Pre ženy je hladká pokožka bez jediného chĺpku alfou a omegou. Je to niečo, čo by mala mať každá žena a niečo, čo sa v dnešnej dobe považuje za ženské. Niet sa ani čomu čudovať. Práve hladká pokožka je krásna. Holenie žiletkou je však zdĺhavé a veľmi časté, čo sa mnohým ženám jednoducho nechce, a tak vždy radšej stavia na epilátor, ktorý vybaví túto prácu za nich. Ak ste si doteraz ešte nezaobstarali nejaký dobrý epilátor, určite by ste mali!

Nové epilátory, ktoré sa nachádzajú na trhu, vám ponúkajú bezbolestné oholenie, ktoré vydrží naozaj veľmi dlho. Či už túžite po krásnych hladkých nohách, alebo si len chcete oholiť intímne partie, na všetko toto môžete jednoducho použiť epilátor, ktorý vás zbaví chĺpkov na veľmi dlho. Medzi jeden takýto sa radí aj epilátor Remington Smooth & Silky EP7030.

Značka Remington sa radí medzi najlepšie značky, ktoré ponúkajú kvalitné výrobky zamerané najmä na elektrické strojčeky. Práve epilátory sú vybavené tými najnovšími technológiami, ktoré vám pomôžu zbaviť sa chĺpkov rýchlo a jednoducho. Ak teda túžite po dlhodobo hladkej pokožke bez zbytočných chĺpkov, určite stavte na najnovší epilátor Remington Smooth & Silky EP7030, ktorý patrí medzi tie najlepšie!

Zamatovo hladkú pokožku môžete mať aj vy! A to práve vďaka epilátoru Remington Smooth & Silky EP7030, ktorý z vás spraví elegantnú dámu aj bez zbytočnej bolesti, ktorou sú známe mnohé epilátory. Nebojte sa ukázať svetu svoje nohy!

Starajte sa o seba a o svoje telo. V balení dostanete aj exofoliačné rukavice, pomocou ktorých si spravíte samotnú depiláciu veľmi rýchlo a jednoducho. Masážny nadstavec, ktorý vám ponúka epilátor je napustený s aloe vera, vďaka čomu je holenie omnoho jemnejšie a menej bolestivé. Bohaté príslušenstvo, ktoré ponúka značka Remington sa vám určite bude páčiť, pretože práve vďaka nemu si môžete byť istí, že sa epilátor bude hodiť na všetko. Vzhľadom k cene produktu je jeho vybavenie viac ako perfektné a dostačujúce!

Prémiový epilátor značky Remington disponuje inovatívnou technológiou, ktorá vám ponúka pinzety s perfektne nastaviteľnou hlavicou. Tá kopíruje všetky krivky vášho tela a vy sa tak budete vedieť dostať aj na tie najhoršie miesta na vašom tele. Podpazušie či iné časti sa vám nikdy neholili jednoduchšie a ľahšie!

V balení dostávate aj päť nadstavcov, z ktorých si vyberiete ten, ktorý práve potrebujete. Môžete si vybrať napríklad nadstavec na oblasť bikín, na nohy či masážnu hlavicu. Komfort pri epilácií vám zaručuje aj nabíjanie, vďaka ktorému získate až 40 minút na holenie bez kábla. Epilátor Remington Smooth & Silky EP7030  vám odstráni aj tie najkratšie chĺpky i s korienkami, takže vám vydrží pokožka hladká viac ako 4 týždne.

Vďaka jednoduchému nabíjaniu si môžete byť istí, že epilátor Remington Smooth & Silky EP7030 nabijete rýchlo a veľmi jednoducho. Vďaka tomu, že nemusí byť neustále v zásuvke, môžete ho používať aj na sucho alebo na mokro. Voda mu naozaj nerobí problém. Hlavica, ktorou epilátor disponuje je vytvarovaná tak, že sa prispôsobí vášmu telu a holenie prebehne omnoho rýchlejšie a jednoduchšie, ako ste si mysleli. Vybrať si takisto môžete z dvoch rýchlostí. Práve jedna z nich vám určite perfektne sadne a budete ju využívať neustále. Nechýba ani svetlo Precision, ktoré sa postará o to, že budete na každý jeden chĺpok vidieť dobre.