Leto prichádza a s ním aj teplé počasie, ktoré miluje skoro každý z nás. Vďaka teplému počasiu zhadzujeme vrstvy oblečenia a nastavujeme svoje tváre k slnku, ktoré nás dobíja energiou. Ak aj vy máte radi toto teplé letné počasie, kedy majú všetci odrazu veľa energie a sú šťastní, mali by ste aj vy staviť na niečo, vďaka čomu sa budete na leto tešiť ešte viac, ako doteraz. Práve vďaka takému bazénu by vám to mohlo ísť ešte lepšie, ako doteraz. Kvalitné a dobré bazény dnes nenájdete len tak a práve preto je to častým problémom, s ktorým zápasia mnohé rodiny. Práve kvalitný bazén, ktorý vám ponúkne dostatok miesta, skvelé plávanie a skvelé časy s priateľmi, by ste mali mať aj vy doma, pretože práve vďaka vám sa môže premeniť leto na nezabudnuteľný zážitok, na ktorý budete spomínať ešte veľmi dlho nielen vy, ale takisto aj vaša rodina či priatelia, ktorí sa zabavia takisto.

Bazénov dnes nájdete na trhu nespočetné množstvo, no len niektoré z nich spĺňajú všetko, čo potrebujete a vyžadujete. Ak aj vy radi plávate alebo sa kúpete, mali by ste mať doma minimálne jeden väčší bazén, v ktorom budete šťastné chvíle prežívať spolu so svojou rodinou a takisto aj priateľmi, ktorí si užijú tie najlepšie chvíle spolu s vami. Práve bazény, ktoré dnes nájdete na trhu sú kvalitne spracované a vyzerajú nielen dobre, ale veľmi štýlovo a do vašej záhrady sa budú určite hodiť. Vďaka nim si užijete leto plnými dúškami a ak sa náhodou nechystáte za hranice, určite vám nahradia aspoň spolovice kúpanie, po ktorom tak túžite.

Mnohí z nás túžia po kvalitnom a dobrom bazéne. Niektorí majú dostatok financií na to, aby si dali vykopať bazén, ktorý sa neskôr musí dosť pracne čistiť a takisto aj udržiavať, vyhrievať a plniť hektolitrami vody. Ak nechcete do takejto “zábavky” príliš investovať a radšej by ste mali trochu menší bazén, ktorý jednoducho rozložíte, napustíte a zabavíte sa tých pár mesiacov, určite by ste mali staviť na klasické bazény, ktoré sa dnes predávajú v obchodoch so záhradkárskymi potrebami či podobne ladenými produktami. Značka Intex patrí medzi celkom známe značky bazénov, ktorá vyrába to najlepšie, čo môže svojim zákazníkom ponúknuť. Ak aj vy radi pozeráte na kvalitu a neustále uvažujete, čo kúpiť, určite by ste mali staviť na značku Intex, ktorá sa radí medzi tie najlepšie z najlepších. Tisícky spokojných zákazníkov píšu skvelé recenzie na značku Intex, ktorá je naozaj lídrom na trhu. Vyskúšajte aj vy bazén Intex Frame Pool Set Prism a uvidíte, že budete spokojní.

Nemáte radi preplnené kúpaliská alebo sa vám tento rok nepodarilo vybaviť si dovolenku? Nemusíte byť sklamaní! Práve nadzemný bazén Intex Frame Pool Set Prism vám ponúka komfort kúpania sa vo vašom vlastnom dvore a pri vašom vlastnom dome, vďaka čomu máte všetko, čo potrebujete, pri sebe. Kedykoľvek budete chcieť, jednoducho sa prezlečiete do plaviek a pôjdete si zaplávať. Tento luxusný bazén s perfektnou konštrukciou má rozmery 3,66 x 0,76 metrov. Vyznačuje sa robustnou stabilnou konštrukciou, vďaka čomu si môžete byť istí, že vydrží naozaj dlhé roky bez poškodenia. Takisto je známy aj svojou jednoduchou montážou a dlhodobým používaním. Práve jednoduchá montáž je veľmi dôležitá pri vašom bazéne, pretože ak by ste ho stavali dlho, boli by ste príliš unavení a zabralo by vám to príliš veľa času. A bazénom Intex Frame Pool Set Prism to tak však ne je. Výška vodnej hladiny je 61 cm a pri naplnení z 90% je objem vody 6503 litrov, čo je naozaj veľa, no aj napriek tomu sa bazén naplní naozaj veľmi rýchlo a vy sa môžete plne oddávať letným radovánkam!

Bazén Intex Frame Pool Set Prism má vysoko stabilný kovový rám, vďaka čomu perfektne drží a takisto sa tento rám veľmi jednoducho a rýchlo montuje. Vďaka tomuto môžete napúšťať vodu do bazénu už za 30 minút od vybalenia. Nečakajte na nič! Kúpte si bazén, rýchlo ho poskladajte, naplňte a užívajte si. Pre bazén stačí len rovné miesto, kde konštrukciu zložíte, navlieknuť bazénovú fóliu a je hotovo! Takisto značka Intex doporučuje, aby ste si kúpili geotextílne podložky pod bazén, ktoré zabránia poškodenie bazénovej fólie zospodku.

Robustná bazénová fólia je vyrobená z trojvrstvového materiálu Super-Tough. Je to odolná laminátovaná fólia bazénu, ktorá sa skladá z troch vrstiev a je vystužená aj polyesterovou tkaninou. Hrúbka podlahy je 0,32 mm a steny 0,55 mm. Bazén nie je príliš hrubý, no pritom je perfektný a presne taký, aký má byť. Bezproblémové a dlhé používanie máte zaistené vždy a kedykoľvek to potrebujete. Fólia takisto odoláva aj oderu, nárazu, slnečnému žiareniu, vody alebo benzínu.

Po skončení letnej sezóny bazén jednoducho a rýchlo demontujete. Dokonca ešte rýchlejšie, ako ste ho zmontovali! Bazén je takisto vybavený na vonkajšej strane šróbovacím vypúšťacím ventilom a na vnútornej strane tlakovým uzáverom, ktorý chráni pred neúmyselným vypustením vody. Praktickým pomocníkom je takisto možnosť pripojenia záhradnej hadice. Nezabúdajte ani na filtráciu, ktorá sa postará o vašu čistú vodu. Najlepšie urobíte, ak stavíte na pieskovú, ktorá vám perfektne vyčistí všetku vodu.