Fotografovanie je niečo, čo mnohí milujú a patrí to medzi ich hobby. Niektorí sa fotografovaním živia a sú v tom naozaj dobrí. Pre voľnočasové fotografovanie či na to profesionálne, potrebujete kvalitné fotoaparáty, vďaka ktorým budete mať presne také fotografie, po ktorých ste vždy túžili a nikdy sa nestane, že by ste s nimi neboli spokojní. Mnohokrát sa však stáva aj to, že ľudia potrebujú fotoaparáty na dovolenky či na výlety iba na klasické fotografovanie svojej rodiny či príbuzných. Na všetko toto však potrebujete dostatočne kvalitné fotoaparáty, aby ste  mali svoje spomienky kvalitne zaznamenané a dobre sa na ne pozeralo. Na trhu nájdete nespočetné množstvo fotoaparátov, a preto, ak sa v týchto fotoaparátoch nevyznáte, asi len ťažko si nájdete presne taký, ktorý potrebujete. Pri výbere musíte zvažovať mnohé dôležité informácie, ktoré budú pre vás kľúčové.

Medzi veľmi známe fotoaparáty patria aj polaroidy, ktoré sú veľmi populárne. Mnohí ľudia ich majú radi alebo po nich aspoň túžia. Fotografovanie na polaroidy je však dosť nákladné, keďže fotopapier, ktorý si musíte do nich kupovať je dosť drahý. Takýto fotoaparát je však rarita a ak aj vy chcete mať nezabudnuteľné zážitky, ktoré si hneď “vytlačíte”, mali by ste určite aj vy staviť na takýto fotoaparát, ktorý pozná skoro každý. Výhodou je, že pri nových polaroidoch si môžete aj vy sami vybrať fotku, ktorú si dáte vyvolať a nie je to hneď tá, ktorú odfotíte. Tento druh fotoaparátov však nie je už dnes ani tak drahý a nájdete aj lacnejšie kúsky, vďaka ktorým budete mať tie najkrajšie fotky, po ktorých túžite.

Značka FujiFilm je veľmi známa najmä vďaka tomu, že ponúka už niekoľko rokov známe fotoaparáty polaroidového typu s názvom Instax. Tieto fotoaparáty nájdete v mnohých farbách a takisto aj v mnohých iných sériách, vďaka ktorým si môžte vybrať presne ten, ktorý vám najlepšie sadne. Tieto fotoaparáty sú dnes veľmi obľúbené a ak máte chuť aj vy na dobré fotky, ktoré si môžete hneď chytiť, určite by ste mali staviť aj vy na FujiFilm Instax. Značka sa na našom trhu ukazuje už niekoľko rokov a našla si naozaj mnohých fanúšikov, ktorí veľmi radi vždy stavia na tieto fotoaparáty. Chcete mať vaše spomienky hneď v rukách aj vy? Kúpte si aj vy fotoaparát Fujifilm Instax Square SQ10, ktorý vás určite nesklame a okrem štýlového dizajnu sa vám budú páčiť aj výsledky a fotografie, ktoré si vytlačíte.

Nezameniteľný a zároveň aj elegantný vzhľad je presne to, čo vám fotoaparát Fujifilm Instax Square SQ10 ponúka. Tento fotoaparát vás zaujme hneď na prvý pohľad. Jeho malé rozmery, no pri tom vysoký výkon, sa vám bude určite páčiť a určite si ho hneď obľúbite. Svojím dokonalým symetrickým vzhľadom spoločne s jemnými zaoblenými hranami sa vám bude určite páčiť a nielen jeho výsledky. Musíme uznať, že v tomto prípade ide aj najmä o vzhľad, ktorý toho robí naozaj veľmi veľa. Pri tomto fotoaparáte nerozhoduje, ži ste ľavák alebo pravák, fotoaparát svojou konštrukciou vyhovuje obom ľuďom a je veľmi pohodlný na ovládanie. Jednoducho sa drží v rukách, má nízku hmotnosť a môžete ho nájsť v krásnych farebných prevedeniach, z ktorých si vyberiete presne ten, ktorý potrebujete.

Digitálny fotoaparát Fujifilm Instax Square SQ10 si vďaka jeho rozsiahlym možnostiam zamilujete okamžite. Dve symetricky umiestnené tlačidlá spúšte v kombinácií s objektívom, ktorý je umiestnený hneď v strede vo fotoaparáte, vám umožní fotografovať takmer kedykoľvek a kdekoľvek s rôznych uhlov. 28,5 milimetrový objektív má skvelý sveteľnosť f/2,4 a CMOS senzor v kombinácií s automatickým nastavením expozície vám zaistí naozaj krásne a veľmi kvalitné fotografie aj za zhoršených podmienok. Nerobí mu tak problém spraviť krásne fotografie ani za tmy alebo zhoršeného osvetlenia. Spravte si aj vy krásne fotografie počas horšieho počasia či pri západe slnka. Digitálny fotoaparát Fujifilm Instax Square SQ10 si s tým naozaj veľmi jednoducho poradí.

Zachyťte jedinečné okamihy, na ktoré si budete veľmi radi spomínať. Stlačte obe tlačidlá spúšte naraz a dve fotografie sa skombinujú do jednej. Efekt zdvojenej expozície tak vytvoríte veľmi jednoducho a bez potreby použiť zložitý program, ktorý by digitálny fotoaparát Fujifilm Instax Square SQ10 nezvládol. Zatiaľ čo držíte tlačidlo spúšte, uzávierka ostáva otvorená a vznikne tak jedinečný efekt s názvom “bulb”, ktorý je určený pre nočné scény a kreatívnu prácu so svetelným zdrojom. Jednoducho vám tak spraví tú najlepšiu snímku, ktorú si okamžite zamilujete a nič iné nebudete chcieť.

Pri digitálnom fotoaparáte Fujifilm Instax Square SQ10 môžete dať priestor aj svojej kreativite. Monochromatický efekt, sépia či amber sú jedny z mnohých filtrov, ktoré vám digitálny fotoaparát Fujifilm Instax Square SQ10 ponúka. Možnosť ovládať jas, svetelnosť alebo pridať nejaký dramatický efekt sa vám bude určite hodiť pri každom jednom fotografovaní. Všetky tieto moderné a novodobé vychytávky, ktoré pre polaroidy boli doteraz tabu, sú tu a môžete ich používať kedykoľvek budete chcieť spraviť kreatívne fotografie, ktoré každému hneď padnú do oka. Ohúrte svojich priateľov a ukážte im, že najlepšie, čo môžete urobiť je odfotografovať sa s fotoaparátom Fujifilm Instax Square SQ10.

Chcete svoje momentky držať hneď v ruke? Svoje fotografie, ktoré odfotíte si môžete okamžite a kdekoľvek vytlačiť bez problémov. Digitálny fotoaparát Fujifilm Instax Square SQ10 je vybavený vysoko kvalitnou integrovanou tlačiarňou, vďaka ktorej vytlačíte snímky z pamäte fotoaparátu behom 12 sekúnd. Nemáte tak žiaden problém s ničím, čo by vás mohlo nejako ťažiť. Pridajte efekt, upravte jas či s pomocou 2,4x digitálneho zoomu si priblížite podstatné miesto alebo si vytvoríte koláč až z 9 fotografií. Toto všetko môžete pred samotným vytlačením. Objavíte tak kúzlo okamžitých fotografií, ktoré sú jedinečnou spomienkou na tie najkrajšie dni a momenty.

S nadstavením alebo úpravou fotografií vám pomôže aj prehľadný a dostatočne veľký farebný LCD displej, ktorý vám ponúka aj multifunkčné kolečko umiestnené na zadnej strane fotoaparátu. Práca s fotoaparátom Fujifilm Instax Square SQ10 je tak veľmi jednoduchá, intuitívna a najmä, zvládne ju úplne každý bez ohľadu na vek či skúsenosti s elektronikou alebo výdobytkami techniky.

Interná pamäť Fujifilm Instax Square SQ10 dokáže uchovať aj 50 fotografií, vďaka čomu si môžete byť istí, že vždy ich máte uchované vo svojom fotoaparáte a následne si ch môžete presunúť na nejaký iný disk. Ak ste ale naozajstným fanúšikom fotografovania, pamäť si môžete rozšíriť pomocou microSD karty a navýšiť tak pamäť. Pomocou vysokokapacitnej dobíjajúcej batérie si môžete spraviť na jedno nabitie až 160 snímok.

Rozlíšenie fotoaparátu v pomere strán je 1:1 a dodá tak každej snímke jedinečný retro vzhľad, ktorý budete milovať. Každá snímka tak má svoju unikátnu a nezameniteľnú podobu bez ohľadu na kompozíciu či filter a nastavenie, ktoré použijete. Digitálny fotoaparát Fujifilm Instax Square SQ10 sa vám jednoducho bude páčiť.