Práčky sa už dávno stali dôležitým výrobkom, ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. Či už patríte medzi ľudí, ktorí perú často, alebo sa skôr praniu vyhýbate a v jeden deň toho operiete veľa, určite by ste mali mať doma kvalitnú práčku, ktorá sa postará o všetko vaše oblečenie a bielizeň. Práve vďaka kvalitnej práčke máte istotu, že vaše oblečenie bude čisté, voňavé a kvalitne oprané.

Pri výbere práčky by ste mali byť opatrní a vždy by ste si mali vyberať presne to, čo potrebujete. Či už túžite po väčšej alebo menšej práčke, vždy by ste si mali dávať pozor na to, aby ste vyberali takú, ktorá vám poskytne kvalitné programy a záruku dobrej ceny a kvality. Práčka, ktorú si dnes kúpite by vám mala vydržať minimálne tri roky a môžete ju používať každý jeden deň. Na trhu nájdete veľké množstvo práčok, ktoré by sa vám mohli hodiť. Vy si však musíte vybrať takú, ktorá vám bude vyhovovať vo všetkých smeroch a to nielen v cenovej kategórií, ale aj s tými správnymi programami, ktoré využijete každý jeden deň.

Značka Whirlpool patrí medzi klasické značky, ktoré jednoducho pozná každý na svete. Na trhu sa objavuje najmä s výrobkami, ktoré sú určené pre domácnosť, a práve preto sa do našej recenzie dostala aj jedna automatická práčka práve od tejto známej značky. Ak aj vy chcete staviť na tradíciu, kvalitu a spokojnosť tisícok zákazníkov po celom svete, určite si zakúpte automatickú práčku Whirlpool FWG81284W EU. Určite vás nesklame.

Nová práčka, ktorá by vám mala pristáť doma v kúpeľni je Whirlpool FWG81284W EU. Uspokojí všetky vaše potreby a kritériá a dokonca aj ušetrí veľkú časť peňazí, vďaka jej perfektnej energetickej triedy. Radí sa totižto do A+++, čo je najvyššia trieda pre elektrospotrebiče. Pranie oblečenia tak nebolo nikdy lacnejšie a jednoduchšie. Ak budete investovať do automatickej práčky Whirlpool FWG81284W EU, uvidíte, že sa vám zapáč hneď na prvý pohľad, a to aj vďaka desiatkam funkcií, ktoré ponúka.

Predom plniteľná práčka Whirlpool FWG81284W EU dosponuje naozaj veľmi priestorným nerezovým bubnom, ktorý má objem až 62 litrov. Vďaka tomuto objemu sa radí medzi práčky, ktoré sa určite budú hodiť najmä do domácností s viacerými členmi. Na jedenkrát v nej operiete až 8 kilogramov oblečenia, čo je naozaj veľké množstvo! Rodina s viac ako piatimi členmi bude určite z veľkosti nadšená!

Pri práčke Whirlpool FWG81284W EU sa môžete spoľahnúť aj na technické vymoženosti a dokonalé výsledky prania, vďaka ktorým budete neustále spokojní s každým jedným opratím, ktoré budete vykonávať. Predovšetkým však oceníte detskú poistku, vďaka čomu sa nastavenie práčky alebo programu jednoducho nezmení, ani keď sa niečo na displeji postláča. Systém na kontrolu tvorby peny a elektrický senzor vyrovnávania nestability spotrebiču bude vždy perfektne kontrolovať vašu práčku každý jeden deň.

Inteligentná technológia 6. zmyslu vám ponúka najlepšie riadenie procesu a automatické nastavenie všetkých potrebných parametrov, ako je množstvo oblečenia, čas, otáčky, spotreba vody či dávkovanie pracieho prášku. Dosiahnete tak optimálnu rovnováhu medzi výkonom a spotrebou, vďaka čomu pôjde spotrebič skvelo pri každom programe a nikdy sa nestane, že by ste platili za niečo omnoho viac. Ku koncu sa môžet etešiť už len z perfektne čistého oblečenia, ktoré vám práčka ponúka.

Pomocou intuitívneho LED displeja a bieleho centrálneho otočného gombíku na čelnej strane spotrebiču, získavate jednoduchý prehľad a nastavenie, ktoré by ste inak museli študovať v manuále. Nehľadajte nič a zbytočne si tak nepremárnite čas, ktorý by ste mohli investovať inak. Vďaka pomocníkom ako je veľký gombík a displej si všetko nastavíte podľa aktuálnych potrieb, aby ste dosiahli vždy ten najlepší výsledok zo všetkých. Takisto nezabúdajte ani na funkciu odloženého štartu.

Práčka Whirlpool FWG81284W EU vám ponúka 12 rôznych pracích programov, vďaka čomu ju budete využívať najlepšie, ako viete. Základné programy medzi ktoré patrí napríklad predpratie, máčanie alebo odstredenie s regulovateľnou intenzitou, vypúšťanie vody a mnoho iného sú doplnené o ďalšie pokročilé programy, pri ktorých môžete napríklad prať bavlnené a syntetické oblečenie. Program Clean + vám predĺži pranie v teplotnej fáze 25-35 stupňov Celzia. Pre odstránenie škvŕn zas máte na výber profesionálny program Fresh Clean +. Perte ako profesionáli!