Výrobky, ktoré dnes môžete nájsť na trhu sa radia medzi tie najlepšie, najmodernejšie a najúspornejšie. Lepšie výrobky už len tak ľahko asi nenájdete. Vzhľadom na primerane vysoké ceny si dnes môže dovoliť každý aj taký luxus, aký niekedy bol možný len vo vyšších vrstvách. Zo zahraničia k nám prišli už veľmi dávno práčky, ktoré sa na trhu usadili a mnohé rodiny si ich hneď kupovali práve z toho dôvodu, že ich potrebovali a klasické pranie v rukách bolo náročné a zdĺhavé. Pravda je taká, že práčky sú jeden z najdôležitejších spotrebičov, ktoré aj napriek veľkej investícií, prinesú veľa ovocia. Práčky sú dnes veľmi obľúbeným spotrebičom hneď z niekoľkých dôvodov. Ten prvý je najmä to, že šetria čas, energie, náklady a celkovo vám uľahčia život. Ten druhý je najmä ten, že si vďaka nim dokážete skrášliť celkový dizajn svojej kúpeľne a pridať na jej modernosti a štýlovosti. Dnes je totižto dizajn a štýlovosť veľmi dôležitá, pretože tvorí úplne celú “tvár” domu či bytu. Mnohí ľudia si nakupujú spotrebiče najmú kvôli tomu, aby dotvorili príjemnú atmosféru príbytku. Práčky sú však nielen vhodné po dizajnovej stránke, ale takisto aj po tej praktickej.

Práčka je spotrebič, ktorý by vám doma nemal chýbať. Pri výbere je potrebné zamerať sa na tie najdôležitejšie parametre a jemné detaily, ktoré tvoria celok. Dnes si v recenzií spomenieme nielen jeden druh práčky, ktorý vám predstavíme, ale takisto vám povieme, čo je veľmi dôležité, čo by ste nemali vynechať a takisto, prečo je práve táto práčka jednou z tých najlepších, na ktorú by ste mali v mnohých prípadoch staviť. Prejdime teda rovno na tú najhlavnejšiu časť, kde si povieme to najdôležitejšie o automatickej práčke Electrolux PerfectCare 700 EW7W368S.

2 v 1

Sušenie a pranie v jednom? Presne to sa požaduje od dnešných nových spotrebičov, ktoré sú výkonné, skvelo sa s nimi pracuje a jednoducho sa ovládajú. Moderná práčka v kombinácií s kondenzačnou sušičkou vám dokáže ponúknuť naozaj veľké množstvo zaujímavých funkcií, ktoré si zamilujete. Najväčšou výhodou kombinovaných spotrebičov je šetrenie. A to nielen finančné šetrenie vašej peňaženky, ale takisto aj miesta. Nie všetky byty či domy sú dostatočne veľké na poňatie dvoch veľkých spotrebičov. Ak teda hľadáte kvalitnú práčku so sušičkou, zoznámte sa so spotrebičom Electrolux PerfectCare 700 EW7W368S, ktorý vás ohúri nielen svojím dizajnom, ale takisto aj funkciami.

Dizajn

Poďme si povedať na začiatok niečo o dizajne. Už pri prvom pohľade si asi môžete všimnúť, že práčka patrí medzi klasické práčky, ktoré v sebe kombinujú minimalizmus a štýl. Tento dizajn je síce jednoduchý, no ostáva veľmi elegantný a takisto minimalistický, vďaka čomu sa nemusíte obávať, že by vám práčka so sušičkou nesedela do domácnosti. Veľkosť je veľmi podobná priemerným práčkam, a preto je vhodná pre stredne veľké a veľké rodiny. Objem jej bubna je skvelých 9 kilogramov. K tomu sa však postupne dostaneme.

Neplytvajte svojím drahocenným časom a miestom vo svojej kúpeľni a zakúpte si komfort, ktorý vám ponúka praktický model práčky so sušičkou Electrolux PerfectCare 700 EW7W368S. V tomto prípade nejde len o obyčajný spotrebič, ktorý sa skladá z dvoch ďalších. Ide totižto o model, ktorý vám ponúka tie najlepšie a najnovšie vymoženosti, ktoré si zamilujete. Bielizeň tak ostane čistá, svieža, voňavá a najmä vysušená do poslednej kvapky. Všetko toto vám spotrebič spraví automaticky, bez nutnosti vešania prádla na sušiak.

Energetická trieda

Energetická trieda práčky so sušičkou Electrolux PerfectCare 700 EW7W368S je A a zaručuje vám efektívnu a lacnú prevádzku. Pri pravidelnom používaní spotrebiču niekoľkokrát do týždňa ušetríte naozaj veľké množstvo energií a následne aj financií.

Práčka so sušičkou Electrolux PerfectCare 700 EW7W368S je vybavená rovno niekoľkými praktickými funkciami, ktoré upravujä parametre prania a sušenia podľa typu a množstva oblečenia. Vždy sa tak dočkáte tých najlepších výsledkov s maximálnou úsporou.

Vhodný pre veľké a stredne veľké rodiny

Spotrebič je vhodný pre stredne veľké a veľké rodiny. Jeho bubon na jedno opranie pojme až 8 kilogramov bielizne a na jedno sušenie vysuší až 4 kilogramy. Hlučnosť nepresahuje hodnotu 51 dB, čo znamená, že sa pri chode práčky môžete rozprávať, počúvať hudbu alebo pozerať televíziu. Chod spotrebiča tak neruší naozaj nikoho.

Funkcie a programy

Medzi iné funkcie sa radí napríklad odložený štart, ktorý môžete využiť napríklad na to, aby ste mali oblečenie vždy vypraté presne vtedy, keď prídete domov. Oblečenie už suché vyberiete, poskladáte a následne máte o prácu menej. V mnohých prípadoch oblečenie žehliť ani nemusíte.

Chceli by ste vedieť, čo je systém s názvom Dual Care? Tento systém zvládne automaticky upravovať parametre jednotlivých programov podľa toho, aký typ látok máte práve v práčke uložený, prípadne podľa toho, koľko bielizeň váži. Podľa nameraných výsledkov prístroj upravuje teplotu aj optimalizovaný pohyb bubna pre tie najlepšie výsledky prania a sušenia.

Para má pri praní a sušení bielizne naozaj veľký význam. Tkaniny zanecháva rovné, čisté a svieže, vďaka čomu si bielizeň uchováva svoj tvar a vy tak nemusíte zbytočne strácať čas žehlením. Funkciu Steam Care môžete skombinovať so systémom Fresh Scent, vďaka čomu oblečenie získa sviežosť a neodolateľnú vôňu. Túto kombináciu môžete použiť aj na oblečenie, ktoré jemne zatuchlo a potrebujete ho osviežiť.

Viete o tom, že ak práčka perie dlho, niektoré látky môžu stratiť svoju textúru a hebkosť? Tomu pri tomto modeli účinne zabráni systém Sensi Care, ktorý upravuje dobu prania podľa typu látok, aby si oblečenie zachovalo svoj vzhľad a bolo príjemné na dotyk.

No a nakoniec nesmieme zabudnúť ani na Non-stop program 60 minút, ktorý zaistí, že vaše prádlo bude čisté, voňavé a suché už za jednu hodinu bez toho, aby ste museli robiť kompromisy pri kvalite a výsledkoch. Ak teda zabudnete pred odchodom na dovolenku všetko pripraviť a prichystať, budete mať istotu, že všetko nakoniec spoľahlivo stihnete.

Práčka so sušičkou Electrolux PerfectCare 700 EW7W368S má tú výhodu, že automaticky a úplne sama sa postará o vaše pohodlie. Vyperie, vysuší a niektoré kúsky doslova “vyžehlí”, takže vám odpadá aj táto práca.

O značke

Electrolux je známou značkou, ktorá predáva kvalitné spotrebiče. Jej výrobky sú štýlové a majú príjemný dizajn, vďaka ktorému sa vám budú do domácnosti určite hodiť. Okrem elektrických rúr sa Electrolux zaoberá aj výrobou vysávačov, klimatizácií, mrazničiek či práčok. Všetky výrobky sú vyrobené s dôrazom na jednoduché a intuitívne ovládanie. Značka si drží na trhu stále miesto už niekoľko desiatok rokov.