Medzi jedny z nových výrobkov, ktoré zahltili trh, sa počítajú aj smart hodinky, inak povedané múdre hodinky, ktoré vyrábajú značky jedny za druhými, aby sa dokázali preskočiť a ponúknuť spotrebiteľovi to najlepšie, čo môže mať. Múdre hodinky či náramky, ktoré sa dnes predávajú po celom svete, spravili naozaj veľký ošiaľ a niet sa ani čomu čudovať. Dokážu vám pomôcť pri každodenných činnostiach, vďaka čomu pri sebe nemusíte mať žiadny mobilný telefón. Ak pracujete a mobil stále používate, hodinky vás zbavia povinnosti mať neustále pri sebe väčší mobil, ktorý by vám mohol zavadzať napríklad pri športe alebo pri práci. Cez mnohé hodinky sa dá totižto už aj volať alebo posielať správy, čo je ďalšou výhodou. Dnes mobily nie sú len jediným zariadením, na ktoré sa môžete spoľahnúť, keď potrebujete ísť niekam ďalej a mať pri sebe stále výrobok, ktorý vás spojí so svetom, s vašimi priateľmi alebo rodinou. Tieto hodinky sú vhodné najmä pre ľudí, ktorí radi športujú a pracujú nonstop. 24 hodín denne, 7 dní v týždni máte pri sebe všetko, čo potrebujete. SMS správy, sociálne siete, pripojenie na internet, telefónne čísla, poznámky, pripomienky a mnoho iného. Všetko, čo sme vám však spomenuli je len začiatkom. Poďte sa spolu s nami pozrieť na všetky možnosti, ktoré ponúkajú múdre hodinky, bez ktorých by ste už ani len nemali byť.

Múdre hodinky sa vyznačujú najmä tým, že vyzerajú na ruke veľmi zaujímavo. Sú úplne odlišné od klasických hodiniek a ponúkajú vám naozaj veľký komfort. Pomôžu vám pri každodenných činnostiach a sú skvelým trénerom pri rôznych cvikoch či aktivitách, ktoré vykonávate. Máte tak na ruke akoby úplne osobného trénera, ktorý vám sleduje nielen spálené kalórie, ale takisto aj to, ako dlho ste cvičili, koľko krokov ste spravili a podobne. Mnohí ľudia si ich zamilovali už len z toho dôvodu, že im monitorujú všetky základné veci od srdcového tepu po spánok. Nechýbajú ani iné základné funkcie, ktoré by hodinkám nemali chýbať. Práve múdre hodinky sú výrobkom, ktorý by nemal chýbať ani vo vašom vybavení, ak radi cvičíte alebo často pracujete práve za pomoci mobilu, ktorý musíte mať inak stále po ruke. Nič vám už v rukách zavadzať nebude, to si budete môcť byť istí. Práve s mobilným telefónom môžete svoje zariadenie jednoducho spárovať a používať denno denne bez nejakého obmedzenia. Vďaka menším rozmerom vám hodinky nebudú zavadzať, ale pritom vždy skvelo poslúžia a pomôžu pri každom jednom probléme.

Značka Huawei je u nás veľmi populárna a známa. Stavia na ňu najmä tí ľudia, ktorí hľadajú kvalitný mobil či dokonca múdre smart hodinky za nižšiu cenu. Mnohé značky totižto predávajú tieto výrobky takisto, no ich ceny sa šplhajú do tisícov. Ak aj vy chcete ušetriť za mobil či hodinky, no požadujete kvalitu, určite stavte na výrobky od spoločnosti Huawei, ktorá vám ponúka nielen kvalitu, ale takisto aj nízku cenu a servis. Mobilné telefóny sú ich špecialitou, vďaka čomu sú na trhu veľmi obľúbené a mnohí zákazníci na nich radi stavia. Väčšina výrobkov od tejto značky vám ponúka veľký displej, silný výkon a plynulý chod, čo vám pomôže zvládať prácu omnoho lepšie, jednoduchšie a rýchlejšie. A to je presne to, čo určite hľadáte. Dnes máme pre vás recenziu na nové smart hodinky Huawei Watch 2 SIM Sport – Carbon Black.

Smart hodinky Huawei Watch 2 SIM Sport – Carbon Black sú malé, ľahké, všestranné a nadchnú úplne každého, kto miluje hodinky a potrebuje od nich niečo viac, ako len ukazovateľ času. V jednom zariadení totižto získate úplne všetko, od praktického pomocníka až po osobného trénera, ktorý bude stáť pri vás vždy, keď budete cvičiť, alebo keď budete vykonávať nejakú aktivitu. Hodinky vám ponúkajú naozaj veľké množstvo rôznych užitočných funkcií, ktoré svojim užívateľom uľahčujú každodenný život, ktorý je, povedzme si úprimne, niekedy naozaj veľmi ťažký. Hodinky sú pripravené doslova na všetko a nesklamú vás nikdy, či už budete pracovať, cvičiť alebo robiť hocičo iné.

Ako opísať tieto hodinky? Sú to hodinky s neobyčajnou a vynikajúcou ochranou, pri ktorej si budete istí, že všetko, čo spravíte, je správne. Medzi hlavné prednosti smart hodiniek značky Huawei je najmä to, že sú malé a praktické. Funkcie v nich sú kvalitné a veľmi jednoducho sa celé hodinky ovládajú. Tieto všetky funkcie, ktoré vám hodinky poskytujú z nich robia hodinky, ktoré vám spríjemnia váš každodenný život. Nielen, že budete môcť využívať klasický hodinkový um, medzi ktorý patrí napríklad ukazovateľ presného času, stopky a podobné základné veci, ale takisto budete môcť s nimi robiť všetko iné, čo by mali smart hodinky ponúkať. V spojení s dokonalou eleganciou ich môžete nosiť úplne všade. Či už na športovanie, cvičenie alebo napríklad do spoločnosti. Hodinky sú aj napriek svojej elegancií vybavené vysokou ochranou proti poškodeniu pri páde a zamedzí sa tým tak aj prasknutie skla, oderom alebo ostatným nepríjemným odreninám, ktoré by sa pri hodinkách mohli stať. Tvrdené sklo Gorilla Glass sa zas postará o to, aby váš nový prírastok do elektroniky, bol v neustálom bezpečí pri akejkoľvek situácií. O vodeodolnosť a prachuvzdornosť sa vám zas postará úroveň ochrany IP68.

Ako iste väčšina vieme, smart hodinky sú známe tým, že sa dajú pripojiť pomocou Bluetooth technológie k vášmu mobilu. Váš mobil môže byť zariadenie Android a takisto aj iOS. Všetko sa deje pomocou technológie Bluetooth 4.2, ktorá patrí medzi tie najnovšie a najlepšie. Pri komunikácií so svetom okolo vás sa vám budú určite hodiť aj ďalšie dve bezdrôtové funkcie, ktoré by sa mohli hodiť úplne každému. O bezproblémovú funkčnosť bez jediného problému sa postará až štvorjadrový procesor s frekvenciou 1100 MHz a ďalej sa o vaše hodinky postará aj veľkosť 768MB operačnej pamäte a 2GB úložného priestoru pre vaše obľúbené piesne alebo iné dôležité veci, ktoré potrebujete.

Viete, čo je na hodinkách rovnako dôležité, ako aj na mobiloch? Veľkosť displeja! Práve displej je veľmi dôležitý, ak potrebujete vidieť úplne všetko, čo chcete. Predpokladom k skvelému fungovniu je bezpochyby aj prvotriedny displej, s ktorým nebudete mať problémy ani pri tých najextrémnejších podmienkach. Displej s dotykovým ovládaním AMOLED s uhlopriečkou krásnych 1,2 palca sa vyznačuje predovšetkým svojou vynikajúcou činnosťou v akýchkoľvek svetelných podmienkach. Rozlíšenie 390 x 390 pixelov je naozaj perfektná špička všetkého, ktorý vám dokáže výnimočne zobraziť úplne všetky požadované hodnoty.

Všetky zaujímavé informácie a funkcie, ktoré smart hodinky Huawei Watch 2 SIM Sport – Carbon Black ponúkajú však nie sú úplne všetkým. Nechýba ani plná podpora GPS, ktorú oceníte napríklad pri túrach alebo výletoch v horách. Nikdy sa vďaka nim nestratíte. Predsa len, viete si predstaviť, že by ste stále držali pri sebe mobil aj v náročných podmienkach? Asi nie. Okrem toho majú hodinky aj vstavaný sporttester, ktorý zaznamená úplne všetko, čo od hodiniek požadujete a potrabujete. Pomocou počítadla kalórií vám budú hodinky osobným trénerom, ktorého sme niekoľkokrát už spomínali. Oceníte takisto vstavaný gyroskop alebo barometer. Kompas a akcelometer využijete takisto pri behu či cyklistike. Pri všetkých ostatných činnostiach pracuje najmä snímač srdcového tepu, ktorý sa postará o presné počítanie srdcovej frekvencie a každý užívateľ tak bude mať prehľad o úplne všetkom, čo potrebujete aj vy.