Snívate po krásnej pokožke bez zbytočných chĺpkov? Mnohé epilátory, ktoré majú perfektné schopnosti a nespôsobujú vám bolesť stoja vysoké čiastky. Teplé letné mesiace si však vyžadujú perfektnú pokožku za každých okolností. Ušetrite peniaze a majte perfektné výsledky aj vďaka epilátoru Philips Satinelle Soft HP6420/00.

Epilátory od značky Philips nájdete hneď v niekoľkých cenových variáciách. Tie profesionálne, ktoré fungujú na tepelnom princípe a doslova vypaľujú chĺpky sú drahšie, no výsledok po nich vydrží aj viac ako mesiac. Ostatné výrobky, ktoré sú nižších cenových kategórií ako napríklad aj epilátor Satinelle Soft HP6420/00 fungujú na princípe klasického vytrhávania chĺpkov bez väčšej bolesti. Sú za cenu, ktorú si môže dovoliť každý a pracujú výborne. Ak hľadáte aj vy nejaký lacnejší epilátor, ktorý bude mať všek ten najlepší výsledok, určite stavte na Philips Satinelle Soft HP6420/00.

Holenie nikdy nebolo jednoduchšie! Vyhoďte klasické žiletky, s ktorými sa môžete porezať a musíte si holiť všetky partie už po pár dňoch! Vďaka epilátoru Philips Satinelle Soft HP6420/00 sa svojich chĺpkov zbavíte rýchlo a na dlho. Hladká pokožka vyzerá perfektne a vy sa budete cítiť omnoho lepšie. Pri holení žiletkou môže byť častokrát pokožka suchá a poškriabaná. Niečo takéto sa vám s epilátorom od značky Philips nikdy nestane. Vychutnajte si dlhší čas bez chĺpkov.

Dámsky epilátor Philips Satinelle Soft HP6420/00 je stroj na každú partiu tela. Všetky chĺpky, ktoré mu prídu do cesty berie so sebou. Poradí si aj s tými najmenšími chĺpkami, ktorých by ste sa potrebovali zbaviť. Či už máte teda dlhšie chĺpky alebo kratšie, od 0,5 mm, so všetkým si poradí.

Hlavica epilátora obsahuje 20 pinziet, ktoré nekompromisne berú všetko so sebou. Výber máte aj pri rýchlostiach. Epilátor vám ponúka 2 stupne rýchlosti, podľa toho, akú partiu si idete holiť. Na nohy sa najviac hodí druhá, rýchlejšia rýchlosť a na citlivé partie prvá, pomalšia rýchlosť.

Vďaka tomu, že epilátor vytrháva chĺpky od korienkov, máte istotu, že sa ich zbavíte naozaj na dlhú dobu. Výhodné to je najmä pred dovolenkou. Nemusíte si epilátor so sebou nikam brať, pretože po celý čas budete mať pokožku hladkú, bez jediného chĺpka.

Určite sa vám zapáči dizajn, ktorý je jemný a ženský. Biele prevedenie s ružovými detailami bolo určené presne pre tie ženy, ktoré milujú štýlové elektronické výrobky a okrem praktickej vecičky chcú mať doma aj niečo, čo sa im bude hodiť do kúpeľne. Epilátor Philips Satinelle Soft HP6420/00  je ergonomicky tvarovaný, takže vás ruka nebude bolieť od dlhšieho holenia a bude sa vám dobre držať. Nemusíte sa báť ani toho, že by sa vám z rúk šmýkal. Je menších rozmerov, čo znamená, že sa hodí do každej ruky.

Epilovanie vás vôbec nebude bolieť aj vďaka masážnym hlaviciam, ktoré sú uložené hneď vedľa pinziet. Tento stroj vám zaručuje hladkú pokožku až na štyri týždne, čo je naozaj veľmi slušný výkon na takýto malý epilátor za perfektnú cenu. Epilátor chĺpky neťahá zbytočne, vytrhne ich na jedenkrát.

Čistenie epilátora nie je vôbec ťažké. Hneď ako s ním dokončíte všetku prácu, jednoducho ho umyte pod prúdom tečúcej vody alebo ho jednoducho očistite kefkou, ktorú dostanete v balení. Všetky chĺpky tak dáte preč a epilátor bude znova ako nový.