Časy, kedy sa museli ženy spoliehať len na žiletky sú chvalabohu za nami. Žiletky vám síce oholili partie tela veľmi rýchlo, častokrát bezbolestne, aj keď sa mohlo stať, že ste sa porezali, a takisto aj jednoducho. Nevýhodou však bolo najmä to, že chĺpky okamžite rýchlosťou svetla dorástli a bolo ich vidno. Práve kvôli tomuto problému, ktorý zažívali mnohé ženy, sa vynašli omnoho lepšie prístroje, na ktoré dnes môže staviť každá jedna žena, ktorá túži po hladkej a jemnej pokožke, no bez bolesti. V minulosti síce existovali epilátory a depilátory, ktoré vás zbavili chĺpkov na dlhšiu dobu, no za cenu bolesti, ktorú nie každá žena vedela zvládnuť. Preto, ak aj vy túžite po hladkej pokožke, no nechcete, aby vás všetko neskutočne bolelo, mali by ste staviť na tie najnovšie epilátory, ktoré môžete na trhu nájsť. Práve teraz prišlo obdobie, kedy výskumníci a vývojári zistili, že by sa malo prísť aj s niečím novým. S nejakým prístrojom, ktorý vás chĺpkov zbaví, no nie za takú vysokú cenu, akou je bolesť, pri ktorej mnohé ženy ronia krokodílie slzy. Na trh tak prišli špeciálne epilátory, ktoré v sebe majú zabudovanú novú technológiu IPL, pomocou ktorej sa zbavíte chĺpkov aj na niekoľko dlhých týždňov a dokonca sa na niektorých miestach môžete pomocou tejto technológie zbaviť chĺpkov úplne. Problém, ktorý nastáva pri týchto výrobkoch a musíte ho znášať? Tento raz to nie je veľká bolesť, ale vysoká cena, ktorá s týmito novodobými výrobkami prichádza. Niet sa ani čomu čudovať. Mnohokrát vám tento prístroj nahradí laserové holenie.

Starostlivosť o pleť a pokožku sa dnes povýšila na úplne iný level. Z každého rohu na nás vyskakujú reklamy na krémy, epilátory a produkty, ktoré nám dokážu vyhladiť či hydratovať pleť alebo nás zbaviť nejakých vyrážok či pupienkov. Mnohí sa na takéto produkty aj zamerali a vytvárajú z nich stále lepšie a lepšie výrobky, vďaka čomu my máme možnosť kupovať perfektné výrobky, o ktoré určite budete mať záujem. Epilátory dnes spĺňajú naozaj obrovskú a veľmi dôležitú úlohu, vďaka ktorej sa môžete zbaviť zbytočných chĺpkov sa veľmi dlhú dobu. Najnovšie epilátory spĺňajú mnoho funkcií a jednou z nich je aj bezbolestné vytrhávanie chĺpkov. Práve bolesť je niečo, čo mnohé ženy odrádza od kúpy kvalitného epilátora. Nájsť ten najlepší však nie je úplne jednoduché, a preto by ste sa mali zamerať na hlavné parametre, ako funkcie, veľkosť, hmotnosť či cena. Aj tá je totižto veľmi dôležitá rovnako ako dizajn. Ceny za bežné epilátory však dnes nie sú už príliš vysoké, pretože sa ich na trhu nachádza naozaj veľké množstvo. Vy ste teraz hlavným človekom, ktorý si vyberá to, čo potrebuje a to, čo chcete. Vyberajte si len to, čo chcete, to, čo vám vyhovuje a neznižujte zbytočne svoje nároky.

O značke

Značka Braun sa zaoberá nielen výrobou holiacich strojčekov, ale takisto aj výrobou iných zaujímavých technických výrobkov, ktoré sa vám hneď zapáčia. Vo svojej ponuke majú excelentné holiace strojčeky nielen pre mužov, ale takisto aj pre ženy. To, že predávajú kvalitné výrobky za nízke ceny vie veľmi veľa spotrebiteľov, ktorí radi stavia na ich kvalitu a presnosť. Všetko čo vám daný spotrebič alebo výrobok sľubuje, naozaj aj dodrží a vy sa nemusíte báť, že by ste ho už po niekoľkých mesiacoch vracali. Okrem toho si môžete byť istí aj tým, že všetky výrobky vám budú presne sedieť do ruky a bude sa vám s nimi perfektne pracovať. Medzi tieto skvelé výrobky sa radí aj holiaci strojček Braun Silk-épil 5 5-5185 Legs, ktorý nielen dobre vyzerá, ale takisto má aj skvelé výsledky, ktoré určite oceníte a budete radi, že ste si ho kúpili.

Efektívny a rýchly spôsob odstraňovania chĺpkov

Hľadáte efektívny spôsob odstraňovania chĺpkov, ktorý bude výkonnejší, ako žiletky, no bude menej bolestivý, ako klasický a možno o niečo starší epilátor? Mali by ste určite staviť na epilátor Braun Silk-épil 5 5-5185 Legs, ktorý dlhodobo odstráni účinne a veľmi šetrne všetky chĺpky, ktoré vám prekážajú a nevyzerajú dobre. Tento typ epilátora si chvália ženy po celom svete a sú to nielen tie, ktoré sú na epilovanie zvyknuté, ale takisto aj ženy, ktoré s epiláciou len teraz začínajú. Aby bolo odstraňovanie chĺpkov dokonalejšie, epilátor Braun Silk-épil 5 5-5185 Legs má 40 pinziet a vďaka prielomovej technológií Close-Grip dokáže odstrániť aj krátke a jemné chĺpky, pár dní po holení.

Najdôležitejšia je hlavica

Veľmi dôležitou časťou celého epilátora je hlavica. Tá musí byť vytvorená tak, aby bola na odstránenie chĺpkov perfektná. Hlavica, ktorou disponuje Braun Silk-épil 5 5-5185 Legs prispieva jednoduchšiemu holeniu najmä tým, že sa dá vychýliť dopredu aj dozadu a to až o 15 stupňov. To znamená, že sa lepšie prispôsobí kontúram vášho tela a zbaví vás chĺpkov aj na miestach, kde by ste sa so žiletkou nemali šancu dostať. V optimálnej polohe tak ostáva neustále a ponúka vám ten najlepší výkon. Ďalšie vylepšenia predstavujú výstupky Soft Lift na hlavici epilátora, ktoré efektívne nadvihnú aj tie najjemnejšie a najmenšie chĺpky, ktoré priliehajú k pokožke a nadvihnú ich k pinzetám. Takto sa dokážete zbaviť úplne všetkých problémov s chĺpkami, ktoré máte.

Svetielko s názvom Smart Light

Na to, aby ste ani vy sami nevynechali ani tie najjemnejšie chĺpky si môžete pomôcť svetielkom epilátora Smart Light, ktoré vám ukáže úplne každý jeden chĺpok kdekoľvek budete epilátorom prechádzať. Chĺpkov sa tak zbavíte bez toho, aby ste museli niekoľkokrát prechádzať po tom istom mieste a dráždiť ho viac a viac. Výhodou je aj výkonnosť tohto epilátoru, vďaka ktorej hneď po prvom prechádzaní sa zbavíte viac ako 98% chĺpkov. S najväčšou pravdepodobnosťou sa na to isté miesto nemusíte niekoľkokrát vracať.

Bolesti sa báť nemusíte

Bojíte sa bolesti z epilovania? Nemusíte! Epilátor Braun Silk-épil 5 5-5185 Legs sa postará o epiláciu, vďaka ktorej vás zbaví všetkých chĺpkov a to bez bolesti. Na hlavici má vysokofrekvenčný systém masážnych valčekov, ktoré pri ošetrení stimulujú pokožku a redukuje tak pocit ťahania a vytrhávania. Súčasťou balenia máte aj chladiacu rukavicu, vďaka ktorej si môžete miesto po epilovaní ihneď ochladiť.

Ku komfortu prispievajú aj dve možnosti rýchlostí. Rýchlosť jeden je pre obzvlášť šetrnú epiláciu a väčšinou ju používajú ľudia, ktorí s epiláciou začínajú, a rýchlosť 2 pre obzvlášť dôkladnú epiláciu. Čistenie epilátora je jednoduché a dokonca môžete pre lepšiu hygienu celý prístroj opláchnuť pod tečúcou vodou. Nikdy sa tak nestane, že by váš epilátor nebol čistý alebo bol zanesený. Vaša pokožka bude vďaka tomuto štýlovému ružovo-bielemu epilátoru krásne čistá a bez chĺpkov.