Fotoaparáty sú už dávno klasickou súčasťou výbavy každej rodiny. Ak aj vy hľadáte taký fotoaparát, ktorý by vám slúžil na klasické rodinné fotky, nemusíte hľadal len klasické digitálne fotoaparáty, ktoré ste mali možno doteraz. Môžete sa začať rozhliadať aj po niečo väčšom, ako napríklad po zrkadlovke, ktorá je úplne vhodná aj pre začiatočníkov, ktorých fotografovanie baví. Robte aj na dovolenke či na výlete kvalitné fotky, ktoré ocení celá vaša rodina!

Výhoda digitálnych fotoaparátov bola najmä tá, že ste ich mohli vhodiť do vrecka nohavíc alebo do kabelky a nikde vám nezavadzali. Nerobili však nikdy tak kvalitné fotografie, ako napríklad digitálne zrkadlovky, ktoré sú dnes už dostupné pre každého, kto má záujem o kvalitné fotografie či sa zaujíma o fotografovanie. Najlepšie na všetkom je to, že nemusíte byť skúsený fotograf na to, aby ste spravili portrétové či iné fotografie, ktoré by vám spravil fotograf. Robte to čo vás baví!

Pre začiatočníkov či pokročilých fotografov je perfektná zrkadlovka Nikon D3300. Značka Nikon ponúka kvalitné zrkadlovky, ktoré sú známe po celom svete. Či už ste začiatočník alebo profesionál, u nich sa nájdete vždy tie najlepšie zrkadlovky, ktoré vám budú slúžiť roky. Práve digitálna zrkadlovka Nikon D3300  je určená pre začiatočníkov a mierne pokročilých fotografov, ktorí potrebujú kvalitné fotografie najmä pre seba či pre svoju rodinu a priateľov.

Po dlhom čase, kedy používate klasické digitálne fotoaparáty odrazu zistíte, že je potrebné jednoducho prejsť na vyšší level. Chcete mať krajšie a poriadne fotky, s ktorými sa pochválite všetkým známym. Práve digitálna zrkadlovka Nikon D3300 je pre vás ako stvorená! Okrem toho, že je za skvelú cenu, ktorú si môže dovoliť každý, jednoducho sa s ňou pracuje. Jej rozmery nie sú príliš veľké, takže sa vám zmestí aj do klasickej kabelky či vaku, no vždy je lepšie, ak stavíte na brašňu. Okrem toho, nie je ani príliš ťažká, čo býval jeden z najväčších problémov digitálnych zrkadloviek. Pri digitálnej zrkadlovke značky Nikon si nikdy nepriplácate za žiadne funkcie, ktoré tu nájdete navyše. Spolu so zrkadlovkou väčšinou dostanete aj základný objektív, ktorý vám pomôže vo fotení ešte viac!

Prechod na digitálnu zrkadlovku z klasického digitálneho fotoaparátu je pre mnohých obavou, že nebudú vedieť, ako zrkadlovku ovládať. Ničoho sa nemusíte obávať, značka Nikon predpokladá, že po tejto zrkadlovke siahnu najmä tí, ktorí prechádzajú na zrkadlovky alebo tí, ktorí sú len začiatočníci. Práve preto je prístroj vybavený aj takými funkciami, ktoré hneď pochopíte. Okrem toho vám zrkadlovka sama vždy poradí, aký režim či akú scénu by ste mali používať. Nechýba ani sprievodca vzorovými obrázkami a jasnými pokynmi, ako krok za krokom urobiť vynikajúce snímky a videosekvencie. Takisto vám poradí aj displej, na ktorom uvidíte všetko presne a jasne.

Síce je digitálna zrkadlovka Nikon D3300  pre začiatočníkov, kvalita fotografií a jasný displej vám zaistí, že sa budete cítiť ako profesionál! Obrazový snímač CMOS formátu DX je schopný ponúknuť vám rozlíšenie až 24,2 megapixelov, čo je naozaj neuveriteľné! Zachováte tak neuveriteľne ostré detaily aj na veľko-formátových fotografiách či drobných výrezoch. Kvalitu vám neovplyvní ani fotenie za šera či tmy. Fotky budú jednoducho vždy perfektné!

Potrebujete zaznamenať niečo v stotine sekundy a neviete, ako na to? Digitálna zrkadlovka značky Nikon vám ponúka rýchlosť až 5 fotografií za sekundu, vďaka čomu vždy stihnete zaznamenať aj ten najrýchlejší pohyb. Obrazový procesor EXPEED 4 či špeciálne efekty zas zaručia, že fotky budú vyzerať prirodzene a veľmi dober. Redukcia šumu, ktorá nesmie chýbať žiadnemu foťáku, zachová autentickosť farieb a osvetlenie. Špeciálne efekty zas obohatia snímky o pridanú hodnotu v podobe efektov jednoduchých panorám, detského fotoaparátu či retro štýlu. Všetko toto a mnoho viac vás čaká hneď po kúpe tejto perfektne digitálnej zrkadlovky Nikon D3300.

Potrebujete niečo natočiť? Ani s tým nebude problém! Digitálna zrkadlovka Nikon D3300 vám ponúka perfektnú možnosť fotografovania a výsledky budú zachytené ako na klasickej kamere. Krásne videozáznamy natočené v kvalite Full HD vás očaria a nebudete robiť už nič iné len fotiť a nakrúcať.

Aj keď ide o zrkadlovku, vďaka praktickým rozmerom a nízkej hmotnosti vám nebude nikdy zavadzať. Telo má hmotnosť len 410g a malý objektív so zasúvacím tubusom zaisťuje vysoký cestovný komfort. Perfektná ergonómia je najmä vďaka dobrému držaniu. V ruke vám tak zrkadlovka nikdy neoťažie a budete si istí, že ju vezmete na každý výlet. Takisto môžete rýchlo meniť aj nastavenia, ktoré vám zrkadlovka Nikon D3300 ponúka. Jedným kliknutím sa dostanete do menu a za pár sekúnd máte zmenený režim, ktorý potrebujete. Rýchlo tak pokračujete ďalej vo fotení. S digitálnou zrkadlovkou Nikon D3300 vás nezastaví nič.