Túžite po hladkej pokožke bez bolestného vytrhávania? Značka Philips prišla s inovatívnym riešením, vďaka ktorému pri epilovaní už nikdy nepocítite žiadnu bolesť. Ak chcete mať na leto krásnu hladkú pokožku bez jediného chĺpku a na dlhý čas, určite stavte na tie najnovšie epilátory, ktoré Philips poskytuje. Jeho výrobky pracujú s modernou IPL technológiou, ktorá dokáže prenikať ku korienkom chĺpkov a tým pádom sa ich zbaviť na omnoho dlhšie.

Výber je celkom ťažký, no máme pre vás recenziu, ktorá vám v tom pomôže.

Najnovšie epilátory, ktoré sa nachádzajú na trhu, vám môžu ponúknuť hladkú pokožku a kvalitné oholenie aj bez bolesti, ktorú niektoré iné, staršie modely týchto výrobkov robili. Niet sa ani čomu čudovať. Moderná doba ide dopredu a my si tak môžeme zakupovať najnovšie výrobky, do ktorých sa oplatí investovať aj vyššie čiastky. Značka Philips prináša každý deň niečo nové. Na trhu nájdete pod touto značkou stovky, až tisícky výrobkov, do ktorých sa oplatí investovať. Nemusíte sa však báť, že by ste platili príliš vysoké čiastky, pretože značka si drží ceny, ktoré sa vám budú páčiť. Milióny spokojných zákazníkov, či už mužov alebo žien, hovoria na túto značku len pozitívne a môžete nájsť aj veľmi pozitívne recenzie na výrobky, ktoré si mnohí zakúpili. Práve Philips sa angažuje vo výrobe nielen výrobkov pre mužov, ale takisto aj pre ženy. V ponuke tak môžete nájsť rôzne epilátory, ktoré patria medzi najvychytenejšie výrobky s novými technológiami a funkciami. Jedným z týchto nových výrobkov je aj epilátor Philips Satinelle Prestige BRP586/00 , ktorý sa radí medzi epilátory, vďaka ktorým sa zbavíte všetkých chĺpkov.

S príchodom letných mesiacov prichádza aj túžba nejednej ženy po krásnej a hladkej pokožke, ktorú môže ukázať v šatách alebo v sukni. Odhaľujú sa najmä nohy či oblasť podpažia a bikín na dovolenkách pri mori, kedy každá zo žien túži mať krásnu pokožku bez nepríjemného ochlpenia. Hladké nohy či ruky, jemné päty a takisto krásna tvár je niečo, čo by ste chceli určite aj vy. Pomocou vodotesného epilátora Philips Satinelle Prestige BRP586/00 si môžete všetko toto a omnoho viac bez problémov dovoliť. V nežno ružovom prevedení vám ponúka nielen suché, ale takisto aj mokré použitie. Vy sami si zvolíte, ktoré je vám príjemnejšie. Užívajte si tak dlhé týždne zdravú a hladkú pokožku bez nutnosti holenia. Používanie epilátora Philips Satinelle Prestige BRP586/00 je vhodné nielen na doma, ale takisto aj na cestách.

Spoločnosť Philips si vždy dáva záležať na svojich výrobkoch a takisto aj na svojich zákazníkoch. Teraz sa zamerala na jemnejšie pohlavie, u ktorého vie, že sa snaží zbaviť sa chĺpkov na čo najdlhšiu dobu s istotou, že epilovanie bolieť nebude. A tak spoločnosť vytvorila doslova kozmetického asistenta, do ktorého sa hneď na prvý pohľad zamilujete. Jemné farebné prevedenie si získa úplne každú ženu a vyznačuje sa nežnosťou a luxusom. Ergonomické telo sa veľmi príjemne drží, pretože je do tvaru S a je pokryté protikĺzavou vrstvou. Veľmi jednoducho sa tak ovláda či už pri suchom alebo mokrom holení. Naviac máte voľné pole pôsobenia, pretože epilátor Philips Satinelle Prestige BRP586/00 je prístroj poháňaný na nabíjajúcu Lithium – iontovú batériu, vďaka čomu vás nebude obmedzovať žiaden kábel.

Multifunkčný epilátor Philips Satinelle Prestige BRP586/00 sa postará o úplne celé vaše telo sám a doma tak nemusíte mať niekoľko desiatok zbytočných prístrojov. Chĺpky na končatinách či iných častiach. v iných oblastiach tela veľmi šetrne oholíte pomocou 3 cm širokej epilačnej hlavice. Jej špeciálne tvarovaný keramický povrch tak odstráni aj tie najjemnejšie chĺpky, ktoré by ste nevideli. Vy ich však uvidíte vďaka svetlu Opti – light, ktoré si posvieti aj na tie najmenšie a najbledšie chĺpky. Chĺpky si nemusíte ani vytrhávať, na citlivých miestach vám bude stačiť aj zastrihávací hrebeň, ktorý oholí úplne bez bolesti.

Epilátor Philips Satinelle Prestige BRP586/00 vám však takisto ponúka aj jemnú masáž celého tela, ktorú určite oceníte. Je to vďaka mäkkému vakúšiku, ktorý má päť guličiek. Týmito guličkami docielite príjemné uvoľnenie pokožky. Ak trpíte tvrdšou kožou na chodidle, jednoducho si obrúste všetko, čo potrebujete elektrickým pilníkom s presným rotačným kotúčom. Aj takýto nadstavec získavate pri epilátore Philips Satinelle Prestige BRP586/00. Peeling tela nemusíte robiť nepríjemným drhnutím pokožky s bolestivými prípravkami. Zvoľte si šetrný spôsob prostredníctvom epilátoru Philips Satinelle Prestige BRP586/00, ktorý vám ponúka 48 200 štetín. Tie odstránia odumreté bunky kože a prekrvenie podporuje jej regeneráciu.

Posledným, no takisto skvelým pomocníkom v tejto sade je mini čistiaca kefka tváre s rotačnou technológiou pre rannú a večernú starostlivosť. 17 000 jemných štetiniek vás zbaví úplne všetkých nečistôt vďaka čomu bude vaša pokožka príjemne čistá a hebká. Zanecháva tak pleť do hĺbky vyčistenú a pripravenú pre následnú aplikáciu krémov. Naviac je kompatibilná so všetkými kefkami značky Philips a môžete tak zvoliť iný druh podľa vašich osobitných potrieb.