Značku Whirlpool nemusíme určite vôbec predstavovať. Je to jeden z popredných výrobcov elektro spotrebičov pre rodiny a domácnosti. Ak aj vy chcete staviť na kvalitu, ktorá vydrží aj niekoľko rokov, určite stavte na túto práčku. Je silná, výkonná a vhodná pre všetky domácnosti, ktoré sú väčšie.

Práčky už nie sú len výrobkom, ktorý by vám mal stáť v kúpeľni a plniť si svoju prácu. Sú už akoby dizajnovým doplnkom do štýlových miestností, kde chcete priniesť niečo nové, prevratné a najmä niečo, čo vám poslúži aj desiatky rokov. Presne tohto sa drží aj značka Whirlpool, ktorá prichádza vždy s niečím novým, čo sme na trhu ešte nemali šancu vidieť. Stavte aj vy na práčku Whirlpool AWO/C 6304, ktorá je vhodná pre stredne veľké až veľké domácnosti, a uvidíte, že neurobíte zle.

Whirlpool AWO/C 6304 patrí medzi úsporné práčky, ktoré sa radia do energetickej triedy A+++  čo znamená, že vám ušetrí omnoho viac financií, ako iné práčky, ktoré by ste púšťali oprať. Kapacitu má až pre šesť kilogramov oblečenia, čo je naozaj veľa. Práve kvôli tomuto sa radí medzi práčky, ktoré sú vhodné nielen pre stredné rodiny, ale aj pre tie väčšie. Pýši sa aj rýchlosťou otáčok – 1200 za minútu. Vďaka týmto všetkým výhodám sa stane vašim pomocníkom a priateľom v domácnosti, ktorý nikdy nesklame. Práčke takisto nechýba ani veľmi známy šiesty zmysel, vďaka ktorému dokáže nastaviť všetky parametre prania tak, aby ste mali čo najlepší výsledok, aký sa len dá.

Vďaka šiestemu zmyslu si dokáže práčka prispôsobiť dĺžku pracieho cyklu, otáčky a takisto aj množstvo vody v bubne práčky. Buď si zvolíte program vy sami, alebo si necháte jednoducho práčku vybrať podľa faktorov, ktoré bude vedieť. Medzi tie patrí množstvo oblečenia na pranie či materiál, z ktorého je väčšina vyrobená. Nikdy tak nevytiahnete nič zničené. Okrem toho môžete ušetriť naozaj veľké množstvo vody, čo poteší nielen vašu peňaženku, ale aj prírodu.

Práčka Whirlpool AWO/C 6304 sa plní spredu. Dvierka má s priemerom 39 centimetrov, vďaka čomu vždy vidíte, čo sa v práčke práve deje a jednoducho ju aj plníte.

Pracích programov má práčka naozaj veľmi veľa. Medzi ne patrí napríklad cyklus s názvom Clean Plus, ktorý dokáže najlepšie využiť pracie prostriedky za akejkoľvek teploty vody. Nemusíte tak platiť zbytočne vysoké poplatky z energiu, pretože práčka vie skvelo oprať oblečenie aj na nízkych teplotách. Medzi ďalšie funkcie, ktoré ponúka práčka je napríklad odložený štart. Naplňte práčku niekoľko hodín dopredu a pustí sa až vtedy, keď to budete chcieť vy. Štart môžete odložiť až o 24 hodín. Nechýba ani rýchly, 15 minútový prací cyklus, vďaka ktorému budete mať potrebnú bielizeň naozaj veľmi rýchlo čistú. Medzi ďalšie, veľmi obľúbené programy patrí napríklad program na bavlnu, ktorý sa postará o to, aby váš bavlnený sveter nebol v práčke zničený, program na vlnu, na jemné spodné prádlo, ako sú podprsenky či nohavičky, žehlenie, vďaka ktorému nebudete mať oblečenie až tak pokrčené a niektoré kúsky budete môcť dať hneď do skríň, a mnoho iných programov, z ktorých si nájdete určite aj vy tie svoje naj. Výhodou je aj to, že oblečenie nikdy z práčky nevytiahnete zhúžvané v jednej guli. Práčka sa točí oboma smermi vďaka čomu si môžete byť istí, že oblečenie bude nadýchané a oddelené.

Vďaka LED displeju, ktorým práčka disponuje, ju tak jednoducho ovládate a máte všetko pod kontrolou.

Okrem všetkých perfektných programov, ktoré práčka ponúka sa vám bude určite páčiť aj to, že je jednoduchá, štýlová a bude sa hodiť do každej kúpeľne, do ktorej ju dáte. Ak máte doma sušičku, môžete ju dať na práčku, pretože sa plní spredu. Spotreba energie sa znižuje pri tomto druhu práčok až o 30% a doba trvania programu až o 50%. Nezabúdajte ani na bezpečnostné poistky, ktorými môžete zamknúť displej. Hocikto, kto pôjde okolo práčky a nechtiac sa displeju dotkne, tak neprepne žiadny program, ktorý ste mali nastavený.