Pre ženy je hladká pokožka bez jediného chĺpku alfou a omegou. Je to niečo, čo by mala mať každá žena a niečo, čo sa v dnešnej dobe považuje za ženské. Niet sa ani čomu čudovať. Práve hladká pokožka je krásna. Holenie žiletkou je však zdĺhavé a veľmi časté, čo sa mnohým ženám jednoducho nechce, a tak vždy radšej stavia na epilátor, ktorý vybaví túto prácu za nich. Ak ste si doteraz ešte nezaobstarali nejaký dobrý epilátor, určite by ste mali. Kým muži bojujú väčšinou len s ochlpením tváre, ženy bojujú pravidelne s ochlpením aj na iných častiach tela, ktorého sa snažia vždy zbaviť na čo najdlhšiu dobu. Žiletky však už nie sú jediným prostriedkom, ktorý proti tomuto “problému” bojuje a ženy sa tak môžu zbavovať chĺpkov z iných partií tela omnoho jednoduchšie, rýchlejšie, bezbolestnejšie a najmä, na omnoho dlhšiu dobu, ako to bolo inokedy. Vďaka najnovším technológiám si tak môžu vychutnávať jemnú pokožku bez zbytočných chĺpkov.Nové epilátory, ktoré sa nachádzajú na trhu, vám ponúkajú bezbolestné oholenie, ktoré vydrží naozaj veľmi dlho. Či už túžite po krásnych hladkých nohách, alebo si len chcete oholiť intímne partie, na všetko toto môžete jednoducho použiť epilátor, ktorý vás zbaví chĺpkov na veľmi dlhú dobu.

Časy, kedy sa museli ženy spoliehať len na žiletky sú chvalabohu za nami. Žiletky vám síce oholili partie tela veľmi rýchlo, častokrát bezbolestne, aj keď sa mohlo stať, že ste sa porezali, a takisto aj jednoducho. Nevýhodou však bolo najmä to, že chĺpky okamžite rýchlosťou svetla dorástli a bolo ich vidno. Práve kvôli tomuto problému, ktorý zažívali mnohé ženy, sa vynašli omnoho lepšie prístroje, na ktoré dnes môže staviť každá jedna žena, ktorá túži po hladkej a jemnej pokožke, no bez bolesti. V minulosti síce existovali epilátory a depilátory, ktoré vás zbavili chĺpkov na dlhšiu dobu, no za cenu bolesti, ktorú nie každá žena vedela zvládnuť. Preto, ak aj vy túžite po hladkej pokožke, no nechcete, aby vás všetko neskutočne bolelo, mali by ste staviť na tie najnovšie epilátory, ktoré môžete na trhu nájsť. Práve teraz prišlo obdobie, kedy výskumníci a vývojári zistili, že by sa malo prísť aj s niečím novým. S nejakým prístrojom, ktorý vás chĺpkov zbaví, no nie za takú vysokú cenu, akou je bolesť, pri ktorej mnohé ženy ronia krokodílie slzy. Na trh tak prišli špeciálne epilátory, ktoré v sebe majú zabudovanú novú technológiu IPL, pomocou ktorej sa zbavíte chĺpkov aj na niekoľko dlhých týždňov a dokonca sa na niektorých miestach môžete pomocou tejto technológie zbaviť chĺpkov úplne. Problém, ktorý nastáva pri týchto výrobkoch a musíte ho znášať? Tento raz to nie je veľká bolesť, ale vysoká cena, ktorá s týmito novodobými výrobkami prichádza. Niet sa ani čomu čudovať. Mnohokrát vám tento prístroj nahradí laserové holenie.

Značka Braun sa zaoberá nielen výrobou holiacich strojčekov, ale takisto aj výrobou iných zaujímavých technických výrobkov, ktoré sa vám hneď zapáčia. Vo svojej ponuke majú excelentné holiace strojčeky nielen pre mužov, ale takisto aj pre ženy. To, že predávajú kvalitné výrobky za nízke ceny vie veľmi veľa spotrebiteľov, ktorí radi stavia na ich kvalitu a presnosť. Všetko čo vám daný spotrebič alebo výrobok sľubuje, naozaj aj dodrží a vy sa nemusíte báť, že by ste ho už po niekoľkých mesiacoch vracali. Okrem toho si môžete byť istí aj tým, že všetky výrobky vám budú presne sedieť do ruky a bude sa vám s nimi perfektne pracovať. Medzi tieto skvelé výrobky sa radí aj holiaci strojček Braun Silk expert BD 5001 IPL, ktorý nielen dobre vyzerá, ale takisto má aj skvelé výsledky, ktoré určite oceníte a budete radi, že ste si ho kúpili.

Chcete sa zbaviť chĺpkov na veľmi dlhú dobu, možno aj navždy? Pomocou novodobých epilátorov, ktoré vyrábajú veľké značky, dokážete trvalo oslabiť korienky chĺpkov a zbaviť sa ich tak, že prestanú rásť úplne. Epilátor Braun Silk expert BD 5001 IPL je expertom v elegantnom, bielo – zlatom prevedení, ktorý vám za pomoci intenzívneho pulzného svetla (IPL) pomôže zbaviť sa chĺpkov úplne a to bez väčších problémov. Pri opakovanom používaní budú chĺpky omnoho jemnejšie, slabšie a rásť budú veľmi pomaly. Je to presne opačný účinok, ako ten, ktorý sa dostavuje pri holení chĺpkov žiletkou. Práve pri holení žiletkou sa často stáva, že chĺpky sú akoby tvrdšie a hrubšie. Už nikdy sa nestane, že by bolo trhanie chĺpkov bolestivé alebo holenie žiletkou zbytočne časté.

Epilátor Braun Silk expert BD 5001 IPL využíva technológiu IPL, ktorý vám ponúka silu epilovania až 300 000 zábleskov. Tieto jemné impulzy svetla, ktoré epilátor vysiela, smerujú pod povrch pokožky a zasahujú melanín vo folikule chĺpku. Vďaka tomu sa zabraňuje rastu chĺpkov a výsledok vášho epilovania je omnoho dlhší, ako pri iných epilátoroch. Pred každým zábleskom je pokožky nasmímaná jedinečná technológia Senso Adapt TM prispôsobí silu záblesku tónu vašej pokožky. Všetko je tak úplne bezpečné bez nejakých vedľajších účinkov. Senzor kontaktu s pokožkou zabraňuje náhodnému záblesku a pokiaľ nie je prístroj s kožou v správnom kontakte, epilátor bliká na červeno. Práve to je dôvod, prečo sa nikdy nestane, že by ste si epilátorom nejako náhodne popálili.

Epilátor Braun Silk expert BD 5001 IPL vám ponúka rovno dva režimy svetla a to normálny pre oblasť nôh, paží, hrudníka alebo chrbátu (to znamená, že epilátor je vhodný aj pre mužov, nielen pre ženy). Druhý režim je jemný, ktorý sa hodí najmä pre začiatočníkov alebo na citlivé oblasti bikín a tváre. Mnohí nepoužívajú epilátory s IPL technológiou na citlivé partie, no nemusíte sa ničoho báť. Epilátory sú pre pokožku a celé telo úplne vhodné bez vedľajších účinkov. Takisto má epilátor Braun Silk expert BD 5001 IPL dva režimy ošetrenia. Režim posúvania sa hodí najmä na nohy, paže, hruď a chrbát. Pri ošetrení jednoducho držte tlačidlo stlačené a prístroj posúvajte. Režim “stlačiť a uvoľniť” sa zas odpočúva na citlivé a ťažko dostupné miesta ako sú kolená, členky, oblasť bikín alebo podpažie.

Epilátor Braun Silk expert BD 5001 IPL je klinicky testovaný a je aj užívateľsky prívetivá. Štýlový dizajn vám ponúka naozaj všetko, čo potrebujete. Nechýba ani príjemná ergonomická rúčka, vďaka ktorej bude holenie pomocou tohto epilátora značky Braun veľmi jednoduché, príjemné a bezproblémové. Veľmi jednoducho sa drží aj vďaka tomu, že má len 340 gramov. Epilátor je napájaný na sieť, vďaka čomu ho nemusíte dobíjať alebo vymieňať batérie. Súčasťou balenia je aj zariadenie Silk-expert IPL Braun, napájací zdroj a žiletka Gillette Venus, pomocou ktorej si môžete niektoré partie oholiť, ak sa ponáhľate.