Čistota v dome je základom každej domácnosti. Určite si aj vy potrpíte na čisté poličky bez prachu, poupratovaný dom, ktorý dýcha čistotou a najmä, čisté podlahy, po ktorých sa môžete kedykoľvek prejsť aj bosí. Ak sa vám stalo, že ste doteraz podlahový vysávač nemali, alebo vám ten váš doslúžil, určite by ste mali staviť na nový, ktorý si vyberiete z veľkého množstva, ktoré dnes nájdete na trhu. Samozrejme, predtým, ako samotný vysávač pôjdete kúpiť, si musíte zadať nejaké podmienky, ktoré musí spĺňať. Práve vďaka takýmto bodom sa dostanete k tomu najlepšiemu spotrebiču, ktorý vám bude slúžiť roky a nikdy sa nestane, že by doslúžil veľmi skoro. Práve vďaka vysávaču si môžete navodiť do domácnosti príjemný pocit čistoty a pokoja,ktorý ocení každý jeden člen rodiny.

Vysávače sú dnes spotrebičom, ktorý má doma takmer každý. Umývanie podláh je dosť náročné, a preto môžete túto prácu nahradiť jednoduchým vysávaním, kedy vezmete do ruky svoj obľúbený vysávač a začnete vysávať všetok prach a nečistoty, ktoré doma máte. Uvidíte, že sa vďaka tomu budete cítiť omnoho lepšie a dokonca aj zdravšie. Zbavíte totižto svoju domácnosť tej najväčšej a “najhrubšej” špiny, ktorú na podlahách môžete mať. Technológie idú neustále dopredu, a preto sa niet ani čomu čudovať, že vysávače sú pomaly ako roboty, ktoré si prinesiete do domácnosti. Takéto spotrebiče sa dokážu postarať nielen o vašu čistotu, ale takisto aj o zdravie.

Za niekoľko rokov sa stalo vysávanie úplne bežnou súčasťou životov mnohých ľudí, ktorí chcú mať v domácnosti čistotu a poriadok. Práve preto dnes môžete nakupovať vysávače, ktoré spravia väčšinu práce za vás a vy ušetríte nielen peniaze za energie, ale taktiež aj váš drahocenný čas.

Rýchle upratovanie

Žiadna domácnosť sa nezaobíde bez čistých podláh. Práve preto je dôležité, aby v domácnosti bol aspoň jeden výkonný vysávač, ktorý sa o všetko posratá. Objavte aj vy perfektne vysávanie bez napájacieho káblu, ktoré vás nebude nikde obmedzovať. Pomocou nového tyčového vysávača Ergorapido EERC70EB v elegantnom čiernom prevedení si zamilujete každodenné umývanie. Okrem toho si určite zamilujete aj spojenie 2v1.

To znamená, že v ponuke máte aj malý ručný vysávač, ktorý stačí od veľkého len oddeliť a používať.

Bez káblu

Určite oceníte aj možnosť čistenia bez prívodového káblu. Ten často otravuje a musíte neustále rozmýšľať, kde svoj vysávač zapojíte. Pri tomto to tak rozhodne nie je. S vysávačom Ergorapido EERC70EB máte úplnú slobodu a žiadny kábel sa vám pod nohami pliesť rozhodne nebude.

A na aký pohon vysávač funguje? Ergorapido EERC70EB je poháňaný tromi výkonnými akumulátormi TurboPower Li-Ion 10,8 V. Vybrať si môžete z dvoch rýchlostí sania. Pri nízkej vydrží spotrebič 21 minút nepretržitého výkonu, pri vysokej 12 minút. Batériu nabijete za štyri hodiny.

Veľmi účinné vysávanie vám zaručí aj cyklónová jednotka oddeľujúca prach od vzduchu.

Prach a nečistoty sa vám budú ukladať do nádoby s objemom 0,5 litra. Máte tak dostatočne veľkú nádobu na to, aby ste vysali niekoľko miestností bez pauzy.

Nízka hlučnosť a hmotnosť

Pri vysávaní bol najväčší problém to, že vysávače boli príliš hlasné a vadili všetkým naokolo. Technológie však idú dopredu a práve model Ergorapido EERC70EB neprekračuje hladinu 79 dB. Vysávanie je tak príjemne tiché, jednoduché a rýchle.

Tento praktický a výkonný pomocník však vyniká aj v iných stránkach, ktoré len prispievajú ku komfortnému používaniu a spokojnosti. Jeho veľkou výhodou je najmä kompaktný rozmer, vďaka ktorému sa hodí aj do menších bytov. Spolu s menšími rozmermi prichádza aj nízka hmotnosť, vďaka čomu sa s ním jednoducho manipuluje a vysáva. Prenášať ho môžete bez problémov z miestnosti do miestnosti.

Hmotnosť vysávaču značky Electrolux je len 2,3 kilogramu. Môžete s ním tak chodiť veľmi pohodlne po schodoch hore dolu. Prenášanie aj manipulácia sú veľmi jednoduché. K ľahkej manipulácií pomáha aj dokonale umiestnené držadlo, vďaka ktorému ho ľahko prenesiete napríklad von.

Jednoduché ovládanie a používanie

Tak ako pri väčšine vysávačov, aj model Ergorapido EERC70EB sa ovláda veľmi jednoducho a intuitívne. Dopomáha tomu najmä zatáčajúci mechanizmus EasySteer. Ten vám umožní jednoduchú prevádzku a zatáčanie o 180 stupňov na všetkých typoch tvrdých podláh aj kobercov.

Odnímateľný variant vo forme malého vysávača oceníte keď sa náhodou niečo rozsype alebo potrebujete vysať niečo zo stola. Takýto pomocník sa zíde do úplne každej jednej domácnosti a to najmä do takej, kde sú menšie deti.

Široká výbava

V balení nájdete okrem rotačnej kefky aj štrbinovú hubicu a kefku na prach. Pomocou nich vyčistíte úplne každý jeden kút a roh. Výhodou vysávača je to, že sa pri ňom nemusíte zohýbať a jednoducho vysajete aj miesta, kam by ste sa s bežným vysávačom nedostali.

Praktické skladovanie sa vám bude taktiež páčiť. Po čistení ho len dáte na integrovaný stojan a nástenný držiak, ktorý môžete upevniť niekde za dverami alebo v skrini. Vysávač sa dá veľmi jednoducho skryť z očí.

Nízka spotreba

Veľkou výhodou tohto modelu je najmä to, že má veľmi nízku spotrebu. Môžete ho tak pravidelne na čistenie domu používať a pritom sa nemusíte báť žiadnej vysokej spotreby. Vysávač myslí nielen na vašu spotrebu, ale taktiež aj na ekológiu a životné prostredie.

Čistenie domu je tak jednoduchšie, rýchlejšie a najmä lacnejšie. Užívajte si vysávanie a čistenie aj vy!

Štýlový dizajn

Dizajn vysávačov nebol nikdy nejakou nutnosťou alebo dôležitou vecou. V dnešnej dobe však je a práve model Ergorapido EERC70EB je odetý do krásnej čiernej farby. Toto tmavé prevedenie si rozhodne zamilujete. Dizajn je moderný, štýlový a najmä zaujímavý. Poteší úplne každého milovníka pekných spotrebičov a každého, kto hľadá nejaký zaujímavý kúsok do svojej domácnosti.

O značke

Electrolux je známou značkou, ktorá predáva kvalitné spotrebiče. Jej výrobky sú štýlové a majú príjemný dizajn, vďaka ktorému sa vám budú do domácnosti určite hodiť. Okrem elektrických rúr sa Electrolux zaoberá aj výrobou vysávačov, klimatizácií, mrazničiek či práčok. Všetky výrobky sú vyrobené s dôrazom na jednoduché a intuitívne ovládanie. Značka si drží na trhu stále miesto už niekoľko desiatok rokov.