Chladnička je potrebným spotrebičom, ktorý by vám doma nemal chýbať. Nemáte tú svoju ešte vybranú alebo sa vám pokazila vy by ste potrebovali niečo nové? Je na čase, aby ste začali uvažovať, na ktorú stavíte. Kúpa chladničky je dôležitou vecou, ktorú spravíte, a preto by ste sa mali rozhodnúť správne.

Značka Whirlpool patrí medzi známe a kvalitné značky, ktoré ponúkajú tie najlepšie výrobky na trhu. Ak ste si doteraz nenašli tú najlepšiu chladničku, urobte tak hneď teraz. Tú, ktorú ste tak dlho hľadali máte práve na dosah. Je ňou  Whirlpool ART 9610/A+.

Chladnička  Whirlpool ART 9610/A+ má hneď niekoľko výhod, vďaka ktorým sa stala jednou z najobľúbenejších, ktoré kupujú tisícky zákazníkov. Tí sa neskôr vracajú nakúpiť ďalšie výrobky od tejto značky, pretože sú spokojní s výkonom a nízkou spotrebou. Ste pripravení aj vy na to najlepšie, čo vám môže značka ponúknuť?

Vstavaná chladnička je niečo, čo mnohí ľudia nepoznajú alebo vôbec nepoužívajú. Je to aj z toho dôvodu, že lepšie a praktickejšie bolo pre nás mnohých staviť na klasické, nevstavané chladničky, ktoré len tak stoja a dokážu splniť svoju úlohu. Veľké chladničky sa niekedy ani vstavať nedajú, pretože kuchynské linky nebývajú až také veľké a vysoké. Čo ak však doma predsa len takú veľkú kuchynskú linku máte? Whirlpool ART 9610/A+ sa preto hodí presne vám.

Whirlpool ART 9610/A+ je kombinovaná chladnička s mrazničkou, ktorá má naozaj veľmi nízku spotrebu energie. To až takú, že sa radí do energetickej triedy A+. Ušetrí vám tak naozaj veľkú časť financií a vy si budete môcť kúpiť iné veci, potrebné do domu alebo na seba. Vďaka nadštandardnej výške 193 cm sa radí medzi najväčšie vstavané chladničky na trhu. Výhodou to však nie je len kvôli dizajnu, ale aj kvôli tomu, že sa do nej zmestí naozaj mnoho potravín. Nie je príliš široká, takže vám nebude zaberať príliš veľa miesta. Skvelo sa hodí aj do menších kuchýň, ktoré majú vyšší strop. Stále nie ste presvedčení? Možno vás dostane jej priestrannosť!

Obrovský vnútorný priestor a nízka spotreba si vás získajú okamžite. Kombinovaná chladnička s mrazničkou Whirlpool ART 9610/A+ má neuveriteľných 308 litrov. Vďaka tejto veľkosti sa chladnička radí medzi tie, ktoré sú vhodné pre veľké rodiny. Nemáte dostatok priestoru, kam dávať potraviny? Presne na to vám slúži chladnička, ktorá si vyslúžila prvenstvo medzi ostatnými chladničkami na trhu!

Chladnička Whirlpool ART 9610/A+ je vybavená technológiou 6. zmysel, vďaka ktorej je priestor vo vnútri neustále udržovaný pomocou senzorov. Optimálna teplota tak nikdy nepadne pod určitú teplotu ani keď budú dvere otvorené dlhšie alebo viackrát za deň. Takto máte vytvorené najlepšie podmienky na skladovanie potravín vždy. Každé jedno jedlo alebo surovina si tak uchová svoju čerstvosť omnoho dlhšie, ako v iných chladničkách. Nechýba ani ventilátor, ktorý zaisťuje ešte lepšie stálu teplotu v každm jednom priestore chladničky. To znova predlžuje čerstvosť o nejaké hodiny či dokonca dni naviac.

Aby bola chladnička schopná prijať čo najväčšie množstvo potravín, je vybavená piatimi priestornými sklenenými policami. Viete čo je na sklenených policiach najlepšie? Vždy cez ne perfektne vidíte, čo sa na nich nachádza. Nikdy tak nenájdete vzadu niečo, čo je po záruke alebo sa to nebodaj kazí. Nechýba ani obrovský zásuvka na uskladňovanie ovocia a zelenina. Podľa potraby si môžete u štyroch políc ľubovoľne nastaviť výšku. Takto máte vždy ten najlepší priestor pre svoje jedlo a potraviny. Mraznička je zas tvorený troma zásuvkami, ktoré sú dostatočne priestorné a zmestí sa vám do nich naozaj všetko. Ešte lepší prehľad o potraviných budete mať aj vďaka vnútornému LED osvetleniu.

Baktérie sa dovnútra nedostanú! Je to aj vďaka tomu, že je chladnička Whirlpool ART 9610/A+ vybavená špeciálnym Anti – Bakteriálnym filtrom, ktorý zachytí všetky mikroorganizmy a baktérie. Zníži sa tak počet baktérií, ktorý by sa mohol dostať dnu. Vaše potraviny sa tak nebudú kaziť a budú vždy čerstvé.

V chladničke Whirlpool ART 9610/A+ sa nevytvorí nikdy námraza či niečo podobné. Nikdy ju preto nebudete musieť odmrazovať a nebudete mať ďalšiu prácu navyše. Technológia No Frost sa vám postará o to, aby bola vaša chladnička vždy v poriadku a zbytočný ľad na nej nebude. V mrazničke sa zas nachádza technológia Less Frost, ktorá sa zas stará o to, aby sa na stenách nevytvárala hrubá námraza.

Vďaka nadštandardnej výške, ktorú vám chladnička ponúka patrí medzi tie najlepšie a najštýlovejšie, ktoré by ste inak mohli na trhu nájsť. Nebojte sa tejto chladničky. Síce je väčšia, nemá veľkú spotrebu a vždy vám bude vyhovovať.