Leto sa už pomaly blíži. Vidno to nielen na teplomere, ktorý ukazuje stále vyššie a vyššie teploty, ale takisto aj na pocit. Perfeknté jarné počasie nás presviedča o tom, že o chvíľku príde leto a my môžeme vyťahovať ľahšie materiály a obliekať sa do omnoho odlišných vecí, do akých sme obliekali. Rovnako môžeme zhadzovať viaceré vrstvy a staviť len na jednu, maximálne dve. Rána sú síce ešte stále chladné, no aj tie sa budú otepľovať a vy sa môžete tešiť na prísun slnečného žiarenia, vďaka ktorému budete mať vitamín D zaručený. Ak aj vás už nebaví dlhá zima a chceli by ste viac rozmýšľať nad letom, stavte na nakupovanie letných vecí, ktoré vás určite dostanú presne do tej nálady, v ktorej chcete byť. Práve tá správna nálada vás naladí presne tak, ako by ste mali byť a budete sa tešiť zo slnečných dní. Vyskúšajte to aj vy!

Prečo však hovoríme o lete a teplom počasí? Dnes máme pre vás recenziu na bazén. Kto by nechcel doma pekný bazén, v ktorom sa môže počas horúcich letných dní ovlažiť a cítiť sa dobre? Asi neexistuje človek s domom a väčšou záhradou, ktorý by po dobrom bazéne netúžil. Nie každý si však môže dovoliť kopaný bazén, ktorý stojí nielen veľa peňazí na začiatku, ale takisto musíte doň investovať ešte veľmi veľa peňazí aj potom. Starostlivosť o bazény je jednoducho náročná, a preto ak chcete mať doma nejaký bazén, určite vám bude stačiť aj klasický, ktorý bude pre vašu rodinu postačujúci, dobre sa v ňom osviežite počas vysoký teplôt a strávite v ňom pekné chvíľky. O starostlivosť takéto bazény nie sú až tak náročné ako tie kopané.

Klasické bazény majú hneď niekoľko výhod. Okrem toho, že sú lacnejšie, po letnej sezóne ich jednoducho vyumývate, zbalíte a uložíte niekam do pivnice, kde si na vás počká na ďalší rok. Pri kopaných bazénoch sa však o ne musíte staraň počas celého roka, aby sa vám pri mínusových teplotách, ktoré sú v našich končinách stále nižšie a nižšie, nezničil. Okrem toho, že zaplatíte za takýto bazén menej na začiatku, zaplatíte menej aj za starostlivosť a nielen to. Tieto bazény sú aj o niečo menšie, takže jeho údržba bude omnoho jednoduchšia. Výhod je naozaj veľa. Jednou z veľmi známych značiek, ktoré ponúkajú kvalitné bazény je aj značky Intex, na ktorú stavilo už niekoľko stoviek ľudí a počty predaných bazénov sa stále zvyšujú. Niet sa ani čomu čudovať. Kvalitné spracovanie, dobré rozmery a nízke ceny patria medzi hlavné ukazovatele a výhody, na ktoré mnohí ľudia stavia, ak si chcú kúpiť dobrý a kvalitný bazén. Pri kúpe by ste nemali dlho rozmýšľať a čakať, pretože práve teraz sú tie najlepšie ceny, vďaka ktorým ušetríte omnoho viac, ako si možno na prvý pohľad myslíte. Stavte aj vy na bazény značky Intex a uvidíte, že budete spokojní.

Máte záhradu a toto leto si túžite kúpiť bazén? Práve teraz je na to správny čas! Ak ste doteraz žiaden nemali, prichádzate o naozaj veľké množstvo zábavy a vodných radovánok a to nielen vy, ale najmä vaše deti, ktoré určite milujú vodu, plávanie a šantenie v nej. Vďaka bazénu môžete urobiť rôzne bazénové párty alebo sa stretnúť so svojimi blízkymi, vďaka čomu máte o zábavu postarané vždy, keď potrebujete. Práve bazén Intex Prism Frame 305 x 76 cm 28700NP nie je náročný na údržbu, skvelo sa v ňom okúpete a je to príjemný kompromis medzi veľkým kopaným a malým nafukovacím bazénom, v ktorom by ste sa asi veľmi veľa neokúpali. Vysoko kvalitný bazén značky Intex sa postará o zábavu pre celú rodinu. Skvelo sa v ňom okúpete a takisto aj osviežite počas horúčav, ktoré každé leto prichádzajú.

Bazén Intex Prism Frame 305 x 76 cm 28700NP má príjemnú, nie príliš vysokú cenu, vďaka čomu sa nemusíte báť, že by ste si ho nemohli dovoliť. Aj keď stojí menej, jeho kvalita je naozaj vysoká a vy sa môžete tešiť na každodenné kúpanie. Záhradný bazén Intex Prism Frame 305 x 76 cm 28700NP sa vyznačuje robustným prevedením s novo vyvinutou kovovou konštrukciou, vďaka čomu je pevný a nezničí sa len tak pri každodennom kúpaní. Práve toto je jedna z jeho najväčších výhod. Okrem toho má vysokú stabilitu a bezpečnosť, ktorú zaisťujú najmä dva faktory a to hrúbka fólie podlahy, ktorá má 0,27 milimetrov a hrúbka steny, ktorá má 0,50 milimetrov. Spoločne s unikátnou pozinkovanou konštrukciou, ktorá je ešte “obalená” do práškovej povrchovej úpravy, máte tak zaistenú maximálnu odolnosť voči všetkému, čo by váš bazén Intex Prism Frame 305 x 76 cm 28700NP mohlo poškodiť. Váš bazén je tak trvalou a pevnou jednotkou, ktorá drží svoj tvar a len tak ju niečo neohrozí.

Kruhový bazén Intex Prism Frame 305 x 76 cm 28700NP s priemerom 3,05 metra poskytne dostatok miesta pre všetkých členov rodiny. Letné radovánky, plávanie či loptové hry sú samozrejmosťou. Objem vody pri 90% naplnenia je 4485 litrov. Síce je to dosť veľa vody, bazén sa naplní za krátku chvíľku a vy sa môžete hneď kúpať. K hlavným benefitom, ktoré bazén Intex Prism Frame 305 x 76 cm 28700NP ponúka je aj extra odolný materiál nazývaný Super – Tough, ktorý pokrýva nielen dno, ale takisto aj bočné strany a to hneď v troch vrstvách. Tento veľmi pevný a kvalitný materiál s skladá z polyesterovej podkladovej tkaniny so silným a obojstranne laminátovým PVC. Naviac je odolný voči benzínu, oleju, slanej vode, slnečnému žiareniu, odieraniu či nárazu. Tento bazén je jednoducho kombináciou všetkého, čo potrebujete. Odráža tak vysokú trvanlivosť a istotu dlhodobého používania.

Pri bazénoch je dôležité, aby boli jednoducho zmontovateľné, vďaka čomu pri jeho montáži nestrávite celý deň. Ku komfortnému použitiu vám pomôže praktický vypúšťací ventil, ktorý je umiestnený na vonkajšej strane a tlakový uzáver, ktorý sa nachádza vo vnútornej strane bazénovej fólie. Máte tak istotu maximálnej bezpečnosti pri napúšťaní a zároveň tak zabránite aj neúmyselnému vypúšťaniu bazénu. Bazén Intex Prism Frame 305 x 76 cm 28700NP sa môže pochváliť veľmi ľahkou a jednoduchou montážou, ktorú zvládne naozaj každý a to do tridsiatich minút! Rovnako dlho vám bude trvať aj jeho demontáž a bez problémov ho uskladníte vo svojej pivnici na ďalšie leto.

Súčasťou balenia bazénu Intex Prism Frame 305 x 76 cm 28700NP je aj kovový rám. Pre komfortné fungovanie si môžete dokúpiť aj vhodnú filtráciu, ktorá je veľmi dôležitá, ak chcete mať čistú vodu, v ktorej sa bude dobre kúpať. Zvoliť si môžete buď pieskovú alebo kartušovú filtráciu, na ktoré sú pripravené aj vstupy v bazéne značky Intex. Nezabudnite ani na podložku pod bazén, ochrannú kryciu plachtu, čistiaci set a bazénovú chémiu vďaka čomu bude vaša voda vždy dokonale čistá.