Časy, kedy sa museli ženy spoliehať len na žiletky sú chvalabohu za nami. Žiletky vám síce oholili partie tela veľmi rýchlo, častokrát bezbolestne a jednoducho. Nevýhodou však bolo najmä to, že chĺpky okamžite rýchlosťou svetla dorástli a bolo ich vidno. Práve kvôli tomuto problému sa vynašli omnoho lepšie prístroje, na ktoré dnes môže staviť každá jedna žena, ktorá túži po hladkej a jemnej pokožke, no bez bolesti.  Preto, ak aj vy túžite po hladkej pokožke, no nechcete, aby vás všetko neskutočne bolelo, mali by ste staviť na tie najnovšie epilátory, ktoré môžete na trhu nájsť.

Na trh pred rokmi prišli špeciálne epilátory, ktoré v sebe majú zabudovanú novú technológiu IPL, pomocou ktorej sa zbavíte chĺpkov aj na niekoľko dlhých týždňov.

A ako si vybrať nový epilátor? Máme pre vás recenziu, ktorá vám pomôže.

O značke

Značka Braun je pre slovenského spotrebiteľa veľmi známou značkou, ktorá sa predáva takmer v každom obchode s elektronikou. Vďaka nej máte istotu, že ste si práve domov zakúpili kvalitný výrobok, ktorý vám vydrží niekoľko rokov bez toho, aby sa pokazil. Práve kvalitné spotrebiče sa v dnešnej dobe hľadajú len veľmi ťažko, a preto ak si chcete vybrať to najlepšie, mali by ste staviť na túto značku aj vy.

Efektívny a rýchly spôsob odstraňovania chĺpkov

Hľadáte efektívny spôsob odstraňovania chĺpkov, ktorý bude výkonnejší, ako žiletky, no bude menej bolestivý, ako klasický a možno o niečo starší epilátor? Mali by ste určite staviť na epilátor Braun Silk-épil 5 5-5185 Legs, ktorý dlhodobo odstráni účinne a veľmi šetrne všetky chĺpky, ktoré vám prekážajú a nevyzerajú dobre. Tento typ epilátora si chvália ženy po celom svete a sú to nielen tie, ktoré sú na epilovanie zvyknuté, ale takisto aj ženy, ktoré s epiláciou len teraz začínajú. Aby bolo odstraňovanie chĺpkov dokonalejšie, epilátor Braun Silk-épil 5 5-5185 Legs má 40 pinziet a vďaka prielomovej technológií Close-Grip dokáže odstrániť aj krátke a jemné chĺpky, pár dní po holení.

Najdôležitejšia je hlavica

Veľmi dôležitou časťou celého epilátora je hlavica. Tá musí byť vytvorená tak, aby bola na odstránenie chĺpkov perfektná. Hlavica, ktorou disponuje Braun Silk-épil 5 5-5185 Legs prispieva jednoduchšiemu holeniu najmä tým, že sa dá vychýliť dopredu aj dozadu a to až o 15 stupňov. To znamená, že sa lepšie prispôsobí kontúram vášho tela a zbaví vás chĺpkov aj na miestach, kde by ste sa so žiletkou nemali šancu dostať. V optimálnej polohe tak ostáva neustále a ponúka vám ten najlepší výkon. Ďalšie vylepšenia predstavujú výstupky Soft Lift na hlavici epilátora, ktoré efektívne nadvihnú aj tie najjemnejšie a najmenšie chĺpky, ktoré priliehajú k pokožke a nadvihnú ich k pinzetám. Takto sa dokážete zbaviť úplne všetkých problémov s chĺpkami, ktoré máte.

Svetielko s názvom Smart Light

Na to, aby ste ani vy sami nevynechali ani tie najjemnejšie chĺpky si môžete pomôcť svetielkom epilátora Smart Light, ktoré vám ukáže úplne každý jeden chĺpok kdekoľvek budete epilátorom prechádzať. Chĺpkov sa tak zbavíte bez toho, aby ste museli niekoľkokrát prechádzať po tom istom mieste a dráždiť ho viac a viac. Výhodou je aj výkonnosť tohto epilátoru, vďaka ktorej hneď po prvom prechádzaní sa zbavíte viac ako 98% chĺpkov. S najväčšou pravdepodobnosťou sa na to isté miesto nemusíte niekoľkokrát vracať.

Bolesti sa báť nemusíte

Bojíte sa bolesti z epilovania? Nemusíte! Epilátor Braun Silk-épil 5 5-5185 Legs sa postará o epiláciu, vďaka ktorej vás zbaví všetkých chĺpkov a to bez bolesti. Na hlavici má vysokofrekvenčný systém masážnych valčekov, ktoré pri ošetrení stimulujú pokožku a redukuje tak pocit ťahania a vytrhávania. Súčasťou balenia máte aj chladiacu rukavicu, vďaka ktorej si môžete miesto po epilovaní ihneď ochladiť.

Ku komfortu prispievajú aj dve možnosti rýchlostí. Rýchlosť jeden je pre obzvlášť šetrnú epiláciu a väčšinou ju používajú ľudia, ktorí s epiláciou začínajú, a rýchlosť 2 pre obzvlášť dôkladnú epiláciu. Čistenie epilátora je jednoduché a dokonca môžete pre lepšiu hygienu celý prístroj opláchnuť pod tečúcou vodou. Nikdy sa tak nestane, že by váš epilátor nebol čistý alebo bol zanesený. Vaša pokožka bude vďaka tomuto štýlovému ružovo-bielemu epilátoru krásne čistá a bez chĺpkov.