Snívate po krásnej pokožke bez zbytočných chĺpkov? Mnohé epilátory, ktoré majú perfektné schopnosti a nespôsobujú vám bolesť stoja vysoké čiastky. Teplé letné mesiace si však vyžadujú perfektnú pokožku za každých okolností. Ušetrite peniaze a dosiahnite perfektné výsledky aj vďaka epilátoru Braun.

Zažite pocit dokonale oholených nôh či podpazušia aj vďaka epilátoru Braun Sil épil 9-561 Wet&Dry. Vďaka jeho unikátnej technológií a mnohých funkcií, ktoré v sebe skrýva sa stane vašim najlepším priateľom. Už nikdy nebude epilácia bolestivá či nepríjemná a vy sa budete cítiť v každom oblečení a v plavkách najlepšie, ako viete. Odhaľte svoje partie bez strachu!

Štyri týždne. To je doba, počas ktorej vám vydrží pokožka úplne bez chĺpkov a hladká. Stačí, aby ste si párkrát prešli po nohách, podpaží či oblasti bikín a uvidíte, že výsledok na seba nenechá dlho čakať. Mesiac si vystačíte bez toho, aby ste vôbec museli znova vyťahovať epilátor, ktorý vám dopomôže k dokonalosti.

Epilátor Braun Sil épil 9-561 Wet&Dry je vybavený o 40% väčšou hlavicou čo zabezpečuje omnoho rýchlejšie oholenie. Ponáhľate sa niekam a nestíhate? Jednoducho si vezmite epilátor Braun Sil épil 9-561 Wet&Dry, s ktorým máte holenie omnoho rýchlejšie a jednoduchšie. Veľká hlavica pokryje ďaleko väčšiu polohu ako klasické menšie epilátory a vy tak máte omnoho menej práce s celým procesom. Vďaka technológií MicroGrip, ktorá využíva inovatívne pinzety so zdokonalenou geometiou budú chĺpky vytrhávané omnoho jemnejšie a vy tak neucítite skoro nič. Pinzety okrem toho zvyšujú efektivitu a veľmi jemne ich odstránia jedným ťahom. Nestane sa tak nikdy to, že by ste museli na niekoľkokrát po tom istom mieste stále prechádzať. Kombináciou týchto dvoch technológií máte zaistené perfektné oholenie a to dokonca aj chĺpkov s dĺžkou 0.5 cm!

Spomínate si na svoj prvý epilátor, s ktorým bolelo úplne všetko? Či už ste holili nohy, podpažušie alebo svoje chúlostivé partie, vždy to bolo niečo strašné. S epilátorom Braun Sil épil 9-561 Wet&Dry sa už nikdy nič takéto nestane. Je vybavený tak aby fungoval bezšnúrovo. Nebude vám teda nijaký kábel nikde zavadzať a vy si môžete oholiť aj tie najnepraktickejšie miesta na tele. Veľkou výhodou, ktorú nemajú všetky epilátory je najmä to, že tento sa dá používať aj vo vode, zatiaľ čo mnohé sú iba na suché používanie. Vďaka vode vytrhávanie chĺpkov tak nebolí, pretože pokožka je pod teplou vodou menej citlivá, ako keď je suchá. Proti bolesti však bojuje aj samotný epilátor. Pulzujúce aktívne vibrácie vám zabezpečia, že okolie a aj epilovaná časť vás nebude bolieť. Prináša omnoho väčšiu jemnosť a príjemné epilovanie.

Značka Braun veľmi dobre vie, ako má vyhovieť všetkým ženám. Vyvinula preto hlavicu, ktorá je výkyvná a vždy sa prispôsobí tvaru vašej pokožky. Určite sa vám niekedy stávalo, že so starými epilátormi ste sa jednoducho nedostali úplne všade alebo ste si niektoré partie aj zle oholili. Toto sa pri epilátore Braun Sil épil 9-561 Wet&Dry nestane. Nevynecháte už ani jeden chĺpok aj vďaka širokej a veľkej hlavici, ktorá sa postará o to, aby vaša pokožka bola vždy hladká.

Niektoré chĺpky sú však aj veľmi bledé a na pokožke ich nevidieť. Vďaka osvetleniu Smartlight však budete vidieť úplne každý jeden chĺpok, ktorý sa vám naskytne. Nestane sa tak, že by ste si potom museli niektoré časti doholiť žiletkou alebo znova epilátorom.

Používanie tohto epilátoru je veľmi praktické, jednoduché a najmä pohodlné. Na výber máte hneď niekoľko rýchlostí, vďaka ktorým budete mať svoje oholenie vždy najlepšie. Rýchlosť číslo 1 je určená pre extra jemnú epiláciu, napríklad ak máte citlivejšiu pokožku alebo si epilujete citlivé miesta. Rýchlosť číslo 2 zaistí zas veľmi efektívnu epiláciu, ktorá sa hodí napríklad na nohy či podpazušie.

Braun Sil épil 9-561 Wet&Dry sa nabíja veľmi krátko. Za hodinu nabitia si môžete užívať plných 40 minút epilovania. Za takýto čas stíhate úplne všetko. Vďaka vodeodolnosti si môžete svoj stroj vziať aj do sprchy alebo vane.

S kúpou epilátoru značky Braun dostanete aj bohaté príslušenstvo, ktoré sa skladá z nadstavca na citlivé oblasti, na tvár, na hlavu, zastrihovací nadstavec, mäkké puzdro na uskladnenie, nabíjací stojanček, nabíjačku a samozrejme nechýba ani kefka, s ktorou si budete svoj epilátor vždy čistiť a udržiavať.

Určite sa vám bude páčiť aj biela farba skombinovaná s fialovými detailami. Presne tento dizajn je určený dievčatám a ženám, ktoré majú radi štýlovú elektroniku, ktorá sa dá považovať aj za doplnok.