Drony sa k nám dostali len pred niekoľkým rokmi, no zožali úspech hneď. Možnosť nakrúcania zo vzduchu, ktorú môžu využiť aj “smrteľníci” je veľmi lákavá. Kto by si nechcel svoje bežné video ozvláštniť nejakými peknými zábermi prírody, mora alebo nejakého úkazu z výšky niekoľkých metrov?

To, čo ponúkajú drony, je naozaj na nezaplatenie. Ich ceny sú však v rôznych cenových rozpätiach. Môžete nájsť lacnejšie, no naopak, aj drahšie. Tak ako to funguje aj pri iných výrobkoch, to je aj pri dronoch. Čím drahší a od lepšej značky, tým lepší výkon vám poskytne.

Ovládanie dronov je jednoduché, zvládne to aj úplný začiatočník. Ak uvažujete aj vy nad kúpou, rozhodne by ste mali. Je to vec, ktorá sa oplatí ako ľuďom živiacim sa videami, tak aj bežným ľuďom, ktorí točia videá len sami pre seba či pre rodinu. Je to však aj novinka, o ktorej nie každý vie, aj keď je u nás už niekoľko rokov. Zoznámiť sa však s takýmto prístrojom a následne ho nechať robiť svoju prácu je však najlepšie.

Tí, ktorí sa však robením videí živia, by mali dron určite vlastniť. Poskytuje totižto naozaj široké spektrum rôznych funkcií a zaujímavých záberov. Tie budú príťažlivé ako pre samotného autora, tak aj pre fanúšikov a ľudí, ktorí si videá pozrú. Potešte seba a rozšírte svoju tvorbu prostredníctvom dronu, ktorý vám vytvorí desiatky videí kdekoľvek a kedykoľvek.

Pre pohľad z vtáčej perspektívy

Kto z nás by nechcel vedieť lietať a vidieť svet z vtáčej perspektívy? My vám to vieme ponúknuť. Možnosť lietania síce nie, no pohľad rozhodne áno. Vytvorte si FULL HD záznam pomocou dronu DJI Mavic Pro Fly More Combo, ktorý porušuje všetky gravitačné pravidlá, ktorých sa držia iné kamery. Ak túžite spraviť krok vpred a robiť tie najlepšie videá, rozhodne stavte aj vy na tento model. Unikátny výrobok s vysoko komplexnou technológiou vám ponúka vedľa plnej výbavy mimoriadne letecké vlastnosti, s ktorými vyhrávajú úplne všetky generácie. Stavte na ne aj vy.

Sloboda v natáčaní

Dron je doslova malou helikoptérou, ktorá sa vám postará o všetky dôležité zábery. odel DJI Mavic Pro Fly More Combo vám poskytuje úplnú nezávislosť na zemskej príťažlivosti. Bez ohľadu na to, či surfujete, snowboardujete alebo práve lyžujete, máte tie najlepšie zábery. K tomuto prístroju skladajúcemu sa z trupu, štyroch vrtulí a diaľkového ovládania, nepotrebujete žiadne špeciálne veci. Stačí vám len smartfón, prostredníctvom ktorého máte v rukách celé ovládanie.

Tá najlepšia kvalita

Drony majú skvelé funkcie, no často im chýbajú veci ako vysoká kvalita snímok a videí. Pri drone DJI Mavic Pro Fly More Combo sa však ničoho takého nemusíte báť. Kamera zvládne pracovať v širokom spektre rozlíšení od HD cez Full HD až k najvyššiemu možnému Ultra HD. Vysoký štandard si uchováva aj pri fotografiách. Výsledkom je tak ten najlepší záznam.

Rozlíšenie 12 Mpx vám poskytuje potenciál pre tvorbu momentiek a veľkoformátových snímok. Nechýba ani možnosť pôsobivých selfies. Dronu stačí zamávať a v tom okamihu vás bude zameriavať a spraviť vám tú najlepšiu fotografiu. Vďaka trojosému stabilizovanému závesu vás krásne zaostrí.

Dostanete sa všade

Určite aj vy poznáte tie miesta, kam človek nedosiahne a nevidí. Presne na tieto miesta sa dokáže dostať dron DJI Mavic Pro Fly More Combo. Ten poskytuje výkonné a efektívne motory, ktoré dokážu miniatúrnu helikoptéru pohybovať rýchlosťou 65 km/h do vzdialenosti až 13 km od vychádzajúcej pozície. Pozoruhodný je aj samotný štart a pristávanie.

Niektoré drony vedia skvelo lietať, pristávať aj štartovať, no problém im robí len tak stáť na jednom mieste. A práve režim Statívu pri modeli DJI Mavic Pro Fly More Combo vám to poskytuje.

Dron dokáže fungovať neprestajne 27 minút, vďaka čomu máte možnosť pripraviť tie najlepšie zábery.

Čo v sebe všetko ukrýva?

Milovníkov dronov určite potešíme najmä skutočnosťou, že tento dron v sebe ukrýva 24 jadier, úplne nový systém pre prenos s dosahom až 7 km a 6 optických senzorov. Toto všetko sa stará o bezpečnosť, nepretržitú kontrolu a schopnosť okamžite reagovať na vaše pokyny. Niečo také, ako pád vám tak nehrozí.

Predné a spodné optické senzory zaisťujú nehybné visenie vo vzduchu, dokonca aj v striesnených podmienkach.

Nechýba ani technológia Flight Autonomy, ktorá sa stará o to, aby sa dron vedel vyhýbať všetkých prekážkam, ktoré ho tam hore vo vzduchu čakajú.

Štýlový dizajn

Pri dronoch síce nie je dizajn veľmi dôležitý, no výrobcovia myslia aj na to. Práve preto dostal dron DJI Mavic Pro Fly More Combo veľmi zaujímavé prevedenie. je minimalistické, čierne a hladké. Vo vzduchu zbytočne nepriťahuje veľkú pozornosť a vyzerá štýlovo.

Jeho hmotnosť je 700 gramov, a preto sa do výšky dostane veľmi jednoducho. Taktiež ho môžete so sebou brať takmer kdekoľvek. Dá sa jednoducho zložiť a odniesť v puzdre. Po zložení má veľmi príjemné kompaktné rozmery.

Na prvý pohľad sa vám môže zdať, že ide takmer o hračku, no nič také to nie je. Tento výkonný dron od značky DJI vás rozhodne poteší svojimi funkciami. Tých je naozaj veľké množstvo.

Jednoduché ovládanie

Viete, čo je pri nových technológiách najlepšie? Že sa ovládajú jednoducho a inštinktívne. Vďaka tomu sa nemusíte dlho učiť, ako ich ovládať. Rovnako je to aj pri drone DJI Mavic Pro Fly More Combo. Ten sa ovláda jednoduchými intuitívnymi gestami pomocou vysielača. Ten sa dá spárovať aj s mobilným telefónom majiteľa.

Či už ste piloti, ktorí začínajú alebo ste profesionáli, rozhodne sa nemusíte ovládania báť. Ako sme už spomínali, ovládanie je možné pomocou mobilu alebo joysticku s displejom. Ten sa automaticky spolu s kúpou dronu dostáva. Ak si náhodou joystick doma zabudnete, nemusíte sa ničoho báť, pretože smartfón vám ho môže pokojne nahradiť. Stačí vám len nainštalovať správnu aplikáciu.

Výbava

Široká výbava sa vám bude určite páčiť. Pri kúpe dronu získate plne vybavený combo set. Ten zahŕňa:

  • prepravný batoh,
  • nabíjačku s redukciou,
  • nabíjací hub pre štyri akumulátory,
  • nabíjací adaptér k powerbanke,
  • dva pohonné akumulátory.

Pamäť modelu DJI Mavic Pro Fly More Combo je 16 GB, no môžete si ju rozšíriť pomocou pamäťovej karty.

Niečo o značke

U nás existuje len zopár značiek, ktoré poskytujú kvalitné drony. Medzi ne sa radí aj značka DJI. Táto značka je lídrom na trhu a to nielen tom slovenskom, ale taktiež aj v zahraničí. Založená bola v roku 2006 a za tento čas si vytvorila celkom veľký zástup fanúšikov a ľudí, ktorí si pravidelne kupujú jej výrobky. Okrem dronov značka poskytuje aj iné zaujímavé výrobky ako napríklad kvalitné kamery alebo držiaky či selfies tyče.