Medzi dôležité veci, ktoré by vám nemali chýbať pri bezpečnej jazde s dieťaťom vo vnútri vozidla, je autosedačka. Tá dokáže aj to najmenšie dieťatko perfektne ochrániť pred nárazom a to aj takým, ktorý by prišiel z hociktorej strany. Ak sa aj vy snažíte urobiť pre ochranu dieťaťa v aute úplne všetko, zaobstarajte si aj vy jednu z tých najlepších autosedačiek, ktoré ponúka aj značka Avionaut.

Ak ste niekedy nakupovali detské autosedačky, určite viete, že okrem rozmerov budete potrebovať aj váhu, podľa ktorej presne kúpite tú, ktorú najlepšie využijete. Práve tie autosedačky, ktoré dokážu udržať aj ťažšie dieťa sú najlepšie, pretože ich máte na niekoľko rokov. Bezpečná jazda je pre vaše dieťa a vás to najdôležitejšie, a preto by ste sa mali podľa toho aj správať.

Značka Avionaut patrí so svojimi výrobkami určenými pre batoľatá a deti v nízkom veku, do kategórie tých najlepších značiek, ktoré na trhu poznáme. Okrem toho, že výrobky sú z kvalitných materiálov a vydržia niekoľko desiatok rokov, vhodné sú aj na dedenie. Ak máte teda doma niekoľko detí, môžete si byť istí, že túto autosedačku určite využijete aj pre ne.

Autosedačka Avionaut GLIDER FIT je vhodná pre deti od 9-25 kilogramov. Vďaka jeje štýlovému dizajnu sa vám bude hodiť do každého auta. Či už máte interiér tmavší alebo bledší, určite ju tam skvelo skombinujete. Kvôli červenej farbe sa viac hodí pre dievčatá, no ak máte doma chlapca, určite bude vhodná aj preňho. Moderná autosedačka je anatomicky tvarovaná, takže sa v nej sedí príjemne a dieťa v nej dokáže presedieť hodiny a dlhé kilometre.

Premýšľate nad kúpou novej autosedačky? Tu ste správne! Práve pre vás je vhodná Avionaut GLIDER FIT, ktorá splnila niekoľko desiatok vysokých nárokov na bezpečnosť a slúžila bezpečne už stovkám zákazníkov, ktorí si ju kúpili. Moderná a nadštandardne vybavená autosedačka značky Avionaut vás jednoducho nesklame v žiadnej situácií!

Značka Avionaut sa zaoberá bezpečnosťou detí už dlhé roky. Navrhuje tie najlepšie a najmodernejšie autosedačky v spoluprácu s projektantami a konštruktérmi, ktorí sú profesionálmi v leteckom odvetví. Práve vďaka tomu si môžete byť istí, že ak si zakúpite túto autosedačku, vaše deti sa okrem pohodlia dočkajú aj bezpečnosti, ktorá jednoducho v autách občas chýba. Nestačí vám len drahé auto, ktoré by malo byť bezpečné pre vás. Potrebujete aj niečo, čo ochráni vaše malé dieťa. Autosedačky nie sú starým výdobytkom, ktorý by tu už nemal byť. Práve naopak, tie najlepšie produkty sú tu práve teraz a pre vás.

Moderná autosedačka Avionaut GLIDER FIT je vhodná a určená pre deti od 9 do 25 kilogramov. Nie je vhodná pre menšie alebo ťažšie deti. Vďaka tomu, že má tak veľké rozmedzie kilogramov, určite ju oceníte na niekoľko rokov. Nemusíte tak kupovať každý rok novú sedačku, ktorá by vám nemusela ani dobre slúžiť. Hlavová opierka, ktorou disponuje táto sedačka, je nastaviteľná, takže vaše dieťa môže byť aj vyššie a jednoducho mu ju nastavíte. Okrem toho môžete nastaviť aj dĺžku pásov, ktoré budú dieťa istiť. Určite as vám bude páčiť aj to, že pás môžete nastaviť až do 9 polôh, čo je naozaj vysoké číslo, takže si tu nájde každý to svoje. Okrem toho, pre deti tu existuje aj možnosť skvelého spánku, pretože sedačku môžete dať až do piatich pozícií. Regulácia uhla sklonu umožňuje tak vášmu dieťaťu, že môže cestovať v polohe, ktorá mu je najlepšia. Skvelo sa v nej aj vyspí a vy si budete istí, že vydrží v aute aj dlhé hodiny a kilometre.

Cieľom značky je najmä to, aby ste mali bezpečnú jazdu s dieťaťom na palube vždy, keď niekam cestujete. Model Avionaut GLIDER FIT sa skladá z vrstvy veľmi pevného materiálu, ktorý vám zaručuje tú najlepšiu ochranu pred nárazmi. Nikdy sa tak nič vášmu dieťaťu nestane a to dokonca ani pri silných nárazoch. Vnútorná časť je ochránená penovým polypropylénom EPP, ktorý je schopný znižovať aj nepríjemné otrasy behom cestovania. Máte tak istotu, že sa nič nebude vôbec posúvať alebo triasť. Ochranu hlavy poskytuje penová polypropylenová opierka a hlboké bočné opierky, ktoré zaručujú dodatočnú ochranu aj v prípade bočného nárazu.

Konštrukcia autosedačky je veľmi prepracovaná. Rieši ju systém, ktorý vám ponúka tú najlepšiu a najvhodnejšiu formu pre deti v danej vekovej kategórií. Pre deti od 9 do 18 kilogramov sa do automobilu inštaluje pomocou trojbodového bezpečnostného pásu, pričom je dieťa pripútané päťdobovým bezpečnostným pásom. U starších detí do 25 kilogramov starí tento pás demontovať a pripútať dieťa pomocou trojbodového bezpečnostného pásu vozidla. Vďaka intuitívnemu vedeniu pásu a pevným napínačom máte zaručenú jednoduchú a rýchlu montáž.

Výhodou je aj luxusný dizajn, ktorým autosedačka Avionaut GLIDER FIT disponuje. Okrem toho, že vyzerá dobre, je aj funkčný. Materiál sa dá jednoducho dať dole a oprať v práčke. Vybrať si môžete aj zo širokej škály farieb, ktoré sa vám budú najlepšie hodiť do vašeho vozidla.