Výrobky, ktoré dnes môžete nájsť na trhu sa radia medzi tie najlepšie, najmodernejšie a najúspornejšie. Lepšie výrobky už len tak ľahko asi nenájdete. Vzhľadom na primerane vysoké ceny si dnes môže dovoliť každý aj taký luxus, aký niekedy bol možný len vo vyšších vrstvách. Zo zahraničia k nám prišli už veľmi dávno práčky, ktoré sa na trhu usadili a mnohé rodiny si ich hneď kupovali práve z toho dôvodu, že ich potrebovali a klasické pranie v rukách bolo náročné a zdĺhavé. Pravda je taká, že práčky sú jeden z najdôležitejších spotrebičov, ktoré aj napriek veľkej investícií, prinesú veľa ovocia. Práčky sú dnes veľmi obľúbeným spotrebičom hneď z niekoľkých dôvodov. Ten prvý je najmä to, že šetria čas, energie, náklady a celkovo vám uľahčia život. Ten druhý je najmä ten, že si vďaka nim dokážete skrášliť celkový dizajn svojej kúpeľne a pridať na jej modernosti a štýlovosti. Dnes je totižto dizajn a štýlovosť veľmi dôležitá, pretože tvorí úplne celú “tvár” domu či bytu. Mnohí ľudia si nakupujú spotrebiče najmú kvôli tomu, aby dotvorili príjemnú atmosféru príbytku. Práčky sú však nielen vhodné po dizajnovej stránke, ale takisto aj po tej praktickej.

Práčka je spotrebič, ktorý by vám doma nemal chýbať. Pri výbere je potrebné zamerať sa na tie najdôležitejšie parametre a jemné detaily, ktoré tvoria celok. Dnes si v recenzií spomenieme nielen jeden druh práčky, ktorý vám predstavíme, ale takisto vám povieme, čo je veľmi dôležité, čo by ste nemali vynechať a takisto, prečo je práve táto práčka jednou z tých najlepších, na ktorú by ste mali v mnohých prípadoch staviť. Prejdime teda rovno na tú najhlavnejšiu časť, kde si povieme to najdôležitejšie o automatickej práčke LG F84J7TH1W.

Pri praní aj sušení prádla je veľmi dôležité myslieť na správny spotrebič, ktorý sa o všetko prádlo postará správne a dobre. Medzi tieto spotrebiče patrí aj automatická práčka s kondenzačnou sušičkou LG F84J7TH1W, ktorá vám ponúka biele štýlové a nadčasové prevedenie s dizajnovými čiernymi dvierkami a strieborným lemom. Nemusíte tak zbytočne plytvať miestom a ani sa zaťažovať zdĺhavým sušením prádla na sušiacom stojane. Vychutnajte si bezchybne vyprané a do voňava usušené prádlo v jednom jedinom spotrebiči LG F84J7TH1W.

Kondenzačný typ

Na začiatok by sme však chceli ozrejmiť, aj to, čo vlastne znamená slovo kondenzačná sušička. Aká sušička to vlastne je?
Kondenzačná sušička je taká sušička, ktorá pracuje na princípe kondenzácie pary na vody. Para vzniknutá pri sušení prádla sa premieňa, teda kondenzuje, na vodu a ukladá sa do zásobníkov. To znamená, že domácnosť nemusí riešiť odvod vodných pár. Pri všetkých kondenzačných sušičkách sa voda zdržuje v zásobníku, pri niektorých modeloch je možné sušičku napojiť priamo na odpad pomocou odvodu kondenzátu, ktorý býva pri niektorých modeloch súčasťou.

Do automatickej práčky LG F84J7TH1W vložíte až 5 kilogramov prádla na sušenie a 8 kilogramov prádla na pranie, vďaka čomu sa hodí do stredne veľkých a veľkých rodín. Pri praní určite využijete prémiový bubon s objemom 59 litrov, ktorý sa postará o všetko oblečenie. S priamym sprchovaním pre najvyššiu účinnosť a šiestimi špeciálnymi pracími pohybmi pre efektívny a šetrný chod či rozloženie detergentu si užijete všetko pranie.

Vďaka automatickej práčke so sušičkou LG F84J7TH1W môžete veľmi jednoducho ušetriť nemalé peňažné prostriedky. Práčka sa totižto radí do úspornej energetickej triedy A+++ a ponúka takisto nulovú spotrebu v Stand By režimu. Určite takisto využijete aj inteligentný systém prania s automatickým vážením prádla a vyvážením spotreby pre čo najdokonalejšiu úsporu. Sušte tak úsporne bez toho, aby sa to však podpísalo na výsledku.

Tichý chod

Pri automatickej práčke značky LG si môžete vychutnať dokonale vypraté a vysušené prádlo s maximálne šetrným a tichým chodom. Rovnako vám ponúka aj efektívne parné programy, ktoré si môžete sami vyskúšať a overiť. Žiadne z týchto programov neprekročia hlučnosť 55 dB. Pri odstreďovaní je to len 75 dB.

Príjemné vnútro práčky

Vnútro práčky LG F84J7TH1W je veľmi dôležité. Jadro tejto práčky je tvorené motorom, na ktorý sa vzťahuje 10 ročná záruka. Môžete si byť tak istí, že motor podáva skvelé výkony a má extrémne tichý chod, ktorý vás nebude nikde vyrušovať. Invertorový motor nepoužíva k prevádzke uhlíkové kefky, ktoré sa rýchlo opotrebovávajú, a preto má aj dlhšiu a lepšiu životnosť. Ponúka vám tak fungovanie niekoľko dlhých rokov.

Celú prácu s automatickou práčkou LG F84J7TH1W si môžete spríjemniť 15 praktickými funkciami, ako napríklad odložený štart od troch do dvanástich hodín, voliteľná zvuková signalizácia, automatické čistenie bubnu či možnosť prádlo do automatickej práčky so sušičkou LG F84J7TH1W pridať až po začiatku prania. Zabezpečte tak svoju domácnosť spoľahlivou práčkou, ktorá má ochranu proti úniku vody, detskú poistku či automatický reštart v prípade výpadku prúdu.

Dizajn

Dizajn tejto práčky je naozaj veľmi jednoduchý a bude sa hodiť úplne každému do každej jednej miestnosti. Či už ju budete mať v kúpeľni alebo v kuchyni, nikdy sa nestane, že by sa vám niekde nehodila. Minimalistický a štýlový dizajn je dnes jednoducho to, čo mnohí vyžadujú, a preto aj práčky sú v tomto prevedení.
Nesmieme zabudnúť ani na hlučnosť chodu. Hlučnosť nie je vôbec vysoká, a preto sa nemusíte báť, že by vás pri praní vyrušovala.

Ovládanie spotrebiča je niekedy pre mnohých ľudí skôr trestom ako pomocou. Pri práčke LG F84J7TH1W sa však nemusíte namáhavého a ťažkého ovládania báť, pretože vám ponúka intuitívny LED displej a biely centrálny otočný gombík, ktorý sa nachádza na čelnej strane spotrebiča. Na LED displeji nájdete ostatkový čas spolu s ovládacím panelom v češtine. Všetkému tak porozumiete veľmi jednoducho a rýchlo. Vďaka týmto pomocníkom si nastavíte úplne všetko presne podľa svojich potrieb a prídete tak k svojmu vysnívanému prádlu veľmi rýchlo a jednoducho. Celé ovládanie vám pomôže Wi-Fi pripojenie pre pohodlné ovládanie na diaľku, načítanie programu a inteligentnou diagnostikou v prípade problémov.

O značke

LG obohacuje váš život výrobkami spojenými s vysokými hodnotami, výhodami, záväzkami a osobitými vlastnosťami. Filozofia spoločnosti vychádza z ľudí, úprimnosti a dodržiavania zásad. Cieľom značky je porozumieť zákazníkom a ponúknuť im optimálne riešenia a moderné inovácie, ktoré im uľahčia život.