Výrobky, ktoré dnes môžete nájsť na trhu sa radia medzi tie najlepšie, najmodernejšie a najúspornejšie. Lepšie výrobky už len tak ľahko asi nenájdete. Vzhľadom na primerane vysoké ceny si dnes môže dovoliť každý aj taký luxus, aký niekedy bol možný len vo vyšších vrstvách. Zo zahraničia k nám prišli už veľmi dávno práčky, ktoré sa na trhu usadili a mnohé rodiny si ich hneď kupovali práve z toho dôvodu, že ich potrebovali a klasické pranie v rukách bolo náročné a zdĺhavé. Pravda je taká, že práčky sú jeden z najdôležitejších spotrebičov, ktoré aj napriek veľkej investícií, prinesú veľa ovocia. Práčky sú dnes veľmi obľúbeným spotrebičom hneď z niekoľkých dôvodov. Ten prvý je najmä to, že šetria čas, energie, náklady a celkovo vám uľahčia život. Ten druhý je najmä ten, že si vďaka nim dokážete skrášliť celkový dizajn svojej kúpeľne a pridať na jej modernosti a štýlovosti. Dnes je totižto dizajn a štýlovosť veľmi dôležitá, pretože tvorí úplne celú “tvár” domu či bytu. Mnohí ľudia si nakupujú spotrebiče najmú kvôli tomu, aby dotvorili príjemnú atmosféru príbytku. Práčky sú však nielen vhodné po dizajnovej stránke, ale takisto aj po tej praktickej.

Práčka je spotrebič, ktorý by vám doma nemal chýbať. Pri výbere je potrebné zamerať sa na tie najdôležitejšie parametre a jemné detaily, ktoré tvoria celok. Dnes si v recenzií spomenieme nielen jeden druh práčky, ktorý vám predstavíme, ale takisto vám povieme, čo je veľmi dôležité, čo by ste nemali vynechať a takisto, prečo je práve táto práčka jednou z tých najlepších, na ktorú by ste mali v mnohých prípadoch staviť. Prejdime teda rovno na tú najhlavnejšiu časť, kde si povieme to najdôležitejšie o automatickej práčke LG F84G6TDM2N.

Luxusné pranie

Doprajte si luxus z komfortného prania a následne sušenia v prípade, že nemáte dostatok miesta na to, aby ste si nechávali vysušiť oblečenie na stojane. Stačí, keď si vyberiete kvalitnú kombináciu práčky a sušičky, ktorá vám ponúka moderný dizajn a skvelé funkcie. Presne takýmto typom spotrebiča je aj automatická práčka s kondenzačnou sušičkou LG F84G6TDM2N. Tento spotrebič vám ponúka širokú ponuku rôznych programov a takisto technológií, ktoré patria medzi tie najlepšie a najmodernejšie. Spotrebič vám tak ponúka špičkové výsledky a dokonalé pohodlie.

Na začiatok by sme však chceli ozrejmiť, aj to, čo vlastne znamená slovo kondenzačná sušička. Aká sušička to vlastne je?
Kondenzačná sušička je taká sušička, ktorá pracuje na princípe kondenzácie pary na vody. Para vzniknutá pri sušení prádla sa premieňa, teda kondenzuje, na vodu a ukladá sa do zásobníkov. To znamená, že domácnosť nemusí riešiť odvod vodných pár. Pri všetkých kondenzačných sušičkách sa voda zdržuje v zásobníku, pri niektorých modeloch je možné sušičku napojiť priamo na odpad pomocou odvodu kondenzátu, ktorý býva pri niektorých modeloch súčasťou.

Automatická práčka so sušičkou LG F84G6TDM2N v sebe kombinuje dva spotrebiče, ktoré si zamilujete. Sú to dva spotrebiče, ktorá sú nadštandardne vybavené a dosahujú excelentné výsledky na oboch stranách. Na jedno opranie vám práčka pojme až osem kilogramov prádla a pre sušenie je to objem až päť kilogramov. Spotrebič sa radí do energetickej kategórie A, čo zaručuje šetrnú prevádzku.

Dizajn

Dizajn tejto práčky je naozaj veľmi exkluzívny a bude sa hodiť úplne každému do každej jednej miestnosti. Či už ju budete mať v kúpeľni alebo v kuchyni, nikdy sa nestane, že by sa vám niekde nehodila. Minimalistický a štýlový dizajn je dnes jednoducho to, čo mnohí vyžadujú, a preto aj práčky sú v tomto prevedení.
Nesmieme zabudnúť ani na hlučnosť chodu. Hlučnosť nie je vôbec vysoká, a preto sa nemusíte báť, že by vás pri praní vyrušovala. Hlučnosť je totižto veľmi dôležitá pri úplne každom jednom spotrebiči. Ak by bola totižto práčka hlučná, vadila by vám pri robení úplne bežných vecí ako napríklad sledovanie televízie, počúvanie hudby či dokonca pri úplne bežnej konverzácií. Vyberajte si kvalitný spotrebič, ktorým je napríklad aj automatická práčka LG F84G6TDM2N.

Inovatívny motor

Medzi najnovšie inovácie patrí invertorový motor s názvom Direct Drive, ktorý má rozšírenú, 10 ročnú záruku a je priamo napojený na prémiový bubon práčky. Spoľahlivo tak potláča nepríjemné vibrácie, kvôli ktorým by sa mohla práčka neustále posúvať z miesta na miesto. Minimum vibrácií vám tak zaručuje tichý chod práčky, ktorá vás nebude vyrušovať nielen počas dňa, ale takisto aj počas noci. Vypovedajúca hladina hluku pri praní nepresahuje hladinu 54 dB.

Poďme si povedať niečo aj o inovatívnej technológií, ktorá vám poskytuje dokonalé výsledky. Veľkou prednosťou práčky je dômyselný systém šiestich pracích pohybov Motion DD, ktorý sa postará o efektíne a šetrné pranie. Vďaka tomu môžete do práčky bez problémov vkladať oblečenie, ktoré je jemnejšie a inak by ste ho v práčke určite neprali. Tento jedinečne navrhnutý systém pracuje s bubnom v šiestich rôznych pohyboch, čím zaručuje textíliám tú najlepšiu starostlivosť a dokonale tak vyperie a vysuší všetky typy tkanín.
Ďalšou skvelou a veľmi inteligentnou technológiou je Fuzzy Logic, kedy vložené prádlo práčka zváži a pohybom bubnu vyváži.
Výhodou je aj veľký vstupný otvor dvierok, ktoré majú priemer 30 cm a ponúkajú vám tak komfortnú manipuláciu s prádlom.

Ovládanie

Ovládanie spotrebiča je niekedy pre mnohých ľudí skôr trestom ako pomocou. Pri práčke LG F84G6TDM2N sa však nemusíte namáhavého a ťažkého ovládania báť, pretože vám ponúka intuitívny a dotykový LED displej a biely centrálny otočný gombík, ktoré sa nachádzajú na čelnej strane spotrebiča. Vďaka týmto pomocníkom si nastavíte úplne všetko presne podľa svojich potrieb a prídete tak k svojmu vysnívanému prádlu veľmi rýchlo a jednoducho.
Na LED displeji nájdete napríklad čas pre odložený štart alebo ostatkový čas, ktorý ostáva do konca programu. Rovnako prehľadne zistíte, či sú dvierka správne zatvorené alebo či máte zapnutý detský zámok, v prípade ak ste ho zapli.
Vďaka týmto pomocníkom si nastavíte úplne všetko bez problémov a presne tak, aby ste získali perfektné výsledky, čiže krásne vyprané prádlo.

Pre tú najlepšiu starostlivosť o všetky odevy si môžete vybrať až z trinástich programov na pranie, desiatich prídavných možností a ôsmich spôsobov sušenia, čo je zárukou, že o každý konkrétny typ textílie či materiálu je postarané tým najjemnejším a najefektívnejším spôsobom.

Automatická práčka so sušičkou LG F84G6TDM2N vám ponúka možnosť odloženého štartu až o 19 hodín, ktorá vám umožňuje plánovať začiatok spustenia programu na pranie podľa vašich potrieb. Zaujme vás napríklad inteligentný systém Smart Diagnosis, ktorý prostredníctvom vášho smartfónu veľmi rýchlo a jednoducho staví diagnózu a takisto okamžite ponúkne riešenie. Vyhnete sa tak nutnosti volania servisného technika.

O značke

A nakoniec si povedzme niečo o značke LG. Značku LG mnohí poznajú najmä vďaka počítačom či mobilným telefónom, ktoré sú u nás celkom populárne a má ich naozaj mnoho ľudí. Je známa tým, že ponúka kvalitné výrobky za nižšie ceny. Presne toto môžete očakávať aj pri automatickej práčke LG F84G6TDM2N, ktorá má množstvo výhod. Tie len dopĺňajú fakt, že je jednou z tých najlepších práčok, na ktoré by ste mali staviť, ak si idete kupovať nejakú novú do domácnosti, alebo ak idete vymieňať tú starú za novú. Výrobky značky LG sú jednoducho spoľahlivé a kvalitné, vďaka čomu si môžete byť istí, že vám splnia všetko, čo budete chcieť.