Medzi jedny z nových výrobkov, ktoré zahltili trh, sa počítajú aj smart hodinky, inak povedané múdre hodinky, ktoré vyrábajú značky jedny za druhými, aby sa dokázali preskočiť a ponúknuť spotrebiteľovi to najlepšie, čo môže mať. Múdre hodinky či náramky, ktoré sa dnes predávajú po celom svete, spravili naozaj veľmý ošiaľ a niet sa ani čomu čudovať. Dokážu vám pomôcť pri každodenných činnostiach, vďaka čomu pri sebe nemusíte mať žiadny mobilný telefón. Ak pracujete a mobil stále používate, hodinky vám pomôžu. Cez mnohé totižto už môžete aj volať alebo posieľať správy. A to nie je všetko. Poďte sa spolu s nami pozrieť na všetky možnosti, ktoré ponúkajú múdre hodinky, bez ktorých by ste už ani len nemali byť.

Múdre hodinky sa vyznačujú najmä tým, že vyzerajú na ruke veľmi zaujímavo. Sú úplne odlišné od klasických hodiniek a ponúkajú vám naozaj veľký komfort. Pomôžu vám pri každodenných činnostiach a sú skvelým trénerom pri rôznych cvikoch či aktivitách, ktoré vykonávate. Mnohí ľudia si ich zamilovali už len z toho dôvodu, že im monitorujú všetky základné veci od srdcového tepu po spánok. Nechýbajú ani iné základné funkcie, ktoré by hodinkám nemali chýbať. Práve múdre hodinky sú výrobkom, ktorý by nemal chýbať ani vo vašom vybavení, ak radi cvičíte alebo často pracujete práve za pomoci mobilu. Práve s mobilným telefónom môžete svoje zariadenie jednoducho spárovať a používať denno denne bez nejakého obmedzenia. Vďaka menším rozmerom vám hodinky nebudú zavadzať, ale pritom vždy skvelo poslúžia a pomôžu pri každom jednom probléme.

Medzi jednými z prvých smart hodiniek, ktoré prišli na trh sa počítajú hodinky od značky Apple, ktoré majú názov Apple Watch. Tieto hodinky spravili na trhu veľký ošiaľ, pretože skoro každý výrobok od Applu má veľkú odozvu od mnohých. Či už sú to zákazníci, ktorí sú tejto značke verní, alebo sú to len fanúšikovia či ľudia, ktorí ju poznajú, určite sa o ňu mnohí z nich zaujímajú. Len prednedávnom vyšla ďalšia edícia týchto krásnych hodiniek s názvom Apple Watch Series 3. Tieto hodinky sa predávajú za veľmi vysokú cenu, za ktorú si môžete pokojne kúpiť aj nový iPhone. Aj keď sú ceny vysoké, značka si dáva záležať na presnosti, kvalite a funkciách, ktoré hodinky ponúkajú. Práve preto ich mnohí kupujú a tešia sa z každej novej edície. Stavte aj vy na najnovšie smart hodinky od značky Apple a uvidíte, že nespravíte krok vedľa.

Značku Apple asi nie je potrebné predstavovať. Je to značka, ktorá má známe mobilné telefóny iPhone. Jej minimalistický a čistý dizajn sa dostal aj do najnovších hodiniek, ktoré vás okamžite dostanú a jedny si budete musieť kúpiť. Tieto hodinky sú krásne, jednoduché a na prvý pohľad veľmi moderné. Značka si dáva záležať nielen na dizajne, ale takisto aj na presnom a dobrom spracovaní a výraznej kvalite, kvôli ktorej by ste na tieto hodinky mali určite staviť aj vy.

Na začiatok by sme vám mali predstaviť nové múdre hodinky  Apple Watch Series 3, ktoré sú malé, ľahké, všestranné a nadchnú každého milovníka značky Apple, ktorý musí mať od tejto spoločnosti úplne všetky výrobky. Hodinky majú naozaj veľmi veľa užitočných funkcí, ktoré svojim užívateľom uľahčujú každodennú prácu a život. Sú to hodinky, ktoré sú doslova pripravené na všetko a nesklamú vás v žiadnych smeroch. V ponuke nájdete veľkosť 38 mm, ktorá sa hodí na menšie zápästie a 42 mm, ktorá je o niečo väčšia a hodí sa na väčšiu ruku. Ak však máte radi väčšie displeje, určite by sme vám odporúčali veľkosť 42 mm, ktorá je viditeľne väčšia. Pri väčších rozmeroch si priplatíte o pár eur viac, no cena nie je príliš navýšená.

Medzi hlavnú prednosť nových hodiniek Apple Watch Series 3 je najmä to, že majú praktické a veľmi dobré funkcie, ktoré určite využijete každý jeden de§. Tieto funkcie vám spríjemnia každodenný život a doslova vám ho aj vylepšia. Nielen, že si budete môcť využívať klasický hodinkový režim v krásnom prevedení, ale takisto máte aj funkcie ako stopky či iné základné veci, ktoré nesmú žiadnym hodinkám chýbať, Nechýbajú však ani ďalšie funkcie a najmä aplikácie, ktoré si vychutnáte každý jeden deň. Hodinky sú takisto aj vybavené vysokou ochranou proti poškodeniu či pádu, vďaka čomu sa nikdy nestane, že by sa vám sklíčko poškodilo. Rovnako je to aj ochrana proti poškriabaniu. Dokonalú eleganciu vám tak ponúkajú jedine hodinky Apple Watch Series 3. Nesmieme však zabudnúť ani na vodeodolnosť a to do hĺbky až 50 metrov. Môžete si tak všetky vaše údaje z plávania nechať zapisovať týmito hodinkami, ktoré sa o všetko postarajú a sú vždy pripravené na to, že skočíte do bazéna alebo mora.

Pri múdrych hodinkách Apple Watch Series 3 sa môžete prostredníctvom aplikácie v mobile pripojiť aj k svojmu zariadeniu. Nie je to však potrebné. Funkcia Bluetooth 4.2 vám však všetko toto ponúka. Ku komunikácií s okolitým svetom vám budú poskytovať všetky služby Wi-Fi pripojenie a NFC technológia, ktoré sa postarajú o všetko. Po tomto pripojení získate aj ďalšie funkcie, ktoré sa budú určite mnohým užívateľom hodiť. O bezproblémovú funkčnosť sa vám postará až dvojjadrový procesor, ktorý funguje naozaj perfektne.

Najdôležitejšie na malých hodinkách je aj prehľadný displej, aby ste mohli fungovať presne tak, ako potrebujete. Displej s dotykovým ovládaním AMOLED s uhlopriečkou 1,65 palca sa vyznačuje predovšetkým tým, že na ňom prečítate úplne všetko v akomkoľvek počasí a za akýchkoľvek podmienok. Rozlíšenie 390 x 312 pixelov je skutočne jedno z tých najlepších, ktoré vám dokáže zobraziť požadované hodnoty. Nechýba ani hudobný prehrávač, kde si môžete prehrávať svoju obľúbenú hudbu. Batéria vám vydrží skvelých 18 hodín, vďaka čomu s týmito hodinkami môžete fungovať nonstop.

Aké ďalšie funkcie vám ponúkajú smart hodinky Apple Watch Series 3? Medzi tie najhlavnejšie patrí najmú plná podpora GPS, ktorú oceníte pri túre po horách či pri behu. Naopak, pri potápaní zas oceníte vodeodolnosť do hĺbky 50 metrov. Nechýba ani počítadlo kalórií, gyroskop, krokomer alebo barometer. Vďaka týmto všetkým funkciám máte istotu, že hodinky sú vašim fitness trénerom na zápästí.

Hodinky Apple Watch Series 3 vás upozornia takisto aj na prichádzajúcu správu, email alebo na telefónny hovor. Nechýbajú ani aplikácie na sociálne siete ako Instagram, Facebook či Twitter. V noci vám tieto hodinky budú merať spánkovú aktivitu a merač srdcového tepu sa zas postará o to, že vždy budete vedieť, či ste v poriadku.

Výhodou múdrych hodiniek Apple Watch Series 3 je najmä to, že majú niekoľko druhov krásnych náramkov, z ktorých si môžete vybrať presne ten, ktorý sa vám zapáči. V ponuke sú rôzne druhy od kožených až po gumové. Je len na vás akú farbu či aký materiál si vyberiete. Vďaka veľkej a širokej ponuke náramkov vám tieto hodinky poskytujú to najlepšie z najlepších a pre všetky vekové skupiny a obe pohlavia. Hodinky značky Apple však nie sú len športovými hodinkami, ktoré využijú najmä aktívni ľudia. Sú to takisto hodinky, ktoré sú kvalitné a skvelo sa vám s nimi bude pracovať za každých okolností.

Ak radi cvičíte, hodinky Apple Watch Series 3 sú presne pre vás. Budú vás motivovať a ukazovať vám, koľko minút ste strávili pri cvičení, pri státí, chôdzi alebo len tak, sedením. Určite sa vám budú pozdávať aj upozornenia či súťaživosť s priateľmi, ktorí takisto tieto hodinky majú. Predbiehajte sa v počte krokov a ukážte, že ste tí najlepší!  Mnohé funkcie týchto hodiniek vás presvedčia o tom, že ste spravili dobre, ak ste na ne stavili. Určite využijete Apple Watch Series 3 nielen na cvičenie, ale takisto aj na každodenné aktivity spojené s vaším životným štýlom.