Túžite po hladkej pokožke bez bolestného vytrhávania? Značka Philips prišla s inovatívnym riešením, vďaka ktorému pri epilovaní už nikdy nepocítite žiadnu bolesť. Ak chcete mať na leto krásnu hladkú pokožku bez jediného chĺpku a na dlhý čas, určite stavte na epilátor Philips Lumea Prestige, ktorý vám zaručuje epilovanie, ktoré ani neucítite!

Zbaviť sa chĺpkov bezbolestne a to až na osem týždňov je snom nejednej ženy. Bez holenia minimálne dvakrát týždenne a krémovania suchých miest by ste len tak do plaviek “vhupnúť” nemohli. Práve preto by ste mali staviť na značku Philips, ktorá vám ponúka perfektný nástroj určený pre ženy, s ktorým budete mať hladkú pokožku snov.

Revolučný epilátor Philips Lumea Prestige pôsobí na korienky chĺpkov jemnými svetelnými zábleskami, vďaka čomu vás nič nebolí a chĺpky miznú. Kvôli týmto svetelným zábleskom sa znižuje každým epilovaním počet chĺpkov, ktoré vám na tele rastú. Môžete si byť tak istí, že už po prvej epilácií sa zbavíte niekoľkých chĺpkov raz na navždy.

Možno sa čudujete, ako tento epilátor vlastne funguje. Je to naozaj veľmi jednoduché. Prístroj Lumea Prestige vysiela do lôžka chĺpkov jemný impulz svetla. Táto technológia sa nazýva Intense Pulsed Light. Presne tento záblesk je premenený na teplo, ktoré má prirodzenú tendenciu tlmiť rast chĺpkov. Lôžka sa tak dostane do pokojovej fázy, kedy z neho viac chĺpky jednoducho nevyrastajú. Chĺpok, ktorý sa tam nachádzal sa uvoľní a vypadne. Aby sa lôžko nedostalo znova do fázy rastu, jednoducho používajte Philips Lumea raz za osem týždňov. Keď si to spočítate, je to iba šesťkrát do roka, čo je naozaj veľmi málo. Takto si zaistíte jemnú a hladkú pokožku.

Epilátor odstráni chĺpky z každého jedného miesta na tele. Či už vás trápia chĺpky na nohách, v oblasti bikín, podpažia alebo na tvári, všetko sa týmto strojom dá dať preč. Každá oblasť tela má svoj vlastný nadstavec, ktorý pripevníte na epilátor a jednoducho s ním môžete manipulovať. Aby sa vám náhodou niečo nestalo na tvári, nadstavec určený na ňu má ešte jeden vstavaný filter, ktorý vám zabezpečí ochranu a praktické použitie v jemných oblastiach.

Prístroj sa dá použiť veľmi jednoducho aj na ťažšie dostupných miestach, preto sa nemusíte báť, že by ste sa s ním nedostali úplne všade. Okrem toho, môžete ho používať aj na citlivú pokožku, pretože má päť stupňov intenzity. Vy si tak riadite, ako silno váš epilátor pôjde.

Dôležitá je aj výdrž batérie. Philips Lumea Prestige je bezdrôtový, aby sa vám s ním pracovalo čo najlepšie. Po nabití batérie je jeho doba minimálne 370 zábleskov, takže zvládne úplne celú procedúru na celom tele. Životnosť lampy je viac ako 250 tisíc zábleskov. Lumea Prestige má aj integrovaný UV filter, ktorý ochráni vašu pokožku pred nežiadúcim žiarením.

Epilátor Philips Lumea vyzerá veľmi elegantne a štýlovo. Vďaka jeho peknej krabičke ho môžete aj dobre skladovať a nebude vám nikde zavadzať. Už nikdy neucíťte bolesť pri epilácií aj vďaka tomuto pokrokovému epilátoru od značku Philips.