušenstvo obsiahnuté v balení tvoria tri nadstavce. Využiť tak môžete ergonomickú výkyvnú epilačnú hlavicu, nadstavec na citlivú epiláciu podpažia alebo jemný nadstavec na oblasť bikín. Samozrejmosťou je aj čistiaca kefka na jednoduchú údržbu a púzdro na uloženie prístroja a ďalšieho príslušenstva.