Výrobky, ktoré dnes môžete nájsť na trhu sa radia medzi tie najlepšie, najmodernejšie a najúspornejšie. Lepšie výrobky už len tak ľahko asi nenájdete. Vzhľadom na primerane vysoké ceny si dnes môže dovoliť každý aj taký luxus, aký niekedy bol možný len vo vyšších vrstvách. Zo zahraničia k nám prišli už veľmi dávno práčky, ktoré sa na trhu usadili a mnohé rodiny si ich hneď kupovali práve z toho dôvodu, že ich potrebovali a klasické pranie v rukách bolo náročné a zdĺhavé. Pravda je taká, že práčky sú jeden z najdôležitejších spotrebičov, ktoré aj napriek veľkej investícií, prinesú veľa ovocia. Práčky sú dnes veľmi obľúbeným spotrebičom hneď z niekoľkých dôvodov. Ten prvý je najmä to, že šetria čas, energie, náklady a celkovo vám uľahčia život. Ten druhý je najmä ten, že si vďaka nim dokážete skrášliť celkový dizajn svojej kúpeľne a pridať na jej modernosti a štýlovosti. Dnes je totižto dizajn a štýlovosť veľmi dôležitá, pretože tvorí úplne celú “tvár” domu či bytu. Mnohí ľudia si nakupujú spotrebiče najmú kvôli tomu, aby dotvorili príjemnú atmosféru príbytku. Práčky sú však nielen vhodné po dizajnovej stránke, ale takisto aj po tej praktickej.

Práčka je spotrebič, ktorý by vám doma nemal chýbať. Pri výbere je potrebné zamerať sa na tie najdôležitejšie parametre a jemné detaily, ktoré tvoria celok. Dnes si v recenzií spomenieme nielen jeden druh práčky, ktorý vám predstavíme, ale takisto vám povieme, čo je veľmi dôležité, čo by ste nemali vynechať a takisto, prečo je práve táto práčka jednou z tých najlepších, na ktorú by ste mali v mnohých prípadoch staviť. Prejdime teda rovno na tú najhlavnejšiu časť, kde si povieme to najdôležitejšie o automatickej práčke LG Direct Drive F72J7HG1W.

Kvalitná práčka

Hľadáte kvalitnú práčku, ktorá by vám ušetrila čas, ktorá následne môžete venovať sebe alebo vašej rodine? My máme pre vás tip na práčku, ktorá si poradí nielen s jeho praním, ale takisto aj s jeho sušením a následným žehlením! Zjednodušte si svoj žiť, ušetrite čas, peniaze a energiu a užite si pranie presne tak, ako ho máte radi. Práčka LG Direct Drive F72J7HG1W ponúka inteligentný spôsob prania a sušenia v jednom vám ponúka automatická práčka so sušičkou. Svojho pomocníka môžete ovládať aj na diaľku.

Dizajn

Dizajn tejto práčky je naozaj veľmi exkluzívny a bude sa hodiť úplne každému do každej jednej miestnosti. Či už ju budete mať v kúpeľni alebo v kuchyni, nikdy sa nestane, že by sa vám niekde nehodila. Minimalistický a štýlový dizajn je dnes jednoducho to, čo mnohí vyžadujú, a preto aj práčky sú v tomto prevedení.
Nesmieme zabudnúť ani na hlučnosť chodu. Hlučnosť nie je vôbec vysoká, a preto sa nemusíte báť, že by vás pri praní vyrušovala. Hlučnosť je totižto veľmi dôležitá pri úplne každom jednom spotrebiči. Ak by bola totižto práčka hlučná, vadila by vám pri robení úplne bežných vecí ako napríklad sledovanie televízie, počúvanie hudby či dokonca pri úplne bežnej konverzácií.

Funkcie a technológie

Tento dokonalý moderný prístroj má vďaka svojim inovatívnym technológiám ako Smart ThinQ a pripojenie Wi-Fi naozaj veľa funkcií, ktoré vám ponúka. Okrem toho, že môžete prostredníctvom svojho mobilu spotrebič ovládať, môžete pomocou technológie Smart Diagnosis TM 3.0 diagnostikovať štýl prania.

Hlavu si lámať nemusíte ani pri výbere programu alebo pri tom, koľko oblečenia vaša práčka znesie. Program Fuzzy Logic si totižto prádlo sama zváži a pre pranie alebo sušenie ho aj vyváži v priestoroch pracieho bubna. Počas prania vám bubon poskytne až 6 pracích pohybov a zaistí vám tak efektívne a šetrné pranie a rovnomerné rozloženie čistiaceho prostriedku.

Práčka je kombinovaná so sušičkou, čím ušetríte nielen miesto, ale takisto aj náklady na ďalší spotrebič. Dotykový LCD displej je v dostatočnej veľkosti a nájdete na ňom všetky dôležité informácie, ktoré sa týkajú programu a samotnej práčky.

Práčka LG Direct Drive F72J7HG1W zvládne vyprať a vysušiť akýkoľvek typ látky, od syntetiky, cez športové prádlo, prikrývky až po najjemnejšie oblečenie. Skvelou správou je aj to, že práčka poskytuje prpgram pre alergikov, malé deti alebo pre tých, ktorí majú citlivú pokožku. Parné programy majú názov Pre alergikov a Detská parná starostlivosť. Tieto dva programy redukujú množstvo alergénov pri zachovávaní dokonalej vysokej účinnosti prania. Šetrná starostlivosť o zdravie vašej celej rodiny je tak zabezpečená.

Výhodou celej tejto práčky so sušičkou je najmä to, že niektoré vaše kúsky oblečenia môžete okamžite, po vybratí z bubnu, dať na seba alebo zložiť do skrine. Nemusíte sa tak báť zdĺhavého sušenia na sušiacom stojane, ktorý by vám len zavadzal. O všetko sa totižto postará kondenzačná sušička.

Ďalšími funkciami, okrem ovládania práčky, je takisto aj funkcia odloženého štartu, vďaka ktorej si môžete odložiť pranie v rozmedzí od 3 do 19 hodín. Takisto si môžete nastaviť program “len odstredenie” alebo “bez odstredenia”. Nechýba ani možnosť “pridať prádlo” do už zahájeného pracieho programu. Skvelou správou je aj detská poistka a nastaviteľné zvukové signalizácie. Toto všetko a omnoho viac vám ponúka práčka LG Direct Drive F72J7HG1W.

O značke

LG obohacuje váš život výrobkami spojenými s vysokými hodnotami, výhodami, záväzkami a osobitými vlastnosťami. Filozofia spoločnosti vychádza z ľudí, úprimnosti a dodržiavania zásad. Cieľom značky je porozumieť zákazníkom a ponúknuť im optimálne riešenia a moderné inovácie, ktoré im uľahčia život.