Cestovanie autom je pre mnohých každodennou rutinou, ktorú podstupujú pri ceste do práce či školy. Presúvanie z jedného miesta na druhé nebolo nikdy pohodlnejšie, ako je to dnes. Síce sú autá čím ďalej tým lepšie a bezpečnejšie, určite by ste mali dbať pri malých deťoch na autosedačky, ktoré sú veľmi populárne aj v dnešnej dobe.

Autosedačky neboli hitom minulých dôb. Aj dnes sú veľmi dôležitým prvkom, ktorý by nemal chýbať v žiadnom aute, najmä v tom, kde sa nachádza malé dieťa. Bezpečnostný pás môže ochrániť vás, no dieťaťu by mohol viac ublížiť ako pomôcť pri rôznych druhoch nehôd. Ak sa chcete uistiť, že aj pri jazde do škôlky je vaše dieťa v bezpečí, určite stavte na autosedačky.

Výber autosedačky môže byť pre vás veľkou neznámou, ak máte svoje prvé dieťa. Mali by ste sa vedieť však orientovať v tom, ktoré sedačky do áut sú najlepšie. Práve značka 4Baby ponúka tie najlepšie autosedačky pre všetky deti. Okrem toho, že vaše deti budú v bezpečí, vy budete mať aj štýlový doplnok do auta, ktorý nikdy nesklame a vždy sa postará o každé jedno dieťa.

Autosedačka 4Baby FREEWAY je určená pre deti do 25 kilogramov, takže sa perfektne hodí aj pre tých najmladších pasažierov v aute. Je mäkká, takže sa v nej dieťaťu bude dobre cestovať a vyzerá veľmi štýlovo. Rastie spolu s vašim dieťaťom už od jeho narodenia, pretože je vhodná už od prvého kilogramu. V perfektnom zeleno-čiernom dizajne sa vám bude na dieťa dohliadať ešte lepšie. Prepracované detaily a vysoká bezpečnosť sú dve výhody z veľkého množstva ďalších, ktoré sa vám určite zapáčia a nebudete chcieť nič iné. Cestovanie s malými deťmi bude už iba radosť!

Vďaka tomu, že značka 4Baby je jednou z najlepších značiek na trhu, ktoré ponúkajú autosedačky a príslušenstvo pre deti, môžete si byť istí, že aj tento výrobok je niekoľkokrát otestovaný, aby presne sedel vášmu dieťatku. Odborne vyškolený tým pracovníkov testuje a vyrába tie najlepšie produkty na vysokej úrovni. Nezaplatíte tak zbytočne veľkú čiastku za niečo, čo nebude fungovať.

Práve autosedačka 4Baby FREEWAY patrí medzi produkty, ktoré sú veľmi vydarené a milujú ich rodičia po celom svete. Univerzálnosť, ktorou disponuje táto sedačka vás ohromí. Samozrejmosťou je aj splnenie všetkých prísnych noriem, ktoré musia byť splnené a nechýba ani certifikát, ktorý všetko potvrdzuje.

Vašemu dieťatku sa v autosedačke 4Baby FREEWAY bude sedieť naozaj perfektne aj vďaka tomu, že je ergonomicky tvarovaná. Vydrží v nej presedieť aj dlhé kilometre, ak plánujete ísť na dovolenku alebo niekde na výlet. Je ľahká, takže ju prenesiete aj keď ste žena a jednoducho sa s ňou manipuluje. Môžete tak meniť miesto, kde ju položíte a polohy, v ktorých bude sedieť alebo dokonca ležať vaše dieťatko.

Môžete takisto aj vytiahnuť redukčné vložky, vďaka čomu budete mať dostatok priestoru a dieťa sa v nej bude cítiť ešte komfortnejšie, ako predtým. Príjemný a odolný poťah s názvom Multispandex zas zaručuje, že sa vám nepoškodí len tak jednoducho. Jednoducho ho dáte dolu a operiete aj v práčke. Takto budete mať istotu, že sedačka bude vždy čistá a nebudú na nej zbytočné nečistoty.Vynikajúce pohodlie bez zbytočnej špiny si tak veľmi jednoducho zabezpečíte najmä kvôli tomuto poťahu.

Anatomicky tvarovaná opierka a hlavová časť sa vám určite zapáčia. A to nielen vám, ale aj vašej ratolesti, ktorá nebude chcieť sedieť inde, len v autosedačke. K najväčším výhodám 4Baby FREEWAY je to, že patrí medzi tie, ktoré sa dajú používať naozaj dlhú dobu a nie len pár rokov. Vďaka tomu, že je kvalitná vydrží dlhé roky a to nie je všetko. Jej nákupom si ušetríte čas a najmä financie, pretože niekoľko rokov po sebe nebudete musieť kupovať ďalšiu. 4Baby FREEWAY je určená pre malé bábätká ako aj pre 25 kilogramové dieťa.

V závislosti od veku dieťaťa môžete nastavovať aj tri pozície, ktorými disponuje táto sedačka. Jednoducho tak pripravíte sedačku pre novorodenca či staršie dieťa. O bezpečnosť sa takisto starajú aj päť bodové regulovateľné pásy, ktoré môžete prispôsobiť presne tak, ako potrebujete vy. O maximálnu ochranu sa starajú aj polstrované bočné a hlavové časti, ktoré optimalizujú postranný náraz. Nemusíte sa tak o svoje dieťa už nikdy báť.

Autosedačka sa vo vozidle montuje veľmi jednoducho. Zvládne to naozaj úplne každý a máte to hotové za pár minút. Musíte si však dať pozor, ako sedačku zaistíte. Inak sa istí, keď je dieťa ešte batoľa a inak, keď je už staršie.