Hľadáte kvalitný epilátor, ktorý vám zaručí dokonale hladkú pokožku  nielen v lete, ale počas celého roka? Niektoré epilátory v dnešnej dobe môžu byť veľmi drahou vecou, do ktorej by ste museli investovať, ak nechcete, aby vás nohy boleli od vytrhávania jednotlivých chĺpkov. Nevýhodou mnohých epilátorov je práve bolesť, ktorú spôsobujú, a preto ich mné ženy nepoužívajú tak často.

S každým rokom prichádza na trh niečo nové. Rovnako aj značka Braun, ktorá sa stará o krásu ženského tela, vyrobila epilátor, ktorý pri jeho používaní budete milovať. Žiadna bolesť, len krásne telo bez chĺpkov, ktoré tam nemajú byť. Stavte aj vy na značku, ktorá je už rokmi otestovaná a má tisícky spokojných zákazníkov.

Epilátor Braun Silk-épil 7 7-939E Wet&Dry patrí medzi najlepšie epilátory dnešnej doby. Oholenie s týmto pomocníkom vám vydrží až štyri týždne, takže na dovolenke nebudete musieť vôbec na takúto činnosť ani len pomyslieť. Kupovanie žiletiek nechajte na iných a vy si radšej zakúpte tento epilátor, ktorý je priebojníkom na trhu. V bielom prevedení s jemnými modrými náznakmi sa vám určite zapáči a nebudete ho chcieť pustiť z ruky.

Epilovanie s epilátorom značky Braun je jednoduché a veľmi rýchle. Nemusíte už hodiny tráviť v kúpeľni a pomaly si holiť nohy či oblasť bikín. O všetko sa postará váš nový prírastok. Výhodou je, že po tom, ako sa zbavíte chĺpkov, pokožka nie je suchá ani podráždená. Priam naopak, je jemná a zamatovo hebká.

Určite sa vám zapáči aj ergonomicky tvarované telo epilátora, ktorý sa vám bude držať v rukách omnoho lepšie, ako doteraz. Pri kontakte s vodou sa vám nebude šmýkať z rúk a presne vám do nich padne. Vďaka tomu je epilácia jednoduchá a rýcha.

Hlava epilátora Braun Silk-épil 7 7-939E Wet&Dry je dostatočne veľká, no nie príliš, takže sa vám s ňou bude perfektne narábať. Má neuveriteľných štyridsať pinziet, ktoré sa dokážu zbaviť každého druhu chĺpkov. Či už sú to začínajúce chĺpky, ktoré sú krátke alebo jemné bledé. Nestane sa nikdy niečo také, že by ste vynechali časť, na ktorej by sa chĺpky nachádzali. Vďaka optimálnemu uhlu mu neuniknú ani chĺpky kratšie ako 0,5 mm.

Bolesť nebudete mať už nikdy viac! Je to najmä kvôli vysokofrekvenčným vibráciám, ktoré vám zaručujú masáž. Nikdy tam neucítite žiadnu bolesť. Hlavica je výkyvná, takže sa vždy prispôsobí  obrysom vášho tela. Môže sa vychýliť vpred a vzad až o 15%.

Výstupky Soft Lift perfektne nadvihnú každý jeden chĺpok tak, aby ho mohol epilátor odstrániť. Táto technológia totižto nadvihne aj tie chĺpky, ktoré úplne priliehajú pokožke a je veľmi ťažké zbaviť sa ich.

Najväčšou výhodou epilátora Braun Silk-épil 7 7-939E Wet&Dry je to, že sa môže používať nielen nasucho, ale aj vo vode namokro. Zoberte si ho so sebou do vane a zbavte sa tak chĺpkov veľmi jednoducho. Niektorým ženám jednoducho vyhovuje mokré epilovanie. Epilátor funguje perfektne ako na suchu tak aj vo vode. Je známe, že teplá voda uvoľňuje a upokojuje pokožku, vďaka čomu budete mať epiláciu ešte príjemnejšiu.

Nezabúdajte ani na príjemné osvetlenie Smartlight, ktoré vám zaručuje, že vždy uvidíte každý jeden chĺpok, ktorý sa nachádza na vašom tele. V každom záhybe sa tak zbavíte aj tých najmenších a najbledších chĺpkov.

Epilátor Braun Silk-épil 7 7-939E Wet&Dry si môžete nastaviť na dvoch rýchlostiach. Pre jemnú epiláciu, napríklad v bikinových partiách, je najlepšie ak využijete rýchlosť číslo 1 a pre účinnú epiláciu zas rýchlosť číslo 2.

Súčasťou balenia je aj peelengová kefka na telo a kefka na pleť. Kefka, ktorá je určená k peelengu má 10 000 jemných štetiniek, ktoré si poradia s každými odumretými bunkami a budete mať tak jemnú a hodvábnu pokožku. Epilátor značky Braun sa však sám postará o to, aby spolu s mikrovibráciami dosiahol ten najlepší výsledok na vašej pokožke.

Keďže je epilátor Braun Silk-épil 7 7-939E Wet&Dry vodeodolný, môžete ho jednoducho umývať pod tečúcou vodou. Batéria v strojčeku sa nabije doplna za necelú hodinu a môžete ho používať 40 minút.