Každá domácnosť potrebuje kvalitnú práčku, ktorá vyperie všetky nečistoty z vášho oblečenia. Časy, kedy sa všetko oblečenie pralo v rukách sú preč a dnes môžete dať do tých najlepších a najmodernejších práčok aj tie najjemnejšie kusy oblečenia, ktoré sa vám nezničia a budú ako nové. Oblečenie si dnes žiada veľmi jemné a dobré zaobchádzanie, ktoré by ste nemali podceniť a určite by ste naň mali staviť vždy, kedy to potrebujete. Mnohé domácnosti musia práčky meniť alebo si kupujú svoju prvú, pri ktorej potrebujú aby im oblečenie nielen vyprala, ale takisto aj vyžmýkala, vysušila a ponúkla komfort a šetrenie času. A nielen šetrenie času, ale takisto aj energie je veľmi podstatným a dôležitým elementom, ktoré vyžadujú mnohé domácnosti. Sú to najmä tie domácnosti, ktoré majú maličké detičky a potrebujú ušetriť čo najviac financií na to, aby mohli poskytnúť lepšie zázemie svojim potomkom. Práve najnovšie práčky nie sú ani príliš drahé a ponúkajú vám ten najvyšší komfort, o ktorom ste vždy snívali.

Pri výbere práčky by ste si mali zvážiť všetko, čo prichádza do úvahy. Začať by ste mali určite cenou, ktorá je asi najväčšou informáciou, ktorá ovplyvní váš nákup. Ďalej je to dizajn, ktorý musí presne sedieť do vašej kúpeľne alebo do miestnosti, kde bude nová práčka umiestnená. Takisto to musia byť aj funkcie. Práčku s dvomi funkciami asi nebudete chcieť, a preto by ste mali staviť na také, ktoré sa vám budú hodiť aj po funkčnej stránke. Ďalej by to mala byť spotreba, veľkosť bubna, šírka a výška, aby sa vám práčka zmestila do vašej kúpeľne, ale takisto, aby mohla oprať úplne všetky potrebné veci, ktoré chcete. Po spojení všetkých týchto podmienok by sa pred vami mala črtať práčka, ktorá vyhovie všetkým vaším potrebám, skvelo vám sadne a určite si ju budete pochvaľovať niekoľko rokov. Možno neviete, že taká kombinácia vôbec existuje alebo možno o nej viete, no doteraz ste si ju ešte domov nekúpili, ale na trhu sa objavuje perfektný spotrebič, kombinácia sušičky a práčky. Jeden výrobok vám tak ponúka kvalitné pracie programy, z ktorých vám sadnú určite úplne všetky, no takisto máte v ponuke aj sušičku, ktorá sa postará o suché prádlo. Nemusíte tak vešať všetko na sušiaci stojan, ktorý v domácnosti len zavadzia.

Známa značka Electrolux už veľmi dlho predáva kvalitné výrobky, ktoré sa vám budú určite páčiť a nikdy ich nebudete chcieť zameniť. Táto švédska značka sa na našom trhu objavila už pred dlhými rokmi, no stále patrí medzi tie najlepšie, ktoré ponúkajú kvalitné výrobky. Mnohí spotrebitelia stavia práve na túto značku vďaka kvalitným spotrebičom, skvelým recenziám a jednoduchému ovládaniu v kombinácií s kvalitnými funkciami. Toto všetko a omnoho viac tak nájdete v jednom výrobku, ako napríklad v práčke. Práve práčky vyrába Electrolux naozaj veľmi kvalitné a dobré, vďaka čomu sa nemusíte báť, že by ste po kúpe niečo ľutovali. Všetko toto a omnoho viac získate v jednom výrobku, ktorý vám dnes aj predstavíme. Je ním automatická práčka so sušičkou Electrolux EWW1685SWD, ktorá vás prekvapí hneď niekoľkými prednosťami.

Nemáte možnosť sušiť svoju bielizeň vonku alebo nemáte miesto na sušiaci stojan a v miestnosti, kde ho máte, úplne všetkým zavadzia? Vyriešte to teda jedným spotrebičom, ktorý vám nielen operie, ale takisto aj vysuší vašu bielizeň naozaj profesionálne. Týmto spotrebičom je úsporná kombinácia automatickej práčky a sušičky Electrolux EWW1685SWD v bielom, elegantnom a minimalistickom prevedení, ktorá vám ponúkne úplne všetko, čo by ste od moderných spotrebičov očakávali plus niečo navyše. Disponuje totižto nadštandardným vybavením a pracuje s inovatívnymi funkciami pre tie najlepšie výsledky a pre vaše pohodlie, ktoré je prvoradé.

Spotrebič Electrolux EWW1685SWD však myslí nielen na kvalitné pranie, ale aj na spomínané pohodlie. Pri práci preto využíva prednostnú efektívnu paru. Rovnako ako v profesionálnych čistiarňach, tak aj automatická práčka so sušičkou Electrolux EWW1685SWD vám ponúka pôsobenie pary k uvoľneniu vlákien a menšiemu pokrčeniu. Pri žehlení tak nebudete mať nikdy problém s veľkými a ťažkými záhybmi, ktoré nejdú nikdy vyžehliť. Parné programy ponúka spotrebič takisto na odstránenie nepríjemného zápachu a významne uľahčuje žehlenie. Osviežte svoje prádlo, dajte mu šmrnc a bez nutnosti použitie pracieho prostriedku či aviváže si splňte všetko, čo potrebujete. Takýto program je vhodný napríklad aj na oblečenie, ktoré je v skriniach už dlhšie a jednoducho jemne napáchlo alebo stratilo príjemnú vôňu aviváže. Zbytočne by ste ho znova prali, keď stačí, aby sa len trochu našuchorilo a získalo vzduch.

Najväčšou výhodou automatickej práčky so sušičkou Electrolux EWW1685SWD je ideálne skĺbenie dvoch veľmi potrebných spotrebičov, ktoré tu mali byť už dávno. Máte tak pomocou systému Dual Care starostlivosť o úplne všetko. Ušetríte tým tak nielen cenné miesto, ale predovšetkým čas strávený neustálou manipuláciou s bielizňou. Neustále vyťahovanie z jedného do druhého spotrebiča a následné žehlenie je len zbytočné. Vyperte a usušte prádlo za pár hodín v jednom jedinom spotrebiči a využite pri tom veľké množstvo zaujímavých programov a novej technológie, ktorá vám sľubuje vysoký výkon.

Spotrebič vám ponúka karonovú nádrž s kapacitou 8 kilogramov na pranie a 4 kilogramy na sušenie. Získate perfektný výsledok a aj napriek vysokým otáčkam, až 1600 za minútu, sa spotrebič radí do energetickej kategórie A, ktorá vám značí nízku spotrebu. V každej fázi je tam kombinácia sušičky a práčky Electrolux EWW1685SWD šetrná.

Na tomto spotrebiči vás určite poteší najmä veľký LCD displej, kde veľmi jednoducho spravíte úplne všetky nastavenia. Zvoliť si môžete zo širokej ponuky programov pre každý jeden typ tkaniny, vrátane jemného prádla, vlny, hodvábu alebo iného typu, ktorý doma máte. Nájdete tu takisto aj veľmi užitočný program, ktorý vás osloví. Má názov Wash and Dry, ktorý dokáže v jednom nielen vyprať alebo takisto aj vysušiť prádlo za neuveriteľných 60 minút. Tento cyklus je určený pre menšie náplne bavlnených a syntetických odevov a skvelo ho využijete najmä vtedy, keď potrebujete vyprať pár dôležitých kúskov oblečenia, ktoré potrebujete ešte v ten deň a už o pár hodín. Teraz vám k prichystaniu voňavého a dokonale vysušeného outfitu stačí naozaj len jedna jediná hodina.

Výhodou automatickej práčky a sušičky Electrolux EWW1685SWD je najmä to, že k zvoleným, základným programom, si môžete pridať ešte prídavné funkcie, medzi ktorými nájdete napríklad extra žmýkanie alebo časovač na skrátenie predĺženia cyklu. Medzi ďalšie funkcie sa radí napríklad možnosť odloženého štartu, vďaka ktorému môžete spotrebič pustiť presne vtedy, kedy vy sami potrebujete. Sušička je kondenzačná, čo znamená, že vlhkosť je kondenzovaná na kvapalinu do nádrže a nie je treba riešiť odvetrávanie pary. Takisto vám sušička ponúka programy na vlnu, syntetiku a bavlnu spoločne s automatickým sušením na nastavenie zbytkovej vlhkosti.

Práčka Electrolux EWW1685SWD je poháňaná špeciálnym invertorovým motorom, ktorý znižuje vibrácie a vyznačuje sa takisto vysokou odolnosťou. Výrobca si je istý motorom, a práve preto mu dal záruku až na 10 rokov. Spotrebič je vybavený technológiou Opti Sense, ktorá automaticky zaistí veľkosť náplne a podľa toho dokáže vypočítať aj optimálnu spotrebu vody a dĺžku programu, čím aktívne šetrí energiu a vašu peňaženku. O bezpečnosť sa postará aj ochrana proti pretečeniu a k správnemu usadeniu spotrebiča Electrolux EWW1685SWD vám pomôžu štyri nastaviteľné nohy. Užitočná v prípade malých detí bude aj detská poistka.