Každá žena túži po hladkej a jemnej pokožke bez zbytočných chĺpkov. Ochlpenie je však úplne normálne pre každého, a preto musíte poznať tie najlepšie metódy, ako sa ho zbaviť. Žiletky však už nie sú jediným prostriedkom, ktorý proti tomuto “problému” bojuje a ženy sa tak môžu zbavovať chĺpkov omnoho jednoduchšie, rýchlejšie, bezbolestnejšie a najmä, na omnoho dlhšiu dobu, ako to bolo inokedy. Vďaka najnovším technológiám si tak môžu vychutnávať jemnú pokožku bez zbytočných chĺpkov.

Najnovšie epilátory, ktoré sa nachádzajú na trhu, vám môžu ponúknuť hladkú pokožku a kvalitné oholenie aj bez bolesti, ktorú niektoré iné, staršie modely týchto výrobkov robili. Niet sa ani čomu čudovať. Moderná doba ide dopredu a my si tak môžeme zakupovať najnovšie výrobky, do ktorých sa oplatí investovať aj vyššie čiastky. Značka Philips prináša každý deň niečo nové. Na trhu nájdete pod touto značkou stovky, až tisícky výrobkov, do ktorých sa oplatí investovať. Nemusíte sa však báť, že by ste platili príliš vysoké čiastky, pretože značka si drží ceny, ktoré sa vám budú páčiť. Milióny spokojných zákazníkov, či už mužov alebo žien, hovoria na túto značku len pozitívne a môžete nájsť aj veľmi pozitívne recenzie na výrobky, ktoré si mnohí zakúpili. Práve Philips sa angažuje vo výrobe nielen výrobkov pre mužov, ale takisto aj pre ženy. V ponuke tak môžete nájsť rôzne epilátory, ktoré patria medzi najvychytenejšie výrobky s novými technológiami a funkciami. Jedným z týchto nových výrobkov je aj epilátor Philips Satinelle Advanced BRE650/00, vďaka ktorému bude vaša pokožka jemná, bez chĺpkov a takisto aj bez bolesti. Vyskúšajte ho aj vy!

Túžite po dokonalej jemnej pokožke na celom tele a bez zbytočných chĺpkov, ako milióny žien po celom svete? Máme pre vás riešenie, ktoré má dlhodobé výsledky! Práve elegantný a štýlový epilátor Philips Satinelle Advanced BRE650/00 sa vám okamžite zapáči. Môžete ho použiť nielen na suché, ale takisto aj na mokré holenie/ epilovanie, vďaka čomu si ho zamilujete. Práve holenie v teplej vode pokožku uvoľňuje a vás tak nebude vôbec nič bolieť. Nemusíte sa však báť. Ani pri suchom holení nedôjde k žiadnej bolesti, ktorú by ste nemohli zvládnuť. Okrem toho jeho dizajn vás okamžite uchváti a nebudete chcieť žiadny iný. Jemná kombinácia bielej a zlatej farby vás nenechá chladnými a okamžite ho budete chcieť mať doma. Taká kombinácia je naozaj perfektná pre každú ženu, ktorá chce mať doma moderné zariadenie, ktoré sa bude hodiť do každej jednej kúpeľne.

Vďaka širokému príslušenstvu, do ktorého sa radí aj masážny nadstavec, sa zbavíte strachu z bolesti či toho, že by ste nevydržali epilovanie. Masáž, ktorá prebieha priamo na pokožke, ju uvoľní a chĺpky pôjdu z pokožky omnoho jednoduchšie a rýchlejšie. Starostlivosť o vaše telo je tak šetrná a bezproblémová. Hodí sa tak každej žene, dokonca aj tej, ktorá má veľmi jemnú pokožku. Epilátor Philips Satinelle Advanced BRE650/00 sa postará o zamatovo jemnú pokožku na tele, tvári aj na nohách.

Epilátor Philips Satinelle Advanced BRE650/00 je šikovný pomocník nielen na nohy, ale takisto aj na tvár a telo, vďaka čomu ho môžete používať na úplne každú partiu. Kúpite si jeden výrobok a máte v ňom všetko, čo ste potrebovali. Epilátor značky Philips má dve rýchlosti a 17 keramických diskov. S týmto jedným prístrojom zlikvidujete všetky nežiadúce chĺpky omnoho pohodlnejšie a bezbolestnejšie, ako tomu bolo doteraz.

Dôležité je aj to, akú rúčku či držadlo má epilátor. Predsa, keď si s ním budete epilovať svoje telo, trvá to nejaký čas, a preto by sa vám mal v ruke držať dobre a bezproblémovo. Epilátor Philips Satinelle Advanced BRE650/00 má ergonomickú rokoväť s tvare S, vďaka čomu sa vám bude držať aj po dlhšom čase veľmi dobre. Rovnako sa vám nebude šmýkať ani z ruky, keď ho budete používať namokro. Okrem toho, táto rukoväť zaručuje, že holenie bude jednoduché aj v ťažšie prístupných partiách tela.

Dokonalý výsledok z epilovania chce určite každá žena. Práve takýto výsledok môžete získať aj vďaka epilátoru Philips Satinelle Advanced BRE650/00, ktorý je vybavený patentovaným epilačným systémom, v ktorom pinzety zdvíhajú ležiace chĺpky k trhaciemu stroju. Ten ich pevne uchopí a jedným ťahom uvoľní z pokožky. V spojení s jedinečnými guľatými keramickými diskami je tak epilácia vykonávaná bližšie k pokožke a napomáha tak optimálnym výsledkom, väčšej jemnosti a takisto menšej bolesti. Pre ešte väčšiu presnosť je tento epilátor značky Philips vybavený aj svetlom Opti-light, ktoré vám pomôže nevynechať ani tie najmenšie a neviditeľné chĺpky, ktoré sú veľmi svetlé a inak by ste si ich ani len nevšimli.

Jedinečná hlava epilátoru je vyrobená z hrubého keramického materiálu, ktorý uchopí chĺpky s pevnosťou a jednoznačnosťou, vďaka čomu ich istotne vytrhne a nemusíte sa báť, že by ich prehliadla. Nevykĺznu jej tak ani tie najmenšie, ktoré by ste potom nevedeli inak odstrániť. Táto epilačná hlavica je svojím rozptylom najširšou vo svojej kategórií, vďaka čomu odstráni chĺpky jedným ťahom a zaručuje tak aj trvalejší efekt, ktorý by ste inde nedostali. Úplne najlepšie výsledky dosiahnete vtedy, ak budete epilátor udržovať v uhle 90 stupňov k pokožke. Bude sa vám tak omnoho lepšie epilovať pokožka a takisto budete mať zaručene dobré výsledky.

Ako sme už spomínali, epilovanie môžete vykonávať nielen na suchej, ale takisto aj na mokrej pokožke. Mnohé ženy sa najradšej o svoju pokožku starajú práve v sprche, kde si môžete pustiť horúcu vodu. Tá totižto vie pokožku lepšie prekrviť a zjemniť. Šetrné a pohodlné holenie si môžete teda užiť s epilátorom Philips Satinelle Advanced BRE650/00 aj v sprche alebo vo vani. Okrem toho, že je rukoväť ergonomicky tvarovaná, pre dobré držanie, takisto sa vám nebude kĺžať, pretože je protikĺzavá. K výhodám sa určite radí aj to, že epilátor Philips Satinelle Advanced BRE650/00 môžete využívať aj bezdrôtovo, takže holenie bude omnoho jednoduchšie a rýchlejšie. Na jedno nabitie vám prístroj vydrží až 40 minút, čo naozaj stačí na jedno epilovanie. Ak ste v časovej tiesni, určite sa vám zapáči aj možnosť rýchlo nabíjania.

Jednou z najväčších výhod epilátoru Philips Satinelle Advanced BRE650/00 je však jeho široká ponuka hlavíc, ktoré umožňujú pohodlne sa prispôsobiť k vašim vlastným potrebám, ktoré máte. Súčasťou balenia je tak holiaca hlava a zastrihávací hrebeň, ktoré ponúkajú naozaj hladké oholenie a väčšiu šetrnosť k pokožke. Ďalej si v balení nájdete aj kryt na tvár a citlivé oblasti ako napríklad podpazušie a oblasť bikín. K zmierneniu podráždenia využijete určite masážny kryt, vďaka ktorému nebudete naozaj nič pri epilovaní cítiť. Oceníte takisto aj špeciálny nadstavec, ktorý behom epilácie napína pokožku a peelingovú kefku, ktorá odstráni odumreté bunky kože.