Holenie žiletkou síce môže byť bezbolestné, no musíte ho opakovať každé tri-štyri dni. Na tretí deň už prichádzajú menšie chĺpky, ktoré sa nedajú oholiť a nohy už nevyzerajú tak, ako by mali. Ak chcete perfektný výsledok, ktorý vydrží aj niekoľko týždňov a nebudete musieť holenie neustále opakovať, stavte na epilátory, ktoré sú omnoho viac obľúbené, ako niekedy.

Holenie žiletkou dostáva červenú a na rad prichádzajú epilátory, ktoré sú omnoho modernejšie a majú lepšie vlastnosti, ako ich predchodcovia. Značka Braun vyvíja neustále nové výrobky, ktoré sú zakaždým lepšie a lepšie. Vďaka tomu si môžete už dnes doma epilovať nohy bez bolesti aj za nižšiu sumu.

Epilátor Braun Silk&Soft LS5160 patrí medzi epilátory, ktoré majú nižšiu cenu, no aj tak spravia zázraky. DOkážu bezbolestne epilovať každú časť vášho tela. Rýchlosťou blesku sa tak zbavíte chĺpkov hneď na niekoľko týždňov. Extra presné oholenie s týmto strojčekom vám zaistí, že sa nikdy nestane, aby ste mali niekde zabudnutý chĺpok.

Hladká zaoblená hlavica, ktorá sa po pokožke perfektne pohybuje vám zaistí, že sa nikdy nebudete musieť báť bolesti. Značka Braun pozná veľmi dobre svoje klientky a ženy, ktoré túžia po hladkých nohách bez bolesti. Práve na to je určený epilátor Braun Silk&Soft LS5160.

Hlavnou prednosťou epilátoru Braun Silk&Soft LS5160 je najmä to, že má planžetu, ktorá tesne prilieha pokožke a kopíruje tak tvar tela. Vďaka tomu, že sa prispôsobí každému zakriveniu vašeho tela, už nikdy nebudete musieť trpieť podráždenou pokožkou. Pohybuje sa veľmi plynule a jednoducho.

Planžeta je vybavená špeciálnou podložkou s názvom Easy Glide, ktorá je vytvorená tak, aby uhladzovali pokožku. Vďaka takto pripravenej pokožke vás potom epilovanie vôbec nebolí. Bezbolestnú epiláciu však zaručujú aj masážne valčeky, ktoré sa na hlavici nachádzajú. S týmto epilátorom bude starostlivosť o pokožku vždy zamatovo jemná.

Mnohými epilátormi ste museli aj niekoľkokrát prejsť po tom istom mieste, aby ste sa zbavili všetkých chĺpkov. Tak ste si museli na tom istom mieste robiť stále bolesť. Takéto niečo je už dávno preč! Jedným ťahom sa zbavíte všetkých chĺpkov a to dokonca aj tých najmenších.

Pre perfektnú úpravu nôh použite nadstavec OptiShave, ktorý zaistí optimálny uhol holenia a súčasne tak prispôsobí pokožku k epilovaniu. Epilovať bezbolestne však môžete aj oblasť bikín. Zbavte sa zbytočných chĺpkov, ktoré tam zavadzajú. Nadstavec, ktorý sa na to najlepšie hodí má názov OptiTrim. S ním dokážete perfektnej úpravy.

Dôležité je však aj to, aby ste strojček udržiavali v čistote. Epilátor Braun Silk&Soft LS5160 je umývateľný, takže ho môžete jednoducho umyť. Všetky nadstavce môžete takisto perfektne umyť vo vode a o nič viac sa nestarať. Nezabudnite nechať strojček vždy úplne vysušiť.

Výhodou je aj jednoduchý dizajn, ktorý je však štýlový a zapáči sa nejednej žene. Ergonomické uchopenie vám zas garantuje, že sa vám strojček bude vždy držať v rukách dobre. Epilátor Braun Silk&Soft LS5160 funguje na baterky, takže sa nemusíte báť zbytočného dlhého kábla, ktorý by vám len niekde visel a zavadzal. Epilovať si tak môžete nohy, podpažie či oblasť bikín úplne všade. Strojček však nie je vodeodolný, takže s dávajte pozor, aby ste s ním nešli náhodou do sprchy alebo vane. Tak by sa mohol poškodiť a nemusel by vôbec fungovať.

Spolu s epilátorom dostanete v balíčku aj nadstavec na nohy OptiShave, Nadstavec pre oblasť bikín OptiTrim, dve batérie a uhladzovací nadstavec, vďaka ktorému budete mať pri holení aj peeling. Pokožku tak nikdy nebudete mať zbytočne podráždenú a suchú.