Pranie bielizne je dnes už jednou z najjednoduchších vecí, ktoré robíme. V minulosti bolo pranie v potokoch či niekde na brehu riek veľmi ťažké a nejeden človek sa pri tom veľmi narobil. Väčšinou si túto prácu nechávali ženy a robili ju ony. Práve kvôli tomu, aby sa človek nemusel narobiť, vznikli práčky, ktoré sa stali neoddeliteľnými elektro výrobkami, ktoré nesmú chýbať v žiadnej domácnosti.

Vedeli by ste si predstaviť, že by ste doma nemali práčku a všetko by ste museli prať v rukách? Niekomu robí problém oprať v rukách už len jemné prádlo, ktoré sa do práčok moc často nedávalo, pretože mohlo byť zničené. Už ani to však nemusíte prať v rukách a môžete sa spoľahnúť na práčky, ktoré prešli za posledné roky neskutočným vývojom a okrem perfektne opratej bielizne, vytiahnete z práčky vyžehlené a vysušené oblečenie.

Značku Samsung vám nemusíme asi nijako predstavovať. Okrem toho, že je veľmi známou najmä pri mobilných telefónoch či tabletoch, určite viete, že vyrába aj iné elektrospotrebiče, ktoré sú kvalitné a za skvelé ceny. Rovnako je na tom aj práčka Samsung WW 70K5210UW, ktorá je okrem štýlovosti aj veľmi výkonná a nezabudnuteľná. Jej  jednoduché ovládanie vás určite dostane a bude vás to baviť!

Automatická práčka Samsung WW 70K5210UW sa radí medzi moderné práčky, ktoré doma budete určite potrebovať. Svojím prevedením, ktoré je moderné a jednoduché, sa vám bude páčiť a môžete si byť istí, že ju využijete naplno. Vďaka jej modernému dizajnu ju môžete perfektne skombinovať do tej najmodernejšej kúpeľne, kde bude ako výstavný kus. Jemná elegancia prebije nudnú bielu farbu, v ktorej sú väčšinou všetky práčky. Okrem klasickej bielej farby tu nájdete aj štýlový hrubý lem dvierok.

Výkonný motor sa vám určite zapáči najmä kvôli tomu, že je perfektný, výkonný a má dlhú záruku. Radi periete v noci? S touto práčkou je to naozaj možné! Jej tichý motor nebude rušiť naozaj nikoho, takže sa nebudú sťažovať žiadni susedia ani nikto iný. Dlhá životnosť, ktorá je garantovaná na motor vám garantuje, že vydrží veľmi dlho.

Bubon sa vyznačuje veľkou kapacitou. Na jedno opranie pojme až sedem kilogramov bielizne, takže je práčka vhodná aj pre väčšie domácnosti. Pokojne vyperie oblečenie aj pre štvorčlenné rodiny, ktoré potrebujú dostatok oblečenia. Práčku môžete púšťať niekoľkokrát do dňa a bude fungovať aj o niekoľko rokov. Zdokonalený tvar bubnu s názvom Diamond Drum umožňuje účinné a šetrné pranie, ktoré vám nezničí ani tú najjemnejšiu spodnú bielizeň, ktorú máte doma. Tak sa môžete vždy sa práčku spoľahnúť a ostatné kúsky oblečenia nemusíte prať v rukách. Vďaka priehlbinám v tvare diamantu v bubne práčky sa bielizeň pohybuje pozdĺž jedinečne navrhnutého tvaru, zatiaľ čo menšie otvory umožňujúce prúdenie vody zabraňujú zachyteniu a poškodeniu vlákien.

Práčka Samsung WW 70K5210UW patrí do energetickej triedy A+++. Ročne tak spotrebuje 7400 litrov vody. Má maximálne otáčky 1200 za minútu. Vďaka tomu, že sa radí do energetickej triedy A+++, má naozaj nízku spotrebu a vaše náklady na energie sa nezvýšia. Vďaka tomu, že po pracích cykloch neostáva príliš veľa vody v práčke, môžete si byť istí, že sa oblečenie rýchlo vysuší a vy sa môžete pustiť do ďalšej práce.

Vďaka funkcií ECO Buble ponúka model práčky Samsung naozaj perfektné výsledky aj pri nízkych teplotách. Práve vďaka nízkym teplotám vody sa znižuje množstvo spotrebovanej energie na naozaj nízku hranicu.

Užitočná technológia, ktorú môžete vidieť len pri malom množstve práčok je najmä Smart Check. Je to technológia, ktorá pomáha diagnostikovať poruchy práčky už v počiatočnej fáze. Nič sa tak nemusí stať horšie a už pri prvej poruche práčku môžete opraviť. Výhodou je aj aplikácia, ktorá je vhodná pre smartfóny. Kompatibilná je s operačným systémom Android a iOS, vďaka čomu si môžete vždy pozrieť všetky podrobnosti o tom, čo sa práve s práčkou deje, ako dlho ešte bude prať a podobne. Výhod tejto práčky je neskutočne veľa. Spustenie práčky však nejde cez aplikáciu.

Výhodné dvierka AddWash zas sľubujú to, že počas programu môžete vhodiť do práčky ešte nejaké oblečenie, na ktoré ste zabudli. Nemusíte sa tak báť, že vaše obľúbené nohavice sa neoperú a budete musieť čakať na ďalší prací cyklus. Samozrejme tejto pračke nechýba ani odložený štart, vďaka ktorému môžete práčku pustiť kedykoľvek sa vám zachce. Či už vtedy, keď ste v práci, aby ste mali oblečenie vždy čisté, keď prídete, alebo v noci, aby ste mali bielizeň čistú hneď ako sa zobudíte a mohli pracovať ďalej.

Periete vždy na tom istom pracom cykle? Obľúbenou sa pre vás stane funkcia s názvom Last Memory, ktorá si vždy zapamätá posledný cyklus, ktorý ste mali v práčke a tým pádom nemusíte znova nastavovať to isté.

Práčka Samsung WW 70K5210UW má 14 programov, medzi ktorými nájdete tie na bavlnu, detské prádlo, syntetiku, každodenné pranie, posteľnú bielizeň či jemnú bielizeň, o ktorú by ste sa inak báli. Ak stavíte na túto práčku, určite sa vám zapáči vďaka mnohým plusom, ktorými disponuje. Vďaka jej dizajnu ju môžete postaviť úplne všade a bude vyzerať naozaj skvelo.