Túžba po hladkej pokožke zavedie nie jednu ženu na množstvo cestičiek, ako sa k nej dostať. Mnohokrát je to však veľmi náročné. Žiletky a ani klasické epilátory nie sú príliš dobrým spôsobom, na ktorý by ste mohli staviť, pretože pokožku zbytočne dráždia a vy máte riziko poškriabania alebo porezania. Mnohé ženy túžia po hladkej pokožke, no musíme si priznať, že rovnako je to aj s mužmi. Aj tí sa radi starajú sami o seba a hladká pokožka im nie je cudzia. Mnoho mužov si pestuje peknú bradu alebo fúzy, no mnohí v dnešnej dobe radšej stavia na hladkú tvár, ktorá sa stále nosí. Dostať sa k hladkej pokožke je dnes omnoho ťažšie, ako si na prvý pohľad môžete myslieť, a preto by ste mali aj vy staviť na kvalitný výrobok, pomocou ktorého sa k takejto pokožke môžete dostať veľmi jednoducho a rýchlo bez toho, že by ste si niečo spravili. Pre mužov je hladká pokožka mnohokrát rovnako ako pre ženy alfou a omegou všetkého. Niet sa ani čomu čudovať. Práve hladká pokožka je veľmi príjemná na dotyk a vyzerá dobre. Ak aj vy chcete mať pokožku úplne zbavenú chĺpkov, mali by ste staviť na kvalitný epilátor, ktorý si poradí s každým jedným problémom, ktorý sa týka ochlpenia. Dnes totižto nemusíte za krásu platiť bolesťou.

Epilátory sú výrobky, ktoré nie sú vhodné už len pre ženy. Mnohé epilátory sú dnes aj výsadou mužov, ktorí sa chcú zbaviť chĺpkov na dlhší čas. Na trhu dnes môžete nájsť veľké množstvo výrobkov, ktoré vám sľubujú hladkú pokožku. Problém však je najmä s tým, že tie, ktoré ponúkajú najlepšie výsledky, sú príliš drahé a naopak tie, ktoré sú lacnejšie, vám síce dobré výsledky ponúkajú, no bolesť, ktorú musíte pri tom zažiť je niekedy tak veľká, že sa epilátory viac používať ani nedajú. Potom tieto spotrebiče len zbytočne “hnijú” v skrinkách a na poličkách alebo putujú niekomu inému, v horšom prípade rovno do koša. Síce sa hovorí, že za krásu by ste si mali niečo vytrpieť, niekedy sa dá nájsť jednoduchšia cesta, ktorou sa môžete dostať k vysnívanej hladkej pokožke. Stačí, ak stavíte na ten najlepší výrobok, ktorý vám ponúkajú rôzne značky a uvidíte, že aj ku krásnej pokožke bez zbytočných chĺpkov sa môžete dostať veľmi rýchlo a jednoducho bez bolesti alebo bez toho, aby ste sa neustále holili žiletkou a holenie opakovali niekoľkokrát vkuse.  Po niekoľkých dlhých rokoch, kedy ste si museli vystačiť buď so žiletkou alebo s nepríjemnými epilátormi, ktoré sľubovali, že vás nič nebude bolieť, no aj tak bolelo, konečne prišli špeciálne epilátory, pri ktorých epilovanie nebolí.

Značka Braun sa zaoberá nielen výrobou holiacich strojčekov, ale takisto aj výrobou iných zaujímavých technických výrobkov, ktoré sa vám hneď zapáčia. Vo svojej ponuke majú excelentné holiace strojčeky nielen pre mužov, ale takisto aj pre ženy. To, že predávajú kvalitné výrobky za nízke ceny vie veľmi veľa spotrebiteľov, ktorí radi stavia na ich kvalitu a presnosť. Všetko čo vám daný spotrebič alebo výrobok sľubuje, naozaj aj dodrží a vy sa nemusíte báť, že by ste ho už po niekoľkých mesiacoch vracali. Okrem toho si môžete byť istí aj tým, že všetky výrobky vám budú presne sedieť do ruky a bude sa vám s nimi perfektne pracovať. Medzi tieto skvelé výrobky sa radí aj pánsky epilátor Braun BGK 7050, ktorý nielen dobre vyzerá, ale takisto má aj skvelé výsledky, ktoré určite oceníte a budete radi, že ste si ho kúpili. Jeho kúpu nikdy neoľutujete a môžete si byť istí, že vám vydrží veľmi dlho.

Potrebujete dôkladné a účinné holenie, vďaka ktorému bude vaša pokožka krásne hladká? Mali by ste si zakúpiť pánsky epilátor Braun BGK 7050 vo veľmi príťažlivom čierno bielom prevedení. S týmto pánskym epilátorom tri v jednom môžete vlastniť unikátnu kombináciu holenia, epilácie a zastrihovania chĺpkov na celom tele. Táto jedinečná kombinácia, ktorú len tak nenájdete v inom prístroji vám ponúka aj funkciu, ktorá upokojuje podráždenú pokožku a celý epilátor je aj dermatologicky doporučený ako šetrné riešenie k dlhodobému odstráneniu chĺpkov.

Pomocou ergonomického tvaru, ktorý vám ponúka epilátor Braun BGK 7050 vám skvelo a najmä prirodzene padne do ruky, vďaka čomu sa jednoducho ovláda. Rovnako je vybavený aj výkyvnou, pružnou hlavicou, ktorá sa môže vychýliť dopredu a dozadu až o 15 stupňov. Je to niečo, čo by mal obsahovať úplne každý epilátor, ktorý sa postará o tú najhladšiu pokožku. Lepšie sa celá hlavica vďaka výkyvnosti prispôsobuje kontúram tela a zaručuje tak to, že epilátor ostáva v optimálnej polohe pre ten najlepší výkon, ktorý od neho budete požadovať.

Vďaka prelomovej technológií Close Grip je epilácia omnoho viac účinná, ako pri iných epilátoroch. Hlavica epilátoru Braun BGK 7050 vám ponúka 40 vysoko účinných presných pinziet, ktoré sú navrhnuté tak, aby dokázali zachytiť aj tie najkratšie chĺpky na tele od veľkosti 0,5 mm v optimálnom uhle. Výstupky Soft Lift efektívne nadvihnú každý, aj ten najjemnejší chĺpok a dokonca aj taký, ktorý prilieha k pokožke. Jednoducho je tak každý chĺpok vytrhnutý bez väčších problémov.

Maximálne pohodlie získate vďaka masážnemu systému a špeciálnym chladivým vlhčeným obrúskom značky Olay. Tieto obrúsky pokožku uvoľnia pre ešte lepší komfort epilácie. Vysoko frekvenčný masážny systém stimuluje pokožku a vyvoláva príjemný pocit. Redukuje takisto bolesť pri trhaní chĺpkov a vás tak nič nebolí. Môžete si zvoliť aj 2 rýchlosti epilácie, ktoré sa vám budú hodiť najviac. Jedna epilácia je zvlášť pre šetrnú epiláciu a druhá pre dôkladnú. Nechýba ani osvetlenie Smart Light vám zasvieti aj na tie najjemnejšie chĺpky a nestane sa, že by nejaký epilátor vynechal.

Epilátor Braun BGK 7050 umožňuje veľmi pohodlnú epiláciu, ktorá vás nebude bolieť a všetko bude prebiehať presne tak, ako predtým. Rovnako môžete epilovať aj kdekoľvek, pretože zdroj energie slúži akúkoľvek batériu, ktorá dovoľuje prevádzku bez sieťového prívodu. Výhodou je rýchle nabíjanie pomocou nabíjajúceho stojanu a za jednu hodinu je epilátor pripravený k použitiu. V prevádzke vydrží epilátor Braun BGK 7050 až 40 minút, čo je dostatok času na úplne celú kompletnú epiláciu.

Wet and Dry systém dovoľuje použitie aj vo vani, vďaka čomu si môžete byť istí, že sa vám skvelo bude epilovať nielen na sucho, ale takisto aj na mokro. Teplo podporí krvný obeh a takisto znecitlivuje pokožku a zvyšuje komfort pri samotnej epilácií. Vodotesnosť umožňuje takisto omnoho lepšiu umývateľnosť, takže pre zlepšenie hygieny jednoducho epilátor dajte pod tečúcu vodu.

Využite takisto aj samotnú holiacu hlavu pre plnohodnotné holenie za sucha alebo pomocou štyroch špeciálnych nadstavcov ako zastrihovací nadstavec, nadstavec na citlivé oblasti, nadstavec na tvár alebo nadstavec pre väčšiu účinnosť. Balenie obsahuje takisto aj kefku na čistenie a mäkké púzdro k uloženiu epilátoru.