Túžba po hladkej pokožke zavedie nie jednu ženu na množstvo cestičiek, ako sa k nej dostať. Mnohokrát je to však veľmi náročné. Žiletky a ani klasické epilátory nie sú príliš dobrým spôsobom, na ktorý by ste mohli staviť, pretože pokožku zbytočne dráždia. Dostať sa k hladkej pokožke je dnes omnoho ťažšie, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Preto sa na trhu začali objavovať výrobky, ktoré vám s tým pomôžu. Dokonca aj bez toho, aby ste trpeli veľkú bolesť.

A ako takýto výrobok nájsť? Prečítajte si našu recenziu.

Značka Rowenta patrí medzi popredné značky, ktoré sa snažia svojim zákazníčkam prispôsobovať aj svoje výrobky. Všetky výrobky, ktoré nájdete v ponuke tejto značky sú kvalitné a skvelo sa postarajú o vaše celé telo. Mnohé ženy netušia, na ktoré výrobky majú staviť, pretože na trhu sa nachádza príliš veľa značiek, ktoré ponúkajú ďalšie veľké množstvo výrobkov. Značka Rowenta však patrí medzi tie najlepšie značky, ktoré sa snažia prispôsobiť svojim zákazníčkam a ponúknuť im to najlepšie, čo môžu. Epilátor Rowenta EP5640D0 je vhodný pre každú ženu a to vďaka svojim funkciám a výhodám, ktoré ponúka. Určite by ste naň mali staviť z mnohých dôvodov, no najmä z jedného najdôležitejšieho – ak chcete mať krásnu a jemnú pokožku, ktorá nebude podráždená z epilovania a zbavovania sa chĺpkov. Epilovanie nebolo nikdy jednoduchšie!

Potrebujete a hľadáte na trhu ten najlepší epilátor, ktorý by vás zbavil nežiaducich chĺpkov bez bolesti a veľmi rýchlo? Doprajte si tichú a veľmi rýchlu epiláciu so štýlovým a kvalitným prístrojom, ktorý sa práve teraz nachádza na trhu a teší sa veľkej obľube u mnohých žien. Moderný epilátor Rowenta EP5640D0 vám prináša a takisto ponúka rýchlu a bezbolestnú epiláciu s dokonalým výsledkom. Týmto výsledkom je hodvábne hebká pokožka, ktorej sa budete chcieť neustále dotýkať. Takto perfektne hebkú pokožku budete chcieť neustále ukazovať najmä v sukni či krátkych nohaviciach.

Strojček Rowenta EP5640D0 vám ponúka patentovanú technológiu Micro – Contact, vďaka ktorej dosiahnete veľmi výnimočnú presnosť a výsledky, po ktorých túžite. Umožňuje vám 100%-ný kontakt s pokožkou a tým pádom vám zaistí aj dokonalú epiláciu. Môžete ho dokonca používať aj na tie najmenšie chĺpky, s ktorými by si iný epilátor nevedel poradiť. Strojčeku značky Rowenta neunikne naozaj nič a to ani chĺpky s dĺžkou od 0,5 milimetra. Zvíťazíte tak nad nežiaducimi chĺpkami nielen počas leta, kedy chcete svoju pokožku neustále ukazovať ostatným ľuďom, ale takisto aj počas celého roka, kedy je vaša pokožka zahalená a zakrytá oblečením.

Epilátor Rowenta EP5640D0 má ergonomicky tvarovanú výkyvnú hlavicu, ktorá sa veľmi jednoducho prispôsobujú tvarom vášho tela. Vďaka tomu sa nikdy nestane, že by sa epilátor nedostal na nejakú časť vášho tela a môžete ho používať naozaj na úplne každú časť. Keďže je hlavica výkyvná, epilátor má optimálny uhol holenia nielen na ťažko dostupných miestach, ale aj na citlivých miestach, ktoré chcete oholiť veľmi rýchlo a nechcete sa na ne vracať niekoľkokrát, pretože vám ostalo ešte pár chĺpkov na tomto mieste. Integrovaný Comfort systém sa postará o naozaj veľmi jemnú a menej bolestivú epiláciu. Tento systém predchádza aj ťahaniu chĺpkov. Aby ste si mohli byť istí, že ste neprehliadli žiaden chĺpok, dokonca ani ten najsvetlejší, využite intenzívne zabudované svetlo. Týmto svetlom si jednoducho zasvietite aj na ten najmenší chĺpok a epilácia bude možná aj za horšieho svetla. Zabráňte tak podráždeniu vašej pokožky pomocou epilátora, ktorý redukuje pocit bolesti na minimum.

Prostredníctvom technológie Silent si vyskúšate, že holenie s epilátorom Rowenta EP5640D0 je až o 2-krát tichšie ako pri iných strojčekoch. Použitý antivibračný materiál vám zaručí kľudnú a eľmi tichú prevádzku, ktorá je veľmi dôležitá pri epilácií. Výsledkom je tak krásne jemná, hladká a hebká pokožka, po ktorej ste tak dlho túžili.

Holiaca hlavica epilátora Rowenta EP5640D0 je jednoducho odnímateľná, takže si ju môžete rýchlo opláchnuť pod tečúcou vodou a zabezpečiť si tak hygienicky čistý epilátor, ktorý môžete používať pravidelne. Takisto epilátor značky Rowenta obsahuje exfoliačnú hlavu, ktorá zabraňuje zarastaniu chĺpkov tým, že pri epilácií odstraňuje odumreté bunky. Súčasťou balenia je aj nadstavec, ktorý je vhodný na epiláciu podpazušia a citlivých oblastí v okolí bikín. Pri kúpe epilátoru Rowenta EP5640D0 dostanete aj praktické púzdro na uloženie strojčeka a čistiacej kefky a takisto aj na cestovanie. Prístroj je dermatologicky testovaný a jeho účinnosť je schválená, takže sa nemusíte báť jeho používania.

Okrem toho, že je epilátor Rowenta EP5640D0 veľmi výkonný, takisto je aj veľmi pekný a štýlový. Jeho ružovo – biele prevedenie je vhodné najmä pre ženy, ktoré potrebujú kvalitný strojček a epilátor. Mnohé ženy však hľadia najmä na dizajn, ktorý je pri tomto modeli veľmi originálny a štýlový.