Leto prichádza a s ním aj túžba po krásnej a hladkej pokožke. Mnohé ženy sa obracajú na žiletky, no určite to poznáte aj vy. Žiletky nie sú práve to najlepšie, čo náš svet zažil. Síce vám hladkú pokožku zaručia, nie je to nič priebojné a výsledok nevydrží dlho. Maximálne tak pár hodín a hneď potom môžete cítiť nepríjemné chĺpky, ktoré začínajú vyrastať. Ak túžite po hebkej pokožke, so žiletkami ju len tak jednoducho nezískate. Je to najmä kvôli tomu, že žiletky vás chĺpkov nezbavia, snažia sa ich len dať preč na krátku dobu. Práve preto sa snažili mnohí ľudia zistiť, ako chĺpky odstrániť trvalejšie. Prišli na to aj vďaka epilátorom, ktoré vás síce zbavia chĺpkov na niekoľko týždňov, dokonca mesiacov, no musíte si uvedomiť, že je to za nejakú cenu. Tu túto cenu zohráva bolesť, ktorú si musíte vytrpieť a pri mnohých je viac ako neznesiteľná.

Práve preto prišlo obdobie, kedy výskumníci a vývojári zistili, že by sa malo prísť aj s niečím novým. S nejakým prístrojom, ktorý vás chĺpkov zbaví, no nie za takú vysokú cenu, akou je bolesť, pri ktorej mnohé ženy ronia krokodílie slzy. A po niekoľkých dlhých rokoch, kedy ste si museli vystačiť buď so žiletkou alebo s nepríjemnými epilátormi, ktoré sľubovali, že vás nič nebude bolieť, no aj tak bolelo, prišli špeciálne epilátory, ktoré v sebe majú zabudovanú špeciálnu technológiu IPL, pomocou ktorej sa zbavíte chĺpkov a niekoľko dlhých týždňov a dokonca, sa na niektorých miestach môžete pomocou tejto technológie zbaviť chĺpkov úplne. Problém, ktorý nastáva pri týchto výrobkoch a musíte ho znášať? Tento raz to nie je veľká bolesť, ale vysoká cena, ktorá s týmito novodobými výrobkami prichádza. Niet sa ani čomu čudovať. Mnohokrát vám tento prístroj nahradí laserové holenie.

Najnovšie epilátory, ktoré sa nachádzajú na trhu, vám môžu ponúknuť hladkú pokožku a kvalitné oholenie aj bez bolesti, ktorú niektoré iné, staršie modely týchto výrobkov robili. Niet sa ani čomu čudovať. Moderná doba ide dopredu a my si tak môžeme zakupovať najnovšie výrobky, do ktorých sa oplatí investovať aj vyššie čiastky. Značka Philips prináša každý deň niečo nové. Na trhu nájdete pod touto značkou stovky, až tisícky výrobkov, do ktorých sa oplatí investovať. Nemusíte sa však báť, že by ste platili príliš vysoké čiastky, pretože značka si drží ceny, ktoré sa vám budú páčiť. Milióny spokojných zákazníkov, či už mužov alebo žien, hovoria na túto značku len pozitívne a môžete nájsť aj veľmi pozitívne recenzie na výrobky, ktoré si mnohí zakúpili. Práve Philips sa angažuje vo výrobe nielen výrobkov pre mužov, ale takisto aj pre ženy. V ponuke tak môžete nájsť rôzne epilátory, ktoré patria medzi najvychytenejšie výrobky s novými technológiami a funkciami. Jedným z týchto nových výrobkov je aj epilátor Philips Lumea Advanced SC1997, ktorý sa radí medzi epilátory s IPL technológiou a jeho cena nie je tak vysoká, ako ceny niektorých iných výrobkov.

Určite aj vás nebaví každodenné holenie či častá depilácia, pri ktorej vás bolí úplne všetko. Ak chcete mať na svojej dovolenke hebkú pokožku všetky dni, ktoré tam budete a nechcete sa starať o chĺpky, ktoré by vám mohli “vyskočiť”, určite by ste mali staviť na prevratnú novinku vo svete technológií, ktorú ponúka aj značka Philips a je ňou epilátor Philips Lumea Advanced SC1997. Tento krásny epilátor odetý do minimalistického a jednoduchého štýlu v bielo-ružovej farbe sa vám okamžite zapáči a iný určite chcieť nebudete. Užívajte si bezbolestné holenie a odstraňovanie chĺpkov za pomoci svetelnej a unikátnej technológie zvanej IPL, ktorá sa takisto využíva aj v profesionálnych salónoch krásy. Túto technológiu môžete používať dokonca aj na tvár, telesné partie ako oblasť bikín, podpažie alebo nohy.

Epilátor Philips Lumea Advanced SC1997 je naozaj revolučnou novinkou a prístrojom, ktorý vám umožní tešiť sa z jemnej a hladkej pokožky veľmi dlhé týždne, dokonca až mesiace. Už po štyroch prvých ošetreniach si môžete všimnúť veľké zmeny, najmä v tom, že na vašej pokožke bude až o 75% menej chĺpkov. Spočiatku je vhodné pokožku ošetrovať vždy po dvoch týždňoch, aby si na celý proces zvykla a vám sa dostavil rýchlejší výsledok. Neskôr je opakovanie pravidelné po 4 – 8 týždňoch. Už nikdy si tak nemusíte nakupovať žiletky a pravidelne, každých pár dní, sa trápiť tým, že sa budete niekoľko dlhých minút holiť. Rovnako sa nebudete musieť trápiť ani s epilátorom, pri ktorom bude vaša pokožka a vy trpieť. K spokojnosti a hladkému telu stačí naozaj len prístroj Philips Lumea Advanced SC1997.

Systém epilátoru Philips Lumea Advanced SC1997 využíva inovatívnu a profesionálnu technológiu založenú na báze svetla, ktorá je známa aj pod názvom IPL. Táto technológia sa používa aj v profesionálnych kozmetických salónoch. Spoločnosť Philips prispôsobila túto funkciu presne tak, aby ste ju mohli využívať aj vy doma úplne bezpečne a efektívne. Vďaka spolupráci s rôznymi dermatológmi po celom svete sa vyvinul systém odstraňovania chĺpkov, kedy už po pár použitiach prichádza k trvalému zníženiu rastu chĺpkov v dôsledku zničenia buniek, ktoré sú zodpovedné za ich rast. Svetelné pulzy majú neuveriteľný výkon 250 000 zábleskov. Tieto pulzy spôsobia, že chĺpky sami vypadnú a zanechajú krásne hebkú pokožku.

Viete, čo je výhodou Philips Lumea Advanced SC1997? Že je vhodný a bezpečný pre úplne každú partiu tela. Systém Lumea vám ponúka ošetrenie chĺpkov vo farbe tmavšej blond, hnedej a čiernej. Nie je vhodný pre ryšavé, svetlé blond, biele alebo šedivé chĺpky. Tam nie je zaručená efektívna účinnosť. K dispozícií máte aj dva nadstavce, s ktorými si veľmi jednoducho odstránite chĺpky v každej partií tela. Môžete sa tak postarať nielen o nohy, ale takisto aj o podpažie, oblasť bikín, brucha alebo dokonca aj na tvári. Vstavaný filter svetla je možné preto použiť v oblasti hornej pery, na brade alebo iných citlivých miestach.

Najväčšou výhodou prístroja Philips Lumea Advanced SC1997 je to, že má veľmi komfortné užívanie, ktoré zaručuje rýchlu, jednoduchú a najmä účinnú depiláciu, po ktorej túži úplne každý žena. Vďaka dostatočnej veľkosti prístroja vám ponúka rýchlu aplikáciu, pričom vám epilovanie trvá menej než 15 minút. Na výber máte až z piatich možností nastavenia intenzity sveta a tak si veľmi jednoducho a podľa seba nastavíte využitie podľa svojich potrieb. Samozrejmosťou je aj integrovaný bezpečnostný systém, ktorý zaistí, že nepríde k nechcenému spusteniu. Epilátor má aj veľmi dlhá kábel, vďaka čomu sa s ním manipuluje veľmi jednoducho, dobre a rýchlo. Nechýba ani cestovné puzdro, ktoré je súčasťou výrobku.