Každá domácnosť potrebuje kvalitnú práčku, ktorá vyperie všetky nečistoty z vášho oblečenia. Časy, kedy sa všetko oblečenie pralo v rukách sú preč a dnes môžete dať do tých najlepších a najmodernejších práčok aj tie najjemnejšie kusy oblečenia, ktoré sa vám nezničia a budú ako nové. Mnohé domácnosti musia práčky meniť alebo si kupujú svoju prvú, pri ktorej potrebujú aby im oblečenie nielen vyprala, ale takisto aj vyžmýkala, vysušila a ponúkla komfort a šetrenie času. A nielen šetrenie času, ale takisto aj energie je veľmi podstatným a dôležitým elementom, ktoré vyžadujú mnohé domácnosti. Práve kvalitné práčky sú teraz na trhu tovarom, ktorý hľadajú mnohé rodiny, pretože správne vyčistená bielizeň, ktorá bude cítiť čistotou a novotou je niečo, po čom túžia mnohí, no len málokedy niečo takéto dostanú. Pri výbere novej práčky je preto dôležité sledovať hneď niekoľko maličkostí, ktoré vás nakoniec dovedú presne k spotrebiču, ktorý bude vyhovovať vám.

Pri výbere práčky by ste si mali zvážiť všetko, čo prichádza do úvahy. Začať by ste mali určite cenou, ktorá je asi najväčšou informáciou, ktorá ovplyvní váš nákup. Ďalej by to mala byť spotreba, veľkosť bubna, šírka, výška a takisto aj dizajn a celkové prevedenie práčky, ktoré by sa vám malo páčiť. Po spojení všetkých týchto podmienok by sa pred vami mala črtať práčka, ktorá vyhovie všetkým vaším potrebám, skvelo vám sadne a určite si ju budete pochvaľovať niekoľko rokov. Kvalitné práčky sa dnes hľadajú len veľmi ťažko a nikdy si nemusíte byť istí tým, že keď kúpite nejakú drahšiu práčku od známej značky, že bude kvalitná a vydrží vám dlho. Mnohokrát len preplatíte značku, čo je veľkým problémom na dnešnom trhu. A preto, ak chcete dobrú práčku, mali by ste sledovať aj recenzie a takisto aj odporúčania zákazníkov, ktorí si ju už kúpili.

Značku LG mnohí poznajú najmä vďaka počítačom či mobilným telefónom, ktoré sú u nás celkom populárne. Je známa tým, že ponúka kvalitné výrobky za nižšie ceny. Presne toto môžete očakávať aj pri automatickej práčke LG LG F94J7VY1W, ktorá má množstvo výhod. Tie len dopĺňajú fakt, že je jednou z tých najlepších práčok, na ktoré by ste mali staviť, ak si idete kupovať nejakú novú do domácnosti, alebo ak idete vymieňať tú starú za novú. Výrobky značky LG sú jednoducho spoľahlivé a kvalitné, vďaka čomu si môžete byť istí, že vám splnia všetko, čo budete chcieť. Nemusíte sa tak báť toho, že by ste ju museli dávať do opravy niekoľkokrát ročne. Dnes máme pre vás recenziu na práčku LG F94J7VY1W, ktorá vás určite presvedčí o tom, že ju doma musíte mať aj vy.

Túžite po čistom oblečení bez zbytočných škvŕn alebo baktérií? Práčka, ktorá udrží veľmi jednoducho krok s každou jednou rodinou a jej potrebami je tu. Je ňou práčka LG F94J7VY1W, ktorá pochádza od svetoznámeho výrobcu LG. V elegantnom a minimalistickom bielom dizajn s čiernymi prvkami si vás získa hneď na prvý pohľad a vo vašej kúpeľni sa bude krásne vynímať. Hodí sa totižto do každej jednej kúpeľne a nemusíte sa báť, že by bola príliš veľká na to, aby sa vám tam zmestila. Všetci vám ju budú závidieť nielen vďaka krásnemu dizajnu, ale takisto aj najúspornejšou energetickou triedou A+++, do ktorej sa radí.

Vďaka tomu, že má práčka dlhú životnosť si môžete byť istí, že ju budete mať doma naozaj veľmi dlho. Dlhé používanie práčky vám zaistí motor s názvom Inverter Direct Drive TM, ktorý je priamo napojený k bubnu práčky a ponúka vám tak najtichší chod, aký vám môže práčka ponúknuť. Rovnako vám ponúka aj úplne spoľahlivú prevádzku, vďaka ktorej sa vám bude určite veľmi príjemne prať počas každého jedného dňa. A keďže spoločnosť LG si je istá kvalitou svojich výrobkov, ponúka vám na ne neštandardne dlhú záruku, ktorá je až po dobu desiatich rokov! A to nielen na motor, ale takisto aj na jeho súčiastky. Môžete si byť tak istí, že vám táto práčka vydrží naozaj veľmi dlho.

Aj napriek tomu, že práčka LG F94J7VY1W nie je príliš veľká a zmestí sa vám aj do stredne veľkej kúpeľne, môže sa pochváliť veľkým bubnom, ktorý má veľkosť až 59 litrov. Na jedno opranie tak pojme až deväť kilogramov prádla, vďaka čomu sa hodí do stredne veľkých až veľký rodín. Na jedno opranie tak vyperiete všetko, čo potrebujete a nemusíte čakať, kým sa vám nazbiera ďalšie oblečenie rovnakej farby. V prípade však, že nejaký kúsok zabudnete, môžete ho pridať aj počas prania. Stačí len stlačiť tlačidlo “štart / pauza” a dvierka sa uvoľnia do troch sekúnd. Vaše prádlo tak bude mať pri ktoromkoľvek pracom cykle tú najšetrnejšiu starostlivosť, ktorú si naozaj zaslúži. Práve vďaka tomuto môžete do práčky LG F94J7VY1W vložiť aj veľmi jemné kúsky oblečenia, ktoré by ste sa inak vložiť do práčky báli. Toto všetko vám ponúka úžasná technológia 6 Motion Direct Drive. Motor sa pohybuje šiestimi rôznymi smermi tak, aby každú kúsok textílie bol poriadne namočený a tým pádom aj efektívne vypratý. Tieto pohyby a sprcha čistej vody Turbo Wash vám ponúka, že na konci získate tie najlepšie výsledky z celého prania, po ktorých určite túžite aj vy.

Určite vás poteší aj program Pre Alergikov, ktorý sa postará o to, aby na oblečení neostali žiadne baktérie. Rovnako rodičov poteší aj Parná detská starostlivosť. Oba programy využívajú vysokoúčinný parný systém prania Steam, kde sa horúca para aktívne postará o zničenie až 99,9% alergénov a rôznych baktérií či vírusov. Nemusíte tak do práčky pridávať žiadne agresívne prípravky na ich zničenie. Vaši milovaní členovia rodiny sa tak budú obliekať do perfektne čistého oblečenia, ktoré bude nielen že voňať, ale takisto bude zbavené všetkých baktérií a iných nečistôt.

Automatická práčka LG F94J7VY1W sa veľmi jednoducho ovláda. Zvládnete to za pomoci veľkého otočného gombíka a prehľadného dotykového LCD displeja, kde si zvolíte jeden zo 14 voliteľných programov. Okrem štandardných programov, ktoré nájdete skoro na každej jednej práčke, ako napríklad Bavlna, Syntetika či Zmiešané prádlo, si môžete vybrať aj zo špeciálnych programov ako napríklad Športové oblečenie, Jemné prádlo, Steam pranie alebo Rýchle pranie. Po vložení oblečenia do práčky si všetko vezme pod kontrolu funkcia Fuzzy Logic, ktorá ho automaticky zváži a vyváži. Po spustení vybraného programu sa na displeji objaví ukazovateľ času a vy sa tak môžete zatiaľ venovať iným činnostiam. Keď práčka skončí, vyšle zvukový signál, po ktorom budete vedieť, že oblečenie môžete ísť vytiahnuť.

Ak vám nestačia programy, ktoré sme spomínali, máte možnosť stiahnuť si bezplatne 16 ďalších smart funkcií prostredníctvom Wi-Fi pripojenia. Aplikácia LG Smart ThinQ vám ponúka napríklad Predpranie, Odložený štart (o 3 alebo až 19 hodín), Detskú poistku či Diaľkový štart. Významnou funkciou je aj inteligentná diagnostika Smart Diagnosis ™ 3.0, za pomoci ktorej môžete vyriešiť všetky menšie problémy s práčkou okamžite bez toho, aby ste volali nejakého profesionála.