Chladnička je jeden zo spotrebičov, ktoré doma musíte jednoducho mať. Na to, aby ste mohli svoje potraviny uschovávať a nakúpiť si niečo aj na viac dní je tento elektrospotrebič jednoducho nevyhnutný. Niektorí si však svoju správnu chladničku nevedia nájsť, pretože na trhu nájdete naozaj veľmi veľa druhov, ktoré majú svoje pozitíva a aj negatíva.

Chladničku si človek nevyberá len podľa toho, ako vyzerá. Dizajn je síce veľmi dôležitý, no nie je predný. Podľa toho, akú veľkú máte rodinu, by ste si mali vybrať aj chladničku. Niektoré vám dokonca ponúkajú aj kombináciu mrazničky a chladničky, čo je ďalším plusom. Tak čo, máte vybrané? Ak nie, máme pre vás jeden tip!

Chladnička s mrazničkou LG GBB60PZEFS je pre každú väčšiu rodinu tým najlepším výberom, na ktorý môže staviť. Vo vrchnej časti nájdete naozaj veľmi veľkú časť chladničky, do ktorej môžete dať všetky potraviny a na spodnej časti si nájdete mrazničku, ktorú využijete na mrazené potraviny.

Kombinovaná chladnička s mrazničkou od značky LG zapadne do vášho jedinečného priestoru veľmi jednoducho! Splní vaše požiadavky nielen štýlovo, ale aj tým, čo ponúka. Vďaka krásnemu, nadčasovému dizajnu sa do nej okamžite zamilujete a nebudete chcieť nič iné. Síce je chladnička veľmi veľká a vložíte do nej dostatočne veľa potravín, nepôsobí obrovským dojmom. Je to výhoda najmä do menších bytov, kde potrebujú rodiny väčšiu chladničky, no nechcú, aby im dominovali v kuchyni. Vďaka praktickej konštrukcií nepôsobí preto chladnička s mrazničkou LG GBB60PZEFS obrovským dojmom, no aj tak však stále ponúka mimoriadny priestor vo vnútri pre uloženie všetkých potravín, ktoré potrebujete.

Každá nová moderná chladnička má aj nové technológie, ktoré by vám nemali chýbať. Chladničku značky LG nemusíte vôbec odmrazovať, pretože má technológiu Total No Frost. Táto technológia vám zaručuje, že chladnička s mrazničkou LG GBB60PZEFS prináša úsporu energie a tým pádom aj rovnomerné chladenie a rýchle ochladenie. Nemusíte sa tak báť, že by ste museli každý mesiac alebo aj častejšie, vyberať všetky potraviny von z nej, odmrazovať ju, čistiť a následne všetko do chladničky znova vkladať a upratovať. Zdĺhavej práce tak odzvonilo a vy si môžete radšej užiť voľný čas so svojimi blízkymi.

Okrem toho, že technológia Total No Frost vám zaistí, že sa nebude chladnička zamrazovať, postará sa o to aj rozšírené prúdenie vzduchu Multi-Air Flow, ktoré zaisťuje efektívnu cirkuláciu chladného vzduchu a zabraňuje tak zbytočným teplotným odchýlkam v celom priestore chladničky a dokonca aj mrazničky. Práve vďaka tomu, že vzduch neustále prúdi, máte istotu, že každá potravina v chladničke bude mať dostatok chladu, a že sa chladnička už znova nezamrazí. Nechýba ani ďalšia, tretia technológia a tá má názov Smart Diagnosis, ktorej trvá len 20 sekúnd a vie identifikovať všetky prípady problémov, ktoré by mohla chladnička mať. Nikdy sa tak nestane, že by sa váš elektrospotrebič pokazil z ničoho nič.

Mraziaci priestor v chladničke s mrazničkou LG GBB60PZEFS vás určite očarí. Síce nie je taký veľký, ako samostatná mraznička, je aspoň tak veľký, aby ste tam mohli mať menšie veci, ktoré potrebujete mať pri varení po ruke a nemuseli ísť niekde inde, kde máte väčší mraziaci box.

Chladiaci priestor má veľkosť 250 litrov, čo vás určite veľmi príjemne ohromí. Je to aj vďaka tomu, že chladnička je síce veľká, no do interiéru vám perfektne sadne. Umožní vám tam pohodlné ukladanie potravín bez toho, aby ste museli jednotlivé kúsky nakladať na seba. Úschova potravín v chladničke s mrazničkou LG GBB60PZEFS je omnoho jednoduchšia ako v iných chladničkách aj vďaka trom úložným a výškovo nastaviteľným poličkám z tvrdeného skla. Môžete si ich teda kedykoľvek vytiahnuť a vložiť inak, aby vám čo najlepšie vyhovovala výška medzi jednotlivými poličkami. Samozrejmosťou je aj praktický držiak na päť fliaš.

Chladnička s mrazničkou LG GBB60PZEFS ponúka skvelú funkciu s názvom Fresh Converter. Sú to zásuvky, do ktorých môžete vložiť mäso, ryby, zeleninu alebo ovocie a budú stále čerstvé. Zápach sa nebude šíriť po celej chladničke a vy budete mať istotu, že máte skvelé jedlo na dosah ruky. Tieto zásuvky vám ponúkajú naozaj veľa úložného priestoru, takže do nich vložíte naozaj všetko. Okrem toho sú priehľadné, takže aj ostatní členovia rodiny budú vidieť, čo sa tam nachádza, a jednoducho sa umývajú. Nebudete mať preto veľa práce s čistením. Ďalšou výhodou, ktorou sa môžu zásuvky Fresh Converter pochváliť je najmä to, že udržujú stálu teplotu. Vďaka tomu sa potraviny uložené v nich nikdy nepokazia. Doplnková funkcia Zero Clerance zas ponúka to, že môžete plne otvoriť akúkoľvek zásuvku už pri otvorení dverí do uhlu 90 stupňov. Nemusíte tak otvárať dvere na chladničke úplne a aj tak sa jednoducho do zásuviek dostanete.

Mraziaci priestor vám ponúkne skvelých 93 litrov, ktoré určite využijete na maximum. Mraznička je vybavená tromi priehradkami, ktoré sú od seba navzájom oddelené, takže sa nebudete musieť báť, že sa vám nejaké potraviny pomiešajú a nenájdete ich. Priehradky sú veľmi vysoké úložné boxy, ktoré sa dajú veľmi jednoducho vytiahnuť. Sú navzájom kompaktné a dokonalo uzatvorené. Nebudete tak cítiť žiadny zápach napríklad z mrazenej ryby. Vďaka uzatváraniu jednotlivých boxov vám nebude mráz unikať, keď budete vyťahovať niektoré veci z iných boxov. Zatvorené boxy držia chlad a nič sa vám nebude topiť. Aby ste mali vždy prehľad o tom, čo v mraziacich boxoch máte, určite oceníte priehľadné boxy, cez ktoré perfektne vidíte, čo je vo vnútri.

Chladnička s mrazničkou LG GBB60PZEFS je vhodná do každej kuchyne nielen svojou eleganciou, štýlom a veľkosťou, ale aj vďaka tomu, že sa radí do energetickej triedy A+++. Je to najvyššia trieda, v ktorej sa môže elektrospotrebič ocitnúť, a preto by mala byť táto chladnička vašou jasnou voľbou. Okrem spomínaných výhod sa vám určite budú určite páčiť aj ďalšie. Každý deň vám bude táto chladnička spríjemňovať deň. Všetky potrebné informácie o aktuálnej teplote a možných nastaveniach vám zobrazuje LED displej. Je to veľká pomoc, keď sa náhodou niečo stane s chladničkou a vy nebudete vedieť, čo. Celý priestor chladničky je perfektne osvetlený, takže sa nestane, že by ste niečo večer nemohli nájsť. Budete mať prehľad o  tom, čo sa nachádza v chladničke aj v tom najtemnejšom kúte.

Chladnička s mrazničkou LG GBB60PZEFS sa vám bude hodiť do kuchyne nielen vďaka dizajnu a funkciám, ale aj vďaka tomu, že si môžete vybrať, do ktorej strany sa budú otvárať dvere. Spotrebič preto môžete dať úplne všade, kam sa vám bude hodiť a neskôr zavesiť dvere. Vždy budete mať dokonalý prístup k potravinám. Praktické rúčky dverí sa vám budú dobre chytať a chladnička sa preto dobre otvára. Ochrana uložených potravín ako v chladničke, tak aj v mrazničke je zaistená pomocou alarmu otvorených dverí. Nechýba ani tesnenie mraziaceho a chladiaceho priestoru na dvierkach, ktoré sa perfektne zachytí na okrajoch a chladnička tak bude zatvorená.