Časy, kedy sa museli ženy spoliehať len na žiletky sú chvalabohu za nami. Žiletky vám síce oholili partie tela veľmi rýchlo, častokrát bezbolestne a jednoducho. Nevýhodou však bolo najmä to, že chĺpky okamžite rýchlosťou svetla dorástli a bolo ich vidno. Práve kvôli tomuto problému sa vynašli omnoho lepšie prístroje, na ktoré dnes môže staviť každá jedna žena, ktorá túži po hladkej a jemnej pokožke, no bez bolesti.  Preto, ak aj vy túžite po hladkej pokožke, no nechcete, aby vás všetko neskutočne bolelo, mali by ste staviť na tie najnovšie epilátory, ktoré môžete na trhu nájsť.

Na trh pred rokmi prišli špeciálne epilátory, ktoré v sebe majú zabudovanú novú technológiu IPL, pomocou ktorej sa zbavíte chĺpkov aj na niekoľko dlhých týždňov.

A ako si vybrať nový epilátor? Máme pre vás recenziu, ktorá vám pomôže.

Najnovšie epilátory, ktoré sa nachádzajú na trhu, vám môžu ponúknuť hladkú pokožku a kvalitné oholenie aj bez bolesti, ktorú niektoré iné, staršie modely týchto výrobkov robili. Niet sa ani čomu čudovať. Moderná doba ide dopredu a my si tak môžeme zakupovať najnovšie výrobky, do ktorých sa oplatí investovať aj vyššie čiastky. Značka Philips prináša každý deň niečo nové. Na trhu nájdete pod touto značkou stovky, až tisícky výrobkov, do ktorých sa oplatí investovať. Nemusíte sa však báť, že by ste platili príliš vysoké čiastky, pretože značka si drží ceny, ktoré sa vám budú páčiť. Milióny spokojných zákazníkov, či už mužov alebo žien, hovoria na túto značku len pozitívne a môžete nájsť aj veľmi pozitívne recenzie na výrobky, ktoré si mnohí zakúpili. Práve Philips sa angažuje vo výrobe nielen výrobkov pre mužov, ale takisto aj pre ženy. V ponuke tak môžete nájsť rôzne epilátory, ktoré patria medzi najvychytenejšie výrobky s novými technológiami a funkciami. Jedným z týchto nových výrobkov je aj epilátor Philips Satinelle Advanced BRE620/00, ktorý sa radí medzi epilátory, vďaka ktorým sa zbavíte všetkých chĺpkov.

Radi si užívate pocit úplne oholenej pokožky? Holíte sa len žiletkami a túžite po nejakom výkonnom stroji, ktorý vám zaručí perfektne hladkú pokožku? Vyskúšajte epilátor Philips Satinelle Advanced BRE620/00,  ktorý vám pomôže odstrániť všetky nežiadúce chĺpky, ktoré sú na vašom tele na akomkoľvek mieste a to bezpečne, efektívne a v pohodlí domova. Doprajte si tak zamatovú hebkosť vašej pokožky nielen v teplých dňoch, ale takisto počas celého roka. Bez problémov sa zbavíte všetkého ochlpenia, ktoré vám vadí alebo zavadzia a nevyzerá pekne.

Dámsky epilátor Philips Satinelle Advanced BRE620/00 je vhodný nielen na suché, ale takisto aj na vlhké holenie. Je teda len na vás, či ho budete používať na sucho alebo v sprche či v kúpeli. Ak ho budete používať na mokré použitie, pokožka je mäkšia a nebude vás pri epilovaní nič bolieť. Či už sa rozhodnete pre jedno alebo druhé, docielite naozaj perfektné výsledky za veľmi krátke výsledky. Vďaka vodeodolnosti jednoducho epilátor Philips Satinelle Advanced BRE620/00 po každom použití vyčistíte. Použiť ho môžete na celé telo bez výnimky. Vďaka nemu budú vaše nohy, telo a dokonca aj tvár hodvábne hladké.

Epilátor Philips Satinelle Advanced BRE620/00 sa vám bude veľmi dobre držať, pretože má ergonomickú rukoväť v tvare S. Manipulácia s týmto epilátorom bude nielen veľmi pohodlná, ale takisto pomocou epilátoru dosiahnete presnú kontrolu každým jedným ťahom. Jednoducho tak odepilujete úplne každé jedno miesto, aj to, na ktoré by sa iné epilátory nedostali. Nemusíte sa pritom báť, že behom používania by vám vykĺzol z ruky. Po celú dobu holenia tak ostane bezpečne vo vašej ruke.

Jedinečné a integrované osvetlenie Opti-lights, ktoré je umiestnené priamo pod epilačnou hlavicou sa stará o to, že nevynecháte ani jeden jediný menší chĺpok, ktorý by vám mohol zavadzať. Vďaka osvetleniu totižto uvidíte omnoho lepšie aj miesta, ktoré boli epilované, a ktoré aj neboli epilované. Výsledkom je tak dokonalo jemná pokožka. Využijete tak pri epilácií úplne všetky skvelé kontroly, ktoré vám epilátor Philips Satinelle Advanced BRE620/00 ponúka.

Jedinečná epilačná hlavica obsahuje pinzety, ktoré sú vyrobené z hrubého keramického materiálu, ktorý je kvalitný a veľmi dobrý. Zaručuje vám tak všetky chĺpky, ktoré budú pevne uchopené. Ani tie veľmi jemné chĺpky nemajú čancu uniknúť. A aj cez to, že pinzety ponúkajú jemnú epiláciu. Epilačná hlavica je omnoho širšia a tým aj účinnejšia, ako inokedy, a preto vďaka nej odstránite chĺpky z väčšej plochy pokožky jedným ťahom. Holenie sa tak zbytočne nepreťahuje a výsledkom je príjemne jemná a hladká pokožka s dlhotrvajúcim efektom. Vďaka precíznej práci epilátora Philips Satinelle Advanced BRE620/00 sú nohy hladké viac ako dva týždne.

Rovnako ako všetky epilátory Philips, tak aj epilátor Philips Satinelle Advanced BRE620/00 je vybavený jedinečným patentovaným epilačným systémom. Ten zaistí, že pinzety nadvihnú rôzne smerujúce chĺpky tak, aby sa trhacia časť mohla pevne uchopiť a ťahom uvoľniť. Účinne tak nadvihne a oholí aj tie najmenšie a najjemnejšie chĺpky, ktoré by iný epilátor nezvládol. Je jedno, či holíte nohy, tvár alebo iné časti vášho tela. Dosiahnete tak optimálne výsledky v pohodlí domova kedykoľvek. Na výber máte z dvoch rýchlostí epilácie. Vyberte si presne tú, ktorá vám bude najviac vyhovovať.

Z bezpečnostných dôvodov sa epilátor používa zásadne bez napájacieho kábla a to najmä pri mokrom používaní. Tým vám odpadáva starosť, že by ste museli byť niekde v blízkosti zástrčky alebo že by ste museli so sebou na pár dní na dovolenku brať aj nabíjačku alebo iné dôležité veci. Súčasťou balenia epilátoru Philips Satinelle Advanced BRE620/00 je aj Li-Ion batéria, ktorá vám zaručuje dlhú životnosť. Nabíja sa len 1,5 hodiny. Po plnom nabití môžete epilátor používať 40 minút, čo vám vystačí na viac ako tri epilovania. Značka Philips vám tak ponúka jedinečný epilátor, ktorý bude v odstraňovaní chĺpkov tou najlepšou alternatívou.

V rámci jedného balenia dostanete nielen epilátor a holiaci hlavu, ale takisto aj zastrihávací hrebeň, ktorý ponúka hladké oholenie a väčšiu šetrnosť pri epilácií pre rôzne časti vášho tela. Samozrejmosťou je aj základné púzdro a čistiaca kefka. Súčasťou je aj epilačný nadstavec s masážnymi kotúčmi. Pokiaľ pociťujete pri epilácií príliš veľkú bolesť, jednoducho môžete epilačnú hlavicu nasadiť na tento masážny kotúč, ktorý jemne stimuluje pokožku a pomôže znížiť bolesť a podráždenie pri epilácií.