Počúvanie hudby sa za posledné roky stalo veľmi obľúbenou voľno časovou aktivitou. Počúvame hudbu skoro neustále. Či už sedíme v aute, v autobuse, doma alebo ležíme v posteli a užívame si dobrú hudbu, ktorá nám hrá z reproduktorov alebo zo slúchadiel. S hudbou plynie čas akoby lepšie a vždy keď potrebujeme, aj rýchlejšie. Na to, aby sme si mohli hudbu užívať neustále, aj počas chôdze, je potrebné mať kvalitné a dobré slúchadlá. Tie totižto dokážu naozaj zázraky.

Ak má človek prístup k dobrej hudbe, jediné čo potrebuje, sú kvalitné slúchadlá, ktoré zaistia naozaj dobrý a kvalitný zvuk. Hudbu si tak môžete vychutnať kedykoľvek a kdekoľvek ste.

Výber slúchadiel je na vás. Najčastejšie sa odvíja od osobných preferencií ako je dizajn, farba, materiál, veľkosť, prevedenie, basy, výšky či rôzne iné špecifické údaje. Pred tým, ako si vôbec kúpite nejaké slúchadlá, je potrebné si ich dobre vyskúšať alebo minimálne porovnať s inými a zistiť čo najviac informácií. My vám dnes poskytujeme veľké množstvo informácií o slúchadlách známej značky Beats.

Kvalitné slúchadlá

Hľadáte kvalitné slúchadlá, ktoré by ste mohli mať pri sebe každý jeden deň či už idete do práce, školy alebo idete cvičiť? Stavte na bezdrôtové slúchadlá Beats Powebeats Pro. Tie vďaka tomu, že dobre v uchu držia, sú vhodné aj na športovanie ako napríklad beh či skákanie.

Beats Powebeats Pro sú pohodlné, skvelo držia a nikdy nevypadnú. To je jedno z ich najväčších výhod, vďaka ktorým ich ľudia jednoducho milujú. Patria si taktiež medzi najkvalitnejšie slúchadlá, ktoré dnes nájdete na trhu. Majú kompatibilitu ako s Android tak aj s iOS vďaka čomu ich môžete pokojne používať aj so svojím telefónom.

Dizajn

Aj keď sa môže zdať, že pri všetkých preferenciách, ktoré musíte pri výbere slúchadiel zohľadniť, je dizajn tým posledným, mýlite sa. Mnohí ľudia si kupujú slúchadlá najmä podľa dizajnu a toho, ako vyzerajú. Prečo? Dôvod je jednoduchý. Slúchadlá podobné modelu Beats Powerbeats Pro vedia vyniknúť a zaujať. Práve preto pritiahnu veľa pozornosť.

Čo sa týka dizajnu, Powerbeats Pro majú veľa výhod. Ich športový vzhľad poteší každého. Aj pri športovom vzhľade si však držia taký štýl, vďaka ktorému ich môžete nosiť aj mimo telocvične a fitness centra.

Jedným z menších problémov dizajnu Powerbeats Pro je to, že vyčnievajú trochu z uší. Toto však nemusí byť problém pre každého.

Ovládanie

Na každom z dvoch slúchadiel sa nachádza strednú ovládacie tlačidlo prehrávania, na ktorom je logo Beats. Tlačidlo je vhodné aj na ovládanie hlasitosti. To znamená, že môžete ovládať svoju hudbu pomocou ľubovoľného slúchadla. Samozrejme, ak máte povolenú službu Hey Siri, môžete jednoducho vysloviť slovo budenia pomocou hlasového príkazu.

Slúchadlám pomáha aj to, že slúchadlá Powerbeats Pro sú veľmi pohodlné, a to nielen z hľadiska toho, ako sa zmestia do ucha a okolo ucha, ale aj z hľadiska toho, aký pocit v uchu máte, keď počúvate hudbu.

Ak ste v minulosti používali iné skutočné bezdrôtové slúchadlá, možno si pamätáte na určitý druh tlaku v uchu. Nemusíte sa však báť, pri slúchadlách značky Beats to tak nie je. Dôvodom je mikro-laserový barometrický ventilačný otvor v prednej komore, ktorý podľa slov spoločnosti Apple znižuje tlak v uchu a zlepšuje basovú odozvu.

Ďalším faktorom, ktorý prispieva k vynikajúcej priľnavosti, je to, aké štíhle sú násadky do uší. V balení nájdete štyri rôzne druhy koncoviek do uší, takže si slúchadlá môžete prispôsobiť presne podľa seba.

Výdrž batérie je až deväť hodín, vďaka ktorým máte naozaj dostatok času na počúvanie svojej obľúbenej hudby.

Rovnako ako iní produkty značky Apple, aj AirPody sa jednoducho párujú s výrobkami značky Apple. V systéme iOS je párovanie zariadenia Powerbeats Pro rovnako jednoduché ako otvorenie puzdra AirPods v blízkosti vášho iPhone alebo iPad. Dva dotyky neskôr a vaše zariadenia sú synchronizované.

Rovnako ako v prípade zariadení AirPods môžete otvoriť puzdro a zistiť, koľko času vám zostáva na počúvanie.

Powerbeats Pro však nie je výrobok len pre Apple. Slúchadlá fungujú aj so zariadeniami so systémom Android a Windows 10 – všetko, čo musíte urobiť, je držať párovacie tlačidlo vo vnútri nabíjacieho puzdra a na zariadení, ktoré chcete spárovať, vyberte Powerbeats Pro.

Jedným z dôvodov, prečo je lepšie slúchadlá používať so zariadenia Apple je využívanie bezdrôtového čipu H1, ktorý je z dielne Apple. Vďaka tomu si všimnete rýchlejšie párovanie a možnosť používania Siri. Bez týchto funkcií určite prežijete, no používanie Siri bez použitia rúk je naozaj užitočná funkcia ak chcete telefonovať či odosielať správy bez použitia telefónu.

Výkon

Kvalita zvuku je v skutočnosti relatívne jasná. Beats Powebeats Pro poskytuje naozaj skvelý výkon najmä pri vysokých tónoch. Nemusíte sa báť šumivých a rušivých efektov.

Kvalita zvuku a celkový dojem z neho sa však odvíja aj od toho, akú hudbu počúvate. Dobrou správou však je, že Powerbeats znejú dobre ako počas tréningu aj počas pobytu mimo telocvične.

Hudba a zvuk sú ako celok pomerne relatívne a subjektívne. Dôležité je preto vyskúšať slúchadlá pred samotnou kúpou.

Dôležité je vedieť, že slúchadlá nepodporujú potlačenie zvuku. Redukcia šumu z vonku teda nie je možná. Ak ju potrebujete, budete si musieť zakúpiť iný pár slúchadiel. Mnohí ľudia však túto funkciu nepotrebujú.

V prípade, že hľadáte dobré slúchadlá, ktoré poskytujú kvalitný zvuk, Beats Powerbeats Pro sú tými pravými. Vyzerajú perfektne, ovládajú sa jednoducho a poskytujú naozaj perfektný zvuk. Počúvanie hudby si naozaj užijete.

Bezdrôtové nabíjanie tieto slúchadlá nepodporujú. Nie je to však nič hrozné. Slúchadlá sa pohodlne nabíjajú aj pomocou káblov. Nabíjajú sa krátko. To je výhoda najmä vďaka tomu, že ak sa ponáhľate, o chvíľku budete mať dostatok energie na to, aby ste počúvali svoju hudbu znova.

Slúchadlá sú vhodné ako v tichom, tak aj v hlučnom prostredí. Môžete ich používať handsfree pomocou funkcie Siri. Sú skvelé aj na nastavovanie rôznych termínov, časovačov alebo budíka.

Nie sú vodeodolné

K menším problémom sa môže pridať vodeodolnosť. Slúchadlá totižto nie sú vodeodolné. Majú len certifikát IPX4. To znamená, že ich môžete mať v uchu, keď sa spotíte alebo keď vonku prší. Dávajte si však pozor na to, aby vám nepadli do vody alebo aby ste ich nepoužívali v bazéne.

Tam, kde slúchadlá Beats Powerbeats Pro vynikajú, poskytujú naozaj perfektný výsledok. Medzi tieto veci patrí napríklad perfektná kvalita zvuku, čo je jednou z hlavných úloh celého tohto zariadenia. Taktiež nesmieme zabudnúť na štýlový dizajn, vďaka čomu si slúchadlá Beats Powerbeats Pro zamilujete.