Výrobky, ktoré dnes môžete nájsť na trhu sa radia medzi tie najlepšie, najmodernejšie a najúspornejšie. Lepšie výrobky už len tak ľahko asi nenájdete. Vzhľadom na primerane vysoké ceny si dnes môže dovoliť každý aj taký luxus, aký niekedy bol možný len vo vyšších vrstvách. Zo zahraničia k nám prišli už veľmi dávno práčky, ktoré sa na trhu usadili a mnohé rodiny si ich hneď kupovali práve z toho dôvodu, že ich potrebovali a klasické pranie v rukách bolo náročné a zdĺhavé. Pravda je taká, že práčky sú jeden z najdôležitejších spotrebičov, ktoré aj napriek veľkej investícií, prinesú veľa ovocia. Práčky sú dnes veľmi obľúbeným spotrebičom hneď z niekoľkých dôvodov. Ten prvý je najmä to, že šetria čas, energie, náklady a celkovo vám uľahčia život. Ten druhý je najmä ten, že si vďaka nim dokážete skrášliť celkový dizajn svojej kúpeľne a pridať na jej modernosti a štýlovosti. Dnes je totižto dizajn a štýlovosť veľmi dôležitá, pretože tvorí úplne celú “tvár” domu či bytu. Mnohí ľudia si nakupujú spotrebiče najmú kvôli tomu, aby dotvorili príjemnú atmosféru príbytku. Práčky sú však nielen vhodné po dizajnovej stránke, ale takisto aj po tej praktickej.

Práčka je spotrebič, ktorý by vám doma nemal chýbať. Pri výbere je potrebné zamerať sa na tie najdôležitejšie parametre a jemné detaily, ktoré tvoria celok. Dnes si v recenzií spomenieme nielen jeden druh práčky, ktorý vám predstavíme, ale takisto vám povieme, čo je veľmi dôležité, čo by ste nemali vynechať a takisto, prečo je práve táto práčka jednou z tých najlepších, na ktorú by ste mali v mnohých prípadoch staviť. Prejdime teda rovno na tú najhlavnejšiu časť, kde si povieme to najdôležitejšie o automatickej práčke Whirlpool Fresh Care FWSD61253W EU.

Hľadáte novú práčku, ktorá by uspokojila všetky vaše potreby a kritériá a zároveň by šetrila všetky náklady na prevádzku? Máme pre vás jeden perfektný tip na kvalitnú práčku, ktorá nielen vyzerá dobre, ale takisto ponúka skvelé funkcie. Touto automatickou práčkou je práčka Whirlpool Fresh Care FWSD61253W EU v kasickom bielom prevedení s veľmi nízkou ročnou spotrebou elektrickej energie, ktorá je len 177 kWh a radí sa tak do najúspornejšej energetickej triedy A+++. Vy sa tak môžete tešiť nielen z kvalitnej a štýlovej práčky, ale takisto aj zo spotrebiča, ktorý správne pracuje a ušetrí energiu a peniaze.

Šiesty zmysel

Najnovšie práčky majú aj funkciu šiesteho zmyslu, ktorá riadi celý prací proces a automaticky nastaví všetky potrebné parametre, medzi ktoré sa radí množstvo prádla, otáčky, spotreba vody a takisto aj dávkovanie pracieho prostriedku. Vďaka tejto úžasnej funkcií dosiahnete optimálnu rovnováhu medzi výkonom a spotrebou. Následne sa tak môžete tešiť z perfektne čistého prádla na vašom tele za kratší čas s nižšou spotrebou elektrickej energie. Táto technológia je teda tou najlepšou, na ktorú môžete pri praní staviť aj vy.

Veľký objem a funkcie

Predom plnená práčka Whirlpool Fresh Care FWSD61253W EU vám ponúka veľký bubon s objemom až 62 litrov. V tomto vyperiete približne osem kilogramov prádla, vďaka čomu sa práčka hodí do stredne veľkých a veľkých rodín, ktoré majú veľmi veľa oblečenia a musia prať pravidelne. Nerezový bubon má skvelé technické vymoženosti, dokonalé výsledky prania a hlavne, vydrží veľmi dlho.

Medzi ďalšie funkcie, ktoré práčka Whirlpool Fresh Care FWSD61253W EU ponúka, patrí napríklad detská poistka, ktorá sa hodí najmä rodinám, ktoré majú malé deti, systém pre kontrolu tvorby peny a elektronický senzor vyrovnávania nestability spotrebiča. Nesmieme však zabudnúť ani na funkciu odloženého štartu, ktorá sa bude hodiť úplne každému, kto nechce nechať ležať mokré oblečenie v práčke príliš dlho.

Ovládanie spotrebiča je niekedy pre mnohých ľudí skôr trestom ako pomocou. Pri práčke Whirlpool Fresh Care FWSD61253W EU sa však nemusíte namáhavého a ťažkého ovládania báť, pretože vám ponúka intuitívny LED displej a biely centrálny otočný gombík, ktorý sa nachádza na čelnej strane spotrebiča. Vďaka týmto pomocníkom si nastavíte úplne všetko presne podľa svojich potrieb a prídete tak k svojmu vysnívanému prádlu veľmi rýchlo a jednoducho.
Vďaka týmto pomocníkom si nastavíte úplne všetko bez problémov a presne tak, aby ste získali perfektné výsledky, čiže krásne vyprané prádlo.

Poďme si ešte povedať niečo o múdrych programoch, ktoré automatická práčka Whirlpool Fresh Care FWSD61253W EU ponúka. Medzi základné programy patrí 12 rôznych programov, medzi ktorými nájdete napríklad odstredenie s regulovateľnou intenzitou, vypúšťanie vody, predpierka, žmýkanie či ďalšie pokročilé programy, ktoré sú vhodné pre pranie bavlneného a syntetického prádla. Skvelým je napríklad program Clean+, ktorý predĺži pranie v teplotnej fáz 25-35 stupňov, pre lepšie odstránenie zažratých škvŕn. Skvelý je takisto aj program Freshclean+ ktorý našuchorí prádlo na konci pracieho cyklu, aby vám vydržalo dlhšie svieže.
Inak program vlna sa postará o pranie odevov z vlny v spomalenom pohybe bubna. Efektívny je napríklad program pre farebné prádlo ako Colours 15, ktorý zníži nielen teplotu, ale takisto spraví aj špeciálnu rotáciu bubnu, ktorý umožní dosiahnuť výborných výsledkov prania aj pri bežnej teplote 40 stupňov Celzia. Pri práčke Whirlpool Fresh Care FWSD61253W EU si každý nájde ten svoj obľúbený program, ktorý sa mu bude páčiť.

Dizajn

Dizajn tejto práčky je naozaj veľmi jednoduchý a bude sa hodiť úplne každému do každej jednej miestnosti. Či už ju budete mať v kúpeľni alebo v kuchyni, nikdy sa nestane, že by sa vám niekde nehodila. Minimalistický a štýlový dizajn je dnes jednoducho to, čo mnohí vyžadujú, a preto aj práčky sú v tomto prevedení.
Nesmieme zabudnúť ani na hlučnosť chodu. Hlučnosť nie je vôbec vysoká, a preto sa nemusíte báť, že by vás pri praní vyrušovala. Hlučnosť je totižto veľmi dôležitá pri úplne každom jednom spotrebiči. Ak by bola totižto práčka hlučná, vadila by vám pri robení úplne bežných vecí ako napríklad sledovanie televízie, počúvanie hudby či dokonca pri úplne bežnej konverzácií. Vyberajte si kvalitný spotrebič, ktorým je napríklad aj automatická práčka Whirlpool Fresh Care FWSD61253W EU.

Na koniec si povedzme ešte niečo o značke Whirlpool. Značka Whirlpool patrí medzi kvalitné a veľmi známe značky, ktoré ponúkajú spotrebiče do všetkých kuchýň a kúpeľní. Okrem toho je aj  jednou z najlepších značiek na trhu, ktoré ponúkajú kvalitné výrobky. Po celom svete existuje viac ako desaťtisíce spokojných zákazníkov, ktorí by výrobky od značky Whirlpool nevymenili. Ste medzi nimi aj vy? Ak nie, môžete byť! Na trhu nájdete pod touto značkou mnohé spotrebiče, ktoré majú za úlohu pomôcť vám v každodennom živote a urýchliť si tak prácu, ktorú by ste inak robili veľmi dlho. Rovnako si môžete pomôcť a pri niektorých prácach nechať robiť len spotrebič.